بیوگرافی امیر حاضر مربی رقص ایرانی تبار همسر رونالدو + عکس و اینستاگرام

تاریخ انتشار 18 شهریور 1400 – زمان مطالعه 3 دقیقه

بیوگرافی امیر حاضر مربی رقص ایرانی تبار همسر رونالدو + عکس و اینستاگرام او را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی امیر حاضر

اسمی که با یک فیلم کوتاه از رقص جورجینا همسر کریستیانو رونالدو انتشار داداه شده است که معتقدند او امیر حاضر مربی رقص ایرانی است اما آیا فردی به این اسم و مربی رقص ایرانی تبار در کشور ایتالیا وجود دارد یا خیر؟

بیوگرافی امیر حاضر مربی رقص ایرانی تبار همسر رونالدو + عکس و اینستاگرام

چندین روز می باشد، که یک فیلم به اسم رقص همسر رونالدو، با مرد ایرانی که وی مربی رقص در کشور ایتالیا می باشد، سر زبان ها افتاده است.

در این ویدیو همسر رونالدو با یکی از مردهای ایرانی در حال رقصیدن میباشد.

واقعیت ندارد

بیان شده است :که این مرد ایرانی اکنون در حال آموزش دادن رقص به همسر رونالدو می باشد و این ویدیو در اینترنت پخش شده است.

در این ویدیو نوشته شده که او مربی خصوصی جرجینا رودریگز می باشد و ویدئوی انتشار شده از رقص مشترک او و همسر رونالدو در فضای مجازی پخش شده و جنجال به پا نموده است.

بیوگرافی امیر حاضر مربی رقص ایرانی تبار همسر رونالدو + عکس و اینستاگرام

جرجینا رودریگز در تاریخ ۲۷ ژانویه سال ۱۹۹۵ درشهر ژاکا در «شمال شرق اسپانیا» چشم به جهان گشوده است و نام مادرش آنا ماریا هرناندز ونام پدر وی خورخه رودریگز می‌باشد.

جورجینا تحصیلاتش را در لندن انگلیس به پایان رسانده است ایشان یک مدل معروف اسپانیایی می باشد، که به خاطر اینکه همسر رونالدو فوتبالیست می باشد. وی هم در دنیا شهرت یافته است.

این دو زوج حدود ۲ سال می باشد، که با یکدیگر ازدواج کرده اند وزندگی شان را آغاز نموده‌اند.

پس از فارغ التحصيلي از مدرسه، او بـه مادريد رفت ودر آنجا کلاس هاي رقص خودرا ادامه داد، در همان زمان او بعنوان يک فروشنده در بوتيک مد روز « Gucci » مشغول بکار بود. بعد از آغاز روابط عاشقانه با شخصيت رسانه اي، جورينا ديگر نميتواند بخاطر گذراندن پاپاراتس «Paparazzi» در جايگاه سابقش کار کند، بنابر اين او وادار بود کار خودرا در بوتيک ترک کند.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *