بیوگرافی امیر ملکی پور جودوکار و همسرش و فرزندان +علت فوت

بیوگرافی امیر ملکی پور جودوکار و همسرش و فرزندان +علت فوت

بیوگرافی امیر ملکی پور قهرمان سابق جودو

امیر ملکی پور جودوکار و قهرمان سابق  سنگین وزن جودوی ایران متولد دهه ۶۰ وده که سال‌ها در رشته جودو فعالیت حرفه‌ای داشت و موفق شده بود که در تیم ملی جودو مدال‌های طلا و نقره به دست آورد و در میادین و مسابقات بین‌المللی برای کشورمان افتخارآفرینی کند او در روز جمعه هفتم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ به علت ایست قلبی درگذشت.

بیوگرافی امیر ملکی پور جودوکار و همسرش و فرزندان +علت فوت

امیر ملکی پور کیست

امیر ملکی پور ملی پوش جودوی تیم ملی ایران متولد دهه ۶۰ بوده و در کارنامه ورزشی خود مدال طلای جوانان آسیا را در کارنامه داشت او همچنین در مسابقات جهانی نوجوانان جودو مدال نقره اخذ کرده بود همچنین در چند تورنومنت بین‌المللی موفق شده بود که مدال‌های خوش رنگی را کسب کند.

علت فوت

درباره علت فوت امیر ملکی پور گفته می‌شود که او بر اثر ایست قلبی فوت کرده است امیر ملکی پور سابقه قهرمانی سنگین وزن‌های جودای ایران را در کارنامه‌اش داشت که در روز جمعه هفتم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ بر اثر ایست قلبی فوت کرد مجله شبونه درگذشت این ورزشکار ملی پوش را به امعه ورزش به خصوص جدا تسلیت عرض می‌کند.

همسر و فرزندان

درباره زندگی شخصی و همسر و فررزندان امیر ملکی پور اطلاعاتی وجود ندارد اگر شما درباره زندگی شخصی و ورزشی این ورزشکار اطلاعات بیشتری دارید در قسمت دیدگاه پایین صفحه برای ما ارسال کنید.

بیوگرافی امیر ملکی پور جودوکار و همسرش و فرزندان +علت فوت

ماجرای درگیری با ماموران شهرداری

امیر ملکی پور سنگین وزن تیم ملی جودو کارمند کارواش محله سعادت آباد بود.

امیر ملکی‌پور در مورد اتفاق عجیبی که در کارواش سعادت آباد رخ داده است به فارس گفت:

با توجه به اینکه عضو تیم ملی جودو هستم، ناچارم برای گذران امورات زندگی‌ام در محله سعادت آباد در یک کارواش مشغول باشم. متاسفانه ساعت 2 بامداد 17 بهمن یکباره تعدادی از مأموران شهرداری به کارواش حمله کردند و تمام نفرات حاضر در کارواش را تا جایی که می‌توانستند کتک زدند. آنها هر چه در کارواش بود را نابود کردند.
وی در ادامه افزود:

آنها بدون هیچ حکمی وارد کارواش شدند و علاوه بر تخریب کل مجموعه همه کارگران این مجموعه را مورد ضرب و شتم با شمشیر، چماق و سنگ قرار دادند. آنها با 12 خودرو “هایلوکس”، 3 دستگاه اتوبوس و 2 دستگاه خودروی نیسان به کارواش آمدند و همه اموال اینجا را تخریب کردند و لوازم شخصی مثل لپ‌تاپ، پول، گوشی موبایل و هر چه که با ارزش بود را بردند. خسارت زیادی هم به ماشین‌های حاضر در کارواش زدند و لوازم ماشین‌ها را نیز به سرقت بردند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *