بیوگرافی امیرحسین اسفندیار والیبالیست کیست و اهل کجاست +همسر و عکس

بیوگرافی امیرحسین اسفندیار والیبالیست کیست اهل کجاست +همسر و عکس

امیرحسین اسفندیار و اهل کجاست

امین اسماعیل نژاد (aminesmailnejad) بازیکن والیبال ایران متولد ۲۷ آذر ۱۳۷۵ در شهر ملکان تبریز بوده و 27 سال سن دارد ، اصالتا تورک و اهل شهر ملکان تبریز است و در پست پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران و باشگاه شهداد یزد در لیگ برتر  فعالیت میکند. ایشان، در حال حاضر مجرد است و ازدواج نکرده و هنوز خدمت سربازی نرفته است.

او سابقه بازی در تیم ملی زیر ۲۰ سال ، زیر ۲۳ سال و تیم ملی والیبال ایران را در کارنامه خود دارد. اسماعیل نژاد در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا ۲۰۱۷ به میزبانی اردبیل که با قهرمانی ایران به پایان رسید به عنوان بهترین پشت خط زن انتخاب شد.

بیوگرافی امیرحسین اسفندیار والیبالیست کیست و اهل کجاست +همسر و عکس

بیوگرافی

 • نام اصلی: امین اسماعیل نژاد – amin esmailnejad
 • سن : ۲۷ آذر ۱۳۷۵
 • محل تولد : ملکان تبریز
 • قد : ۲۰٣ سانتیمتر
 • پیشه : والیبالیست
 • رتبه FIVB جهانی: ۱۹۳
 • پست : پشت خط زن
 • وضعیت تاهل : در حال حاضر مجرد
 • القاب : فوق ستاره آسیا و دنیا ، غول والیبال ایران
 • افتخارات: پدیده جدید والیبال ایران
 • پیج اینستاگرام : amin.esmailnejad10

امین اسماعیل نژاد (aminesmailnejad) در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۷۵ در شهر ملکان تبریز به دنیا آمده، اصالتا تورک و اهل شهر ملکان تبریز است که در حال حاضر فوق ستاره والیبال آسیا و دنیا، بازیکن حرفه‌ای والیبال و پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران و عضو تیم شهداد یزد در لیگ برتر والیبال مردان ایران است.

بیوگرافی امیرحسین اسفندیار والیبالیست کیست و اهل کجاست +همسر و عکس

بهترین پشت خط زن لیگ برتر والیبال ایران و ارزشمندترین بازیکن لیگ برتر والیبال ایران و عنوان امتیاز آورترین بازیکن از جمله افتخارات امین اسماعیل نژاد والیبالیست ایرانی محسوب می شود.

سوابق

از نوجوانی وارد رشته والیبال شده و بطور حرفه ای در مسابقات حضور داشته است. او والیبال حرفه ذای را از سال ۱۳۹۵ با تیم پیکان تهران و سپس باشگاه شهرداری تبریز آغاز کرد و پس از درخشش در مسابقات به باشگاه سایپا تهران و پس از آن به تیم والیبال مقاومت شهداب یزد پیوست.

بیوگرافی امیرحسین اسفندیار والیبالیست کیست و اهل کجاست +همسر و عکس

اسماعیل‌ نژاد سابقه عضویت در تیم ملی والیبال ایران را دارد و یکی از پر افتخاترین بازیکنان کشورمان می باشد که در لیگ ملت های والیبال در سال ۲۰۲۲ با پرش بی نظیر خود، باعث حیرت جهانیان شد.

همچنین ببینید:

بیوگرافی امیرحسین توخته والیبالیست کیست و اهل کجاست +سوابق و عکس
بیوگرافی سینا اسدبیگی فوتبالیست کیست و اهل کجاست
بیوگرافی حسن کامرانی فر داور کیست و اهل کجاست +عکس

امین اسماعیل نژاد پدیده بی‌چون و چرای باشگاه شهداب در لیگ برتر والیبال ایران به شمار می‌آمد. او با نمایش های خیره کننده خود قهرمانی تیم یزدی در فصل گذشته مسابقات لیگ برتر را رقم زد و همین موضوع باعث شد که نگاه بهروز عطایی را به خود جلب کند.

بیوگرافی امیرحسین اسفندیار والیبالیست کیست و اهل کجاست +همسر و عکس

او برای عشقی که به تیم ملی ایران دارد میگوید بازیکن وقتی به اردو می‌آید تمام توانش را می‌گذارد. بحث باشگاهی نیست که بگویند پولمان را می‌گیریم و مهم نیست بازی کنیم یا نه. وقتی وارد تیم ملی می‌شویم نماینده یک کشور هستیم و تمام توانمان را می‌گذاریم.

بیوگرافی امیرحسین اسفندیار والیبالیست کیست و اهل کجاست +همسر و عکس

در قهرمانی آسیا نبودم و نمی‌دانم آنجا چه شرایطی پیش آمد اما در بازی‌های آسیایی و انتخابی المپیک بودم و تمام حرفمان این بود که حتی می‌توانیم در برزیل هم سهمیه مستقیم بگیریم و به المپیک برویم چون تونایی داریم اما بعد از باخت به آلمان که شروع کارمان بود، تیم انگار وا رفت و دیگر جمع نشد. بعد از آن هم باخت‌هایمان شروع شد. بازی با قطر را بردیم اما به برد مقابل یک تیم خوب نیاز داشتیم تا دوباره روحیه و انگیزه به تیم برگردد.

بیوگرافی امیرحسین اسفندیار والیبالیست کیست و اهل کجاست +همسر و عکس

یک صفحه اجتماعی از بازیکنی مطلبی می‌گذارد و مردم زیر آن پست به بازیکن و خانواده‌اش فحش ناموسی می‌دهند و انتظار دارند آن بازیکن فردا در زمین ۲۵ امتیاز بگیرد. بعد می‌گویند هدف ما نتیجه‌گیری است. اگر دنبال نتیجه هستید، با انتقادهایی که قبل از تورنمنت مطرح می‌کنید، چه کمکی انجام می‌دهید. زمانی می‌توانید انتقاد کنید که دائم سر تمرینات باشید و بگویید فلان بازیکن بد است چرا می‌برید. یکی از دلایلی که باعث شد ذهن بازیکنان آرام نباشد، برخی از همین پیج‌ها و صفحات بود. یکسری از بازیکنان دائم سرشان توی موبایل است و کامنت‌های منفی را می‌خوانند که این اثرگذار است.

همسر و ازدواج

امین اسماعیل نژاد در حال حاضر مجرد است و ازدواج نکرده و هنوز خدمت سربازی نرفته است.

بیوگرافی امیرحسین اسفندیار والیبالیست کیست و اهل کجاست +همسر و عکس

افتخارات

وی سابقه نایب قهرمانی لیگ برتر والیبال ایران را در سال ۹۵ با تیم پیکان تهران در کارنامه خود دارد و در سال ۱۴۰۰-۱۴۰۱ با تیم شهداب یزد به قهرمانی لیگ برتر رسید و عنوان بهترین پشت خط زن لیگ برتر والیبال ایران و نیز ارزشمندترین بازیکن لیگ برتر والیبال ایران را به دست آورد و همچنین در سال ۲۰۲۱ به همراه تیم ملی والیبال ایران در مسابقات قهرمانی مردان آسیا ۲۰۲۱ مقام اول را کسب کرد و مدال طلا گرفت.

 • قهرمانی زیر ۲۰ سال آسیا
 • مدال طلا – جایگاه اول ۲۰۱۷ تیم
 • مدال طلا – جایگاه اول ۲۰۲۱ تیم
 • نایب قهرمانی لیگ برتر والیبال ایران را در سال ۹۵
 • ارزشمندترین بازیکن لیگ برتر والیبال ایران
 • بهترین پشت خط زن لیگ برتر والیبال ایران
 • عنوان امتیاز آورترین بازیکن در دیدار تیم های مقاومت شهداب یزد و پیکان تهران

بیوگرافی امیرحسین اسفندیار والیبالیست کیست و اهل کجاست +همسر و عکس بیوگرافی امیرحسین اسفندیار والیبالیست کیست و اهل کجاست +همسر و عکس

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *