بیوگرافی احمد حمزه ای نماینده مجلس کهنوج کرمان + جایزه برای قتل ترامپ

بیوگرافی احمد حمزه ای نماینده مجلس کهنوج کرمان + جایزه برای قتل ترامپ را به همراه جزئیات در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید

بیوگرافی احمد حمزه ای نماینده

ایشان متولد 1340 در شهر جیرفت میباشد.

بیوگرافی احمد حمزه ای نماینده مجلس کهنوج کرمان + جایزه برای قتل ترامپ

یکی از چهره های سیاسی کشورمان بوده که در حال حاضر به عنوان نماینده مردم کهنوج فعالیت دارد و با 79243 رای موفق شد به عنوان نماینده این شهر انتخاب شود.

رشته تحصیلی وی دکترای عمومی است.

حوزهٔ انتخابیهٔ او شامل کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، فارياب و قلعه گنج میباشد.

سوابق

سال چهارم : دبیر دوم کمیسیون بهداشت و درمان سال سوم : دبیر دوم کمیسیون بهداشت و درمان سال دوم : عضو کمیسیون بهداشت و درمان سال اول : عضو کمیسیون بهداشت و درمان

جایزه برای قتل ترامپ احمد حمزه ای

احمد حمزه‌ای، نماینده مردم کهنوج در مجلس ایران گفت: به نیابت از مردم کرمان برای هر کس که ترامپ را به قتل برساند 3 میلیون دلار جایزه نقدی می‌دهیم.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، وی در سخنانی در مجلس ایران سفارت خانه‌های آمریکا در منطقه را تهدید کرد و گفت: اگر حمله پیشدستانه را در قوانین بین‌المللی مجاز بدانید، آیا سفارتخانه‌های شما در منطقه امن خواهند بود؟ مگر نه اینکه سفارتخانه‌های شما محل توطئه برای قتل مردم بی‌گناه ما است، آیا مجاز به انهدام آن‌ها هستیم؟ آیا پایگاه‌ها و مراکز نظامی شما در منطقه برای خیرخواهی مستقر هستند یا برای ضربه به ملت‌ها؟

بیوگرافی احمد حمزه ای نماینده مجلس کهنوج کرمان + جایزه برای قتل ترامپ

وی همچنین پیشنهاد خروج ایران از NPT را داد و اظهار کرد: اگر امروز جنگ‌افزار هسته‌ای داشتیم از تهدید مصون بودیم. حال که اروپا از تعهدات خود سر باز زده است پیشنهاد می‌کنم هر چه سریع‌تر از NPT خارج شده و انفجارهای شکاف و جوش هسته‌ای را انجام دهیم و به دنیا اعلام کنیم که به باشگاه قدرت‌های هسته‌ای پیوسته‌ایم.

این عضو هیأت رئیسه کمیسیون بهداشت در مجلس داشتن جنگ افزار هسته‌ای را مصونیت‌آفرین عنوان کرد و گفت: باید موشک‌هایی با بُرد زیاد و دارای ظرفیت قابل حمل کلاهک‌های نامتعارف را در دستور کار قرار دهیم. این حق طبیعی ما است.

بیوگرافی احمد حمزه ای نماینده مجلس کهنوج کرمان + جایزه برای قتل ترامپ

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف یا اصلاح شود. همچنین میتوانید در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر سایت در تلگرام: Webmaster_team@

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *