بیوگرافی اصغر دهقان دولتی امام جمعه بلوک +ماجرای تصادف و فوت

بیوگرافی اصغر دهقان دولتی امام جمعه بلوک +ماجرای تصادف و فوت

بیوگرافی اصغر دهقان دولتی

حجت الاسلام اصغر دهقان دولتی امام جمعه بلوک متولد 20 مرداد 1358 در شهرستان بلوک (جیرفت سابق) بوده که در 16 فروردین 1403 بر اثر تصادف با یک دستگاه امبولانس فوت کرد.

اصغر دهقان دولتی عضو سپاه پاسداران و مربی عقیدتی سیاسی بود او قبلا امام جمعه بروات بود.

ایشان همچنین به عنوان مشاور خانواده فعالیت میکرد.

بیوگرافی اصغر دهقان دولتی امام جمعه بلوک +ماجرای تصادف و فوت

ماجرای تصادف و فوت

حجت الاسلام اصغر دهقان دولتی در 16 فروردین 1403 بر اثر تصادف با یک دستگاه امبولانس فوت کرد.

اصغر دهقان دولتی در آخرین مصاحبه اش گفته بود اخلاص یعنی سردار سلیمانی که با همه‌ی آن عظمتی که داشت، خود را سرباز ملت میدانست و این اخلاص او بود که این همه عظمت برای او بخشیده شد.

ایشان به مناسبت روز زن گفت عظمتی که اسلام به زن داد آنقدر بالاست که وقتی حضرت زهرا سلام الله علیها متولد شد خداوند سوره‌ی کوثر را نازل کرد.

همچنین ببینید

بیوگرافی فرشید مبلغ ناصری و علت فوت چه بود؟ + عکس

وی گفت: امیت برخورد حضرت زهرا(س) در برخورد با دخترشان و گفتاری که در شان حضرت زهرا(س) دارند نشان از عظمت و اهمیت بانوان در اسلام است.

خطیب جمعه امروز ضمن گرامیداشت ولادت رهبر کبیر انقلاب امام خمینی(ره) خاطرنشان کرد: خداوند به واسطه‌ی تولد امام خمینی بر سر ما منت نهاد و با وجود ایشان ما را از ذلت گمراهی نجات داد.

امام جمعه بلوک اسماعیلی ضمن اشاره به سالروز فرار شاه اظهار کرد: در تاریخ ۲۶ دیماه ۱۳۵۸ شاه از ایران فرار کرد و خروج شاه از ایران نقطه‌ی امیدی در قلب انقِلابیون ایجاد کرد.

وی اشاره کرد: فرار شاه که جرثومه‌ی خودخواهی و فساد بود در تاریخ به عنوان خروج استکبار و ایجاد تمدن نوین اسلامی ثبت گردید و جرقه‌ی آزادی و آزادیخواهی از ایران آغاز شد و امروز این نور در حال فراگیری دنیاست.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. خدارحمتش کنه مرد مومن مسلمان و پاکی بود
    امیرعلی از بروات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *