بیوگرافی آناهیتا آزادپرور بازیگر و همسرش و فرزندان + عکس جدید

بیوگرافی آناهیتا آزادپور بازیگر الان کجاست + همسرش و عکس جدید

بیوگرافی آناهیتا آزادپور

آناهیتا آزادپرور بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون ایران متولد 1352 در شمیران تهران میباشد او سالها در عرصه بازیگری فعالیت داشت و در نهایت مهاجرت کرد ایشان دارای فوق لیسانس روانشناسی بوده که بعد از مهاجرت در زمینه پزشکی فعالیت میکند.

بیوگرافی آناهیتا آزادپور بازیگر الان کجاست + همسرش و عکس جدید

سوابق

آناهیتا آزادپرور کار خود را در عرصه بازیگری با کلاس های استاد سمندریان آغاز کرد و موفق شد خیلی زود وارد سینما شود در سال 1374 با حضوردر فیلم «فاتح» به کارگردانی بهرام ری‌‌پور اولین تجربه حرفع ای خودرا به دست اورد در این فیلم با هنرپیشه های نامداری همچون جمشید هاشم‌پور ، بهزاد جوانبخش ، مهرانه مهین‌ترابی و محمدرضا فروتن همبازی شد.

شهرت آناهیتا آزادپرور برای بازی سریال «وکلای جوان» میباشد او سپس با بازی در سریال خاله خانم در نقش لیلا به شهرت بیشتری دست یافت. از دیگر آثار این هنرمند می‌توان به فیلم «مردی از جنس بلور» اشاره کرد.

بیوگرافی آناهیتا آزادپور بازیگر الان کجاست + همسرش و عکس جدید

آناهیتا آزادپرور در سال 1375 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم آناهیتا آزادپرور در این سال، بازیگری در سریال وکلای جوان به کارگردانی بهرام کاظمی محسوب می‌شود.

آناهیتا آزادپرور الان کجاست

درباره اینکه آناهیتا آزادپرور الان کجاست هنوز مشخص نیست و گمانه زنی هایی زیادی وجود دارد اما به نظر میرسد از ایران مهاجرت کرده باشد چون سالهای زیادست که در عرصه بازیگری فعالیت ندارد.

همسر و فرزندان

از همسر و فرزندان آناهیتا آزادپرور اطلاعاتی وجود ندارد این بازیگر به نظر میرسد متاهل بوده و دارای فرزند باشد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *