بیوگرافی امیرمحمد قزوینه دروازه بان تیم نوجوانان پرسپولیس کیست

بیوگرافی امیرمحمد قزوینه دروازه بان تیم نوجوانان پرسپولیس کیست

بیوگرافی امیرمحمد قزوینه دروازه بان

امیرمحمد قزوینه دروازه بان تیم نوجوانان پرسپولیس است او متولد دهه هشتاد بوده و مدتیست عملکرد درخشانی در این تیم داشته است و توجه باشگاه پرسپولیس را به خود جلب کرده است و کادر فنی آینده بسیار خوبی برای او پیش بینی کرده اند.

بیوگرافی امیرمحمد قزوینه دروازه بان تیم نوجوانان پرسپولیس کیست

تیم نوجوانان پرسپولیس این فصل موفق شد قهرمان رقابت‌های آسیاویژن تهران شود و در این میان دو بازیکن در ترکیب این تیم درخشش زیادی داشتند. امیرمحمد قزوینه، دروازه‌بان این تیم که توانست توجهات زیادی را به خود جلب کرده و درنهایت نیز به تمرینات بزرگسالان پرسپولیس اضافه شد.

این دروازه‌بان با عملکرد خوبش در تمرینات پرسپولیس حسابی توجه بیرانوند و گارسیا سانتوس، مربی برزیلی سرخپوشان را به خود جلب کرده است. با ادامه این روند احتمال اینکه این گلر 16 ساله یکی از سه دروازه‌بان پرسپولیس در رقابت‌های فصل آینده باشد، زیاد است.

همچنین امیررضا سینکایی، مهاجم تیم نوجوانان که با 28 گل موفق به کسب آقای گلی رقابت‌های نوجوانان تهران شد هم به تمرینات تیم بزرگسالان پرسپولیس دعوت شده اما به خاطر مشکلاتی هنوز نتوانسته در تمرینات سرخپوشان شرکت کند.

ناگفته نماند که پرسپولیس در تعطیلات نیم‌فصل به توصیه علیرضا بیرانوند به دنبال جذب افشار صداقت، گلر جوان ملوان و پیام پارسا، دروازه‌بان صنعت نفت آبادان بود که هر دو با مشکل رضایتنامه مواجه شدند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *