بیوگرافی آلما اسکویی بازیگر و همسرش و الان کجاست +عکس جدید

بیوگرافی آلما اسکویی بازیگر و همسرش و الان کجاست +عکس جدید

بیوگرافی آلما اسکویی

آلما اسکویی بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون ایران متولد ۲۲ اردیبهشت ۱۳۷۶ می‌باشد که در فیلم‌های گل یخ و نصف مال من نصف مال تو به شهرت رسید او در دوران کودکی فعالیت هنری خود را آغاز کرد و به شهرت رسید اما بعد از اینکه وارد سن نوجوانی و جوانی شد فعالیتش در عرصه بازیگری بسیار کمرنگ شد پدرش مهرداد اسکویی فیلمساز و تهیه کننده سرشناس کشورمان می‌باشد بیشتر فعالیت‌های او در کارهای پدرش بوده است.

بیوگرافی آلما اسکویی بازیگر و همسرش و الان کجاست +عکس جدید

سوابق

آلما اسکویی فعالیت حرفه‌ای خود را در عرصه بازیگری در سن هفت سالگی آغاز کرد و در فیلم سینمایی گل یخ به کارگردانی کیومرث پوراحمد به فعالیت پرداخت اما شهرت او برای بازی در فیلم سینمایی نصف مال من نصف مال تو می‌باشد که نقش پونه را بر عهده داشت او همچنین در فیلم اسپاگتی در ۸ دقیقه بازی کرده است.

بیوگرافی آلما اسکویی بازیگر و همسرش و الان کجاست +عکس جدید

آلما اسکویی در فیلم گل یخ

فیلم سینمایی گل یخ به‌کارگردانی کیومرث پوراحمد در 15 سال پیش یعنی سال 1383 در گونه درام و عاشقانه تولید شده است. خلاصه داستان فیلم سینمایی گل یخ ترگل عاشق عباس است اما به اجبار ناپدری قرار است به عقد مرد دیگری درآید. ترگل از سر سفره عقد می‌گریزد. دستگیر می‌شود. در کمیته به عقد عباس در می‌آید…

بیوگرافی زهرا داوودنژاد بازیگر و همسرش و فرزندان

بیوگرافی رضا داوودنژاد بازیگر و همسرش و دخترش

آلما اسکویی در فیلم نصف مال من نصف مال تو

نصف مال من، نصف مال تو فیلمی به کارگردانی وحید نیکخواه آزاد و نویسندگی اصغر عبداللهی ساختهٔ سال ۱۳۸۵ است. داستان فیلم دربارهٔ دو دختر دبستانی است که پس از مدتی متوجه می‌شوند خواهر هستند و پدرشان دو زن دارد و برای کمک به پدر همه سعی خود را می‌کنند تا موضوع را از مادران خود پنهان کنند.

همزمان مادران آنها به‌طور اتفاقی باهم آشنا شده و دوست می‌شوند؛ بی‌خبر از اینکه هووی یکدیگرند! چهره و سرنوشت بازیگران فیلم نصف مال من نصف مال تو بعد از ۱۶ سال!

بیوگرافی آلما اسکویی بازیگر و همسرش و الان کجاست +عکس جدید

آلما اسکویی بازیگر فیلم اسپاگتی در ۸ دقیقه

فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه به کارگردانی رامبد جوان، تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت کشیان و نویسندگی رامبد جوان و محمود طالبیان ساختهٔ سال ۱۳۸۳ است. رامبد جوان، سارا خوئینی‌ها ،آتیلا پسیانی، افسانه چهره‌آزاد در این فیلم بازی کردند.

آلما اسکویی الان کجاست

آلما اسکویی در حال حاضر در فرانسه زندگی میکند او به همراه مادرش در فرانسه بوده و در رشته موسیقی تحطیل کرده است و به زبان فرانسه مسلط میباشد این هنرمند با چند خواننده فرانسوی همکاری داشته است و به عنوان نوازنده در کنسرت انها نوازندگی نموده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *