بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر و همسرش و فرزندان +عکس

بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر و همسرش و فرزندان +عکس و فوت

آرش میراحمدی بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون که به سرطان لوزالمعده مبتلا بود درگذشت این بازیگر متولد 4 تیر ماه 1350 در فراشبند استان فارس بوده که در 28 شهریور 1402 به علت بیماری سرطان فوت کرد او در روزهای اخیر تحت درمان شیمی درمانی بود و به دلیل زردی بیش از حد چند روزی در آی سی یو بستری بود اما در نهایت فوت کرد آرش میراحمدی متاهل بوده و نام همسرش مرجان صفابخش است که در سال 1374 با هم ازدواج کردند و دارای دو فرزند هستند نام فرزندان آرش میراحمدی کارمانیا و آرشام هستند.

آرش میراحمدی فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۶۸ با بازی در تئاتر آغاز کرد و در سال ۱۳۷۳ با بازی در سریال تلویزیونی «خانه‌ای در تاریکی» به کارگردانی علیرضا افخمی وارد تلویزیون شد.

بیوگرافی

آرش میراحمدی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی می‌باشد، که علاوه بر هنرپیشگی در عرصه کارگردانی، نویسندگی و همچنین خوانندگی مشغول به کار است.

بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر و همسرش و فرزندان +عکس قدیمی و جدید و دوران کودکی

آرش میراحمدی در تاریخ 4 تیر ماه 1350 در فراشبند استان فارس به دنیا آمده است.

این چهره در رشته هنر تحصیل کرده است و مدرک دانشگاهی خود را از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران اخذ نموده است.

بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر عکس قدیمی و کودکی و پچگی

ورود به تئاتر و سینما

آرش میراحمدی درباهر حضورش در تئاتر میگوید با مسئولیت آقای اسکندری تئاتر طرفدار زیادی داشت . ما هر روز به شوق تمرین تئاتر زندگی میکردیم ما هر سال در جشنواره استانی تئاتر دانش آموزی شرکت می کردیم . هم دوره ای های من تا جایی که یادم می آید علی وطن دوست . مختار مرادی . محمود نشاط آور و …..

بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر و همسرش و فرزندان +عکس

وی برای نخستین بار با اثر سینمایی بی بی چلچله در سال ۶۵ ساخته کیومرث پوراحمد در سینما حضور یافت.

آرش میراحمدی در این اثر با هنرمندانی از جمله: داوود رشیدی، علیرضا شجاع نوری و…. همکاری نمود.

ورود به تئاتر و تلویزیون

آرش میراحمدی برای نخستین‌بار با ایفای نقش در سریال نوروز ۷۲ ساخته داریوش کاردان مقابل قاب تلویزیون قرار گرفت.بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر و همسرش و فرزندان +عکس

از شاخص‌ترین فعالیت‌های آرش میراحمدی می‌توان: بازی در مجموعه خنده بازار، محله گل و بلبل و بچه محل را نام برد.

یک سریال نمایشی تلویزیونی در ژانر کمدی و درام خیال پردازی موزیکال می‌باشد، که به دست مسلم آقا زاده برای شبکه دو کارگردانی شده است.

کاراکتر نخست این اثر را داریوش فرضیایی در کاراکتر عمو پورنگ بر عهده دارد و به سایر هنرمندان این سریال می‌توان :داریوش فرضیایی، نعیمه نظام دوست کمند امیرسلیمانی، نادر سلیمانی، رامین ناصر نصیر، امیر سهیلی، سروش جمشیدی و حامد آهنگی را نام برد.

بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر و همسرش و فرزندان +عکس

آرش میراحمدی به غیر از هنرپیشگی در عرصه کارگردانی و نویسندگی هم دستی بر آتش دارد و فعالیت‌های بسیاری را به دست تولید رسانیده است. همچنین به غیر از کار هنرپیشگی در عرصه خوانندگی هم تبحر می‌باشد.

ایشان آهنگ شادی به اسم فراشمند برای تیم زادگاه خود انتشار نمود.

همسر و  فرزندان

آرش میراحمدی متاهل می‌باشد و در تاریخ اردیبهشت ماه سال ۱۳۷۴ با مرجان صفابخش یکی از نویسندگان اهل ایرانی ازدواج نمود.

ایشان در آن دوران ۲۳ سال سن داشته و همسر ایشان ۱۷ ساله بوده است و ثمره آن دو فرزند پسر به اسم‌های کارمانیا و آرشام می‌باشد.

نحوه آشنایی با همسرش

آرش میراحمدی در سال ۱۳۷۱ در سال ١٣٧٢ در تالار نیروی دریایی ۵ ٠کرمان زمانی که در حین اجرای برنامه بود، با همسر خود آشنایی پیدا کرد.

بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر و همسرش و فرزندان +عکس

مرجان صفابخش زمان فعالیت آرش میراحمدی به پشت صحنه رفت و به ایشان افزود که تو بسیار خوشتیپ می‌باشیم!

برای دومین بار آرش میراحمدی همسر خود را دیدار نمود و از ایشان درخواست ازدواج کرد و خانم مرجان صفابخش نیز پذیرفت.

همچنین ببینید:

عکس / حمله آرش میراحمدی به رئیس بانک مرکزی برای فوت مادر زن اش

بیوگرافی بازیگران سریال بچه محل

این دو زوج هنری به آن صورت مراسم ازدواج آنچنانی برپا نکردند و فقط یک عقد ساده انجام دادند.

مرجان صفابخش از آن دست بانوانی می‌باشد، که دوست ندارد لباس عروس بپوشد و هم اینکه مراسم ازدواج بگیرد.
ایشان بیان می‌کند دوست نداشتم در یک گوشه بنشینم و باقی مردم جشن ازدواج من را مشاهده کنند.

تمرین برای خوب بودن

آرش: بعضی وقت‌ها زمانی که کنار هنرمندان شناخته شده‌ای نزد مردم مطرح شده‌اند و به آنان علاقمند هستند، ایفا می‌نمایم مشاهده می‌کنم به سایرین حرف هایی میگویند که خیلی تاثیرگذار می‌باشد. با یک تعریف کوچک برای مثال از بازی او، چهره وی و یا لباس او به آن صورت انرژی خوبی در وی به وجود می‌آورد که آن طرف برای چند روز شاد و خوشحال می‌باشد.

از نظر من قسمتی از خجالتی بودن ریشه در غرور یا ترس می‌باشد. من مدت‌ها از جمله‌ای مانند دوستت دارم بهره نمی‌بردم و حالا چندی می‌باشد که آن را بیان می‌کنم.

تمامی این‌ها جمله‌هایی بسیار زیبا می‌باشند، که بایستی آنان را به زبان آورد. ما بعضی وقت‌ها به دلیل خجالتی بودن حتی روی والدین یا دست آنان را نمی‌بوسیم .

مرجان: به نظر شما می‌شود عاشق زندگی باشی، ولی نخواهی احساسات خود را در آن مشاهده کنی. احساس‌ انسان‌ها هم قسمتی شاخص در رابطه آنان می‌باشد، چه در زندگی و چه در کار، محبت و نشان دادن علاقه و احترام حتی به اندازه یک سلام و خسته نباشید رابطه‌ها را بهتر می‌نماید.

آرش :شاید بهتر این باشد در این طور موضوعات تمرین نماییم و بیاموزیم به چه صورت به آرامش دست پیدا کنیم. من خود مدتی می‌باشد که به اشکال گوناگون این را تمرین می‌نمایم. تمرین بسیار با اهمیت می‌باشد و کمک کننده است.

به یاد دارم هنگامی که دانشجو در زمینه تئاتر بودم به خاطر اینکه از جنوب آمده بودم لهجه داشتم و یکی از اساتید ما بیان می‌کرد تمرین کن لهجه ات از میان برود. من نیز در خیابان با مردم حرف می‌زدم تا لهجه من معلوم نباشد. اکنون نیز با چیزهایی مثل بغل نمودن بچه‌ها یا تبریک گفتن به آنان تلاش می‌نمایم نمایانگر عشق شوم.

بسیار اوقات چیزهایی در وجود ما می‌باشد که تا آن را بیان نکنیم طرف مقابل ما آن را متوجه نمی‌شود و این نگفتن‌ها می‌تواند یک زمان بر ضرر ما باشد.

رفع نمودن اختلافات خانوادگی

مرجان : اختلاف‌های من و آرش بسیار آسوده رفع می‌شود ما نیز مانند بقیه مردم اختلاف‌های بسیاری داریم.
برای مثال آرش اندکی نامنظم می‌باشد و این بسیار آزاردهنده می‌باشد و حتی بعضی وقت‌ها با این رفتار بسیار عصبی می‌شوم، ولی تمامی این‌ها به قدری اصطکاک به وجود نمی‌آورد، که باعث شود دعوا کنیم به خاطر اینکه آنقدر مهم نیست.

ارش: آن زمان در دوران جوانی سر موضوعات بسیار کوچک خیلی قهر و آشتی می‌کردیم ولی در این زمینه دیدمان کاملاً عوض شده است.

مدت‌ها قبل یک عبارتی مطالعه نموده بودم که اگر دوست داری از بودن در کنار فردی که بسیار عاشقانه دوستش داری واینکه میخواهی لذت ببری هیچ وقت جلویش رو نگیر.
اکنون در این سن و سال و سپری شدن مدت‌ها زندگی خیلی خوب معنی آن را می‌فهمم. ماهیچ یک تلاش نکردیم آزادی را از یکدیگر بگیریم یا جلوی یکدیگر را بگیریم.

مرجان: من خود در زندگی ام سخت نمی‌گیرم و از همه چیز به آرامش بیشتر علاقه دارم چیزی به آن صورت مرا عصبی نمی‌نماید.
از سویی همواره موضوعات را ابتدا خود رفع می‌نمایم. برای مثال اگر مادر من چیزی بیان کند به وی حق میدهم به خاطر اینکه مادر می‌باشد و آن را پیش آرش بیان نمی‌کنم.
نظر من انعکاس حرف‌ها روی ما بسیار تاثیرگذار می‌باشد، به خاطر همین همواره منطقی موضوعات را ابتدا خودم حل می‌نمایم و با سیاست جلو می‌روم.

در واقع زندگی به قدری جدی نمی‌باشد و خیلی زود سپری می‌شود.
پس از آن می‌فهمیم و مشاهده می‌کنیم از لحظات به آن صورت بهره نبرده ایم.
این زندگی قشنگ‌تر از این حرف‌ها می‌باشد.

رابطه با فرزندان

مرجان: فرزندان ما با رابطه صمیمانه ای دارند، ولی دخترم با آرش صمیمی‌تر می‌باشد. در کل موضوعات احساسی را با پدرش در میان می‌گذارد، ولی در مشورت و تصمیم گیری پیش من می‌آید .
من اجازه‌ می‌دهم و به نوعی در خانه رئیس من می‌باشم.

آرش : روابط فرزندان با همدیگر بسیار خوب می‌باشد. اختلاف سنی آنان ۶ و ۷ می‌باشم و کارمانیا بسیار از آرشام مراقبت می‌کند، ولی در هر صورت باهم دعوا نیز می‌کنند. من خیلی خوشحال هستم و زمانی که با همدیگر درگیر می‌شوند بسیار می‌خندم، به خاطر اینکه جزء خاطره‌های خوب بچگی آن دو می‌شود.ولی همسرم همیشه آنها را از یکدیگر جدا می‌نماید، ولی من علاقه دارم این تنش‌ها را مشاهده کنم و به نظر من درگیری خواهر و برادری در بچگی بسیار طبیعی می‌باشد. شاید دید بدی باشد.

بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر و عکس جدید

بیماری آرش میراحمدی

آرش میراحمدی متاسفانه در تاریخ نهم شهریور ماه سال جاری بیماری خود را که ابتلا به سرطان پانکراس می‌باشد را اعلام کرد.

همچنین ببینید:

ماجرای بیماری سرطان آرش میراحمدی (بازیگر) از زبان خودش +فیلم

ایشان در گفتگوی ویدیویی خبر داد که به سرطان لوزالمعده مبتلا گردیده است و خیلی زود مراحله‌های شیمی درمانی را شروع می‌کند.

بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر و همسرش و فرزندان +عکس

درگذشت

بازیگر برنامه‌های طنز تلویزیون – ساعتی پیش در بیمارستان درگذشت.

مرجان صفابخش، همسر این بازیگر در گفت‌وگویی با ایسنا این خبر را تایید کرد.

به گفته وی میراحمدی از صبح سه شنبه ( ۲۸ شهریور ماه) به کما رفت و لحظاتی پیش جان خود را از دست داد.

آرش میراحمدی بازیگر ۵۲ ساله تلویزیون که مدتی بود با بیماری مبارزه می‌کرد، از مدتی قبل به دلیل عارضه کبدی در بیمارستان بستری و تحت مراقبت‌های ویژه بود. او تحت درمان و گذراندن مراحل شیمی درمانی بود که دکتر متوجه شد که سطح زردی‌اش بسیار بالاست و باید سریعاً بستری می‌شد تا به‌وسیله (ای آر سی پی) به جهت دفع سموم در کیسه صفرا استنت‌گذاری شود. با این همه پس از گذراندن چند روز و بهبود وضعیت وترخیص از بیمارستان، میراحمدی بار دیگر به بیمارستان برده شد و به کما رفت و متاسفانه عصر امروز جان خود را از دست داد.

پیج اینستاگرام

پیج مرحوم آرش میراحمدی بازیگر کشورمان در اینستاگرام arashmirahmadi نام دارد، او در حال حاضر نزدیک به 300 کا فالوور دارد و 1242 عکس در صفحه رسمی خود منتشر کرده است.

با توجه به به فوت این بازیگر به زودی پیج او به حالت یادبود در اینستاگرام قرار خواهد گرفت.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *