بیوگرافی آرمین قشقایی فوتبالیست جوان ورامینی + علت فوت

بیوگرافی آرمین قشقایی فوتبالیست جوان ورامینی + علت فوت

بیوگرافی آرمین قشقایی فوتبالیست

آرمین قشقایی فوتبالیست جوان متولد 1385 در ورامین تهران بوده و در تیم جوانان شهرداری ساوه و سپید ورامین بازی میکرد او در 24 اردیبهشت 1403 به علت ایست قلبی در خواب درگذشت.

در بیوگرافی آرمین قشقایی آمده است او 18 ساله بوده و در لیگ دو بازی میکرد و یکی بازیکنان آینده دار فوتبال کشور بود که متاسفانه عمرش به دنیا باقی نبود و در سن 18 سالگی فوت کرد.

بیوگرافی آرمین قشقایی فوتبالیست جوان ورامینی + علت فوت

سوابق

آرمین قشقایی از دوران کودکی به دلیل علاقه به فوتبال در مدرسه فوتبال ثبت نام کرد و توانست نشان بدهد استعداد زیادی در این ورزش دارد و کم کم فوتبال را ادامه دهد و تجربه بازی در لیگ دو را کسب کند.

مرحوم قشقایی ۱۸ ساله که فصل گذشته در لیگ برتر جوانان برای شهرداری ساوه به میدان رفت و همچنین در لیگ دو بزرگسالان برای سپید ورامین توپ می‌زد.

علت فوت

گفته میشود آرمین قشقایی زمانی در خواب بوده بر اثر ایست قلبی فوت کرده است دلایل متعددی وجود دارد که می‌تواند باعث مرگ کسی در خواب شود اما معمولا سه عضو بدن هستند که در این زمینه نقش کلیدی ایفا می‌کنند .

شایع ترین علت مرگ در خواب به قلب مربوط می‌شود. بر اساس بررسی‌ها ایست ناگهانی قلب دلیل ۹۰ درصد مرگ‌های ناگهانی و غیرمنتظره در طول خواب است که به عنوان مرگ شبانه نیز شناخته می‌شود. افرادی که به عارضه‌هایی چون بیماری عروق، قلب بزرگ شده یا ضربان قلب نامنظم دچار هستند بیش از دیگران در معرض این مرگ‌ها قرار دارند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *