بیوگرافی احمد جهان بزرگی (کیست) +اینستاگرام و سوابق

بیوگرافی احمد جهان بزرگی (کیست) +اینستاگرام و سوابق او را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

در پی اظهارات جنجالی آقای جهان بزرگی در برنامه زاویه ه از شبکه 4 پخش میشد و اتهامات و اهانت هایی را به رئیس جمهور و مسئولان کشورمان کرد امروز در رسانه ها و شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته است و بسیاری از امردم درباره او میگویند.

بیوگرافی احمد جهان بزرگی (کیست) +اینستاگرام و سوابق

او حسن روحانی را متهم کرده بودکه پای منقل مینشیند و به امور کشور توجهی ندارد در پی این صحبت های او دولت از صدا و سیما شکایت کرده است که چرا به این افراد تریبون میدهند پیش تر به دلیل اظهارات نظرات مشابه در صداوسیما تصمیم بر این شد که گفتگوی زنده در صدا و سیما به کمترین میزان خود برسد.

در این رابطه تعدادی از وزار و مسئولان دولتی به شدت از عملکرد صداوسیما انتقاد کرده و امادگی خود را برای شکایت از این سازمان اعلام کردند هرچند که این شکایت صرفا به تعطیلی برنامه مورد نظر منجر خواهد شد و ممکن است باز هم در اینده چنین اتهاماتی به دولت مردان زده شود.

بیوگرافی احمد جهان بزرگی

ایشان مدیر گروه علوم سیاسی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی .

جهان بزرگی مدیر گروه علوم سیاسی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، مدیر گروه علوم سیاسی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی،مدرس سطح دو حوزه علمیه عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی است.

بیوگرافی احمد جهان بزرگی (کیست) +اینستاگرام و سوابق

جهان بزرگی شروع دروس حوزوی را  از سال ۱۳۶۰ مدرسه دینی مجتهدی شروع کرد.  ادامه دروس حوزوی تا به امروز در فقه و اصول (درس خارج)؛ اخذ مدرک لیسانس علوم سیاسی در دانشگاه تهران (۱۳۶۴)؛اخذ مدرک فوق لیسانس علوم سیاسی از دانشگاه شهید بهشتی (۱۳۷۲)؛ انجام داد.

اخذ مدرک دانشوری علوم سیاسی از دانشگاه تربیت مدرس (۱۳۷۷)؛ دکترای علوم سیاسی از دانشگاه تهران ؛تدریس در دانشگاههای تهران از سال ۱۳۶۵ در دروس علوم سیاسی و معارف اسلامی ؛ مدیر گروه علوم سیاسی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی از سال ۱۳۷۵ تا ۱۳۸۱ ؛ تالیف مقالات علمی متعدد و چاپ آن در نشریات داخلی و حضور با ارائه مقاله در همایش های علمی – تخصصی؛ تدریس در حوزه های علمیه (درس اصول فقه مظفر) است.

آثار مکتوب احمد جهان بزرگی

۱- اصول سیاست و حکومت(۱۳۷۸)؛۲- پیشینه تاریخی نظریه ولایت فقیه( ۱۳۷۷)؛۳- اندیشه سیاسی امام خمینی ۱۳۷۹؛۴- درآمدی بر نظریه دولت در اسلام (۱۳۷۸)؛۵- متدولوژی تفسیر سیاسی (۱۳۷۹)؛۶- آزادی سیاسی( ۱۳۸۱)؛ ۷ – درآمدی بر تول نظریه دولت در اسلام(۱۳۸۱)؛ ۸- اصول تحلیل وبررسی(۱۳۸۱)؛

مقالات

۱- پیشینه تاریخی ولایت فقیه (نشریه قبسات، ۱۳۷۶)

۲- نخبگان در جامعه اسلامی (مجموعه مقالات، راه انقلاب، ۱۳۷۸)

۳- جستاری در استراتژی برخورد آمریکا با ایران( مجموعه مقالات، جرعه جاری،۱۳۷۷)

۴- نظام سیاسی و دولت در اندیشه امام خمینی(نشریه، دانشگاه اسلامی، ۱۳۷۸)

۵- انقلاب عدالتخواهی و دو اندیشمند معاصر آن(نشریه، دانشگاه اسلامی، ۱۳۷۷)

۶- شیخ فضل الله نوری و میرزای نائینی تضاد یا سوء تفاهم( نشریه قبسات،۱۳۸۰)

۷- سیری در اصول کلی اندیشه ائمه مکتب هدایت(مجموعه مقالات،تاملات سیاسی،۱۳۷۵)

۸- اصول اندیشه سیاسی در اسلام وغرب(مجموعه مقالات، تاملات سیاسی،۱۳۷۴)

۹- مدخلی بر مبانی علم سیاست( مجموعه مقالات، تاملات سیاسی،۱۳۷۷)

دروس تدریس شده:

ریشه انقلاب اسلامی،اندیشه سیاسی در اسلام،فقه سیاسی،نظام سیاسی در دولت در اسلام،روش تحقیق در علوم سیاسی،مبانی سیاست،روش تحلیل سیاسی،اصول فقه مظفر

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *