بیوگرافی اشکان گله ملکی بازیگر نقش برزو در فیلم خانه سنگفرش +عکس

بیوگرافی اشکان گله ملکی بازیگر نقش برزو در فیلم خانه سنگفرش +عکس

بیوگرافی اشکان گله ملکی

اشکان گله ملکی بازیگر اهل شوشتر خوزستان بوده و در تئاتر و تلویزیون فعالیت میکند مهمترین تجربه بازیگری او نقش برزو در سریال سی سرا یا فیلم خانه سنگفرش بوده است و در مقابل نگار گودرزی بازی کرد.

بیوگرافی اشکان گله ملکی بازیگر نقش برزو در فیلم خانه سنگفرش +عکس

بازیگر نقش برزو در فیلم خانه سنگفرش کیست

اشکان گله ملکی بازیگر نقش برزو در فیلم خانه سنگفرش میباشد فیلمی که نسخه سینمایی سرایل سی سرا است.

سریال سی سرا این مجموعه اجتماعی با درون مایه طنز علاوه بر تاکید برنکوهش بحث رباخواری و تاثیر آن بر نابودی خانواده ها، سرگذشت دو خانواده همسایه را که فرزندان آن ها در آستانه ازدواج قرار دارند روایت می کند و در هر قسمت از زمان مجموعه سعی دارند مسایل و اختلافات خود را حل و فصل کنند و قصه داستان را پیش می برند…

در پی کسالت هنرمند طنز پرداز عرصه ی تئاتر شهرستان شوشتر، جمعی از هنرمندان انجمن هنرهای نمایشی و رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر با عیادت از این هنرمند با سابقه از نزدیک در جریان مداوای ایشان قرار گرفتند.

علی بهرامی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر در این دیدار صمیمانه ضمن آرزوی سلامتی برای آقای محمود نجف زاده، ایشان را یکی از موفق ترین و مردمی ترین هنرمندان عرصه ی تئاتر طنز  دانستند و با اشاره به اینکه نشاندن گل لبخند بر لبان مردم کار بسیار سختی ست که از عهده ی خیلی ها بر نمی آید، فعالیت های درخشان آقای محمود نجف زاده را در جهت ایجاد شور و شادی در این سالها در بین مردم قابل تقدیر وستایش دانست.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *