بیوگرافی اکرم شاطریان کیست از مجاهدین خلق تروریست تا مرگ

بیوگرافی اکرم شاطریان کیست از مجاهدین خلق تروریست تا مرگ

اکرم شاطریان از فرمانده هان منافقین و مجاهدین خلق و سر سپرده مریم رجوی بوده که در سن 85 سالگی در فرانسه فوت کرد او سالها به کمک مریم رجوی سعی میکرد در ایران نقشه های تروریستی را تدارک ببیند او و فرزندانش از اعضای مجاهدین هستند و یک دختر و یک پسرش در راه مجاهدین خلق داده است و در چند عملیات کشته شده اند او سالها در فرانسه زندگی میکرد و در نهایت در سن 85 سالگی فوت کرد.

اکرم شاطریان کیست

اکرم شاطریان یکی از اعضای مجاهدین خلق و منافقین بوده که سالها علیه نظام جمهوری اسلامی فعالیت داشت و حتی فرزندان خود را فدای این گروه تروریستی کرده بود و مریم رجوی را در این مسیر یاری میداد او مدتی در اردوگاه اشرف عراق زندگی میکرد که بعد از سقوط صدام به فرانسه مهاجرت کرد و در سن 85 سال فوت کرد.

بیوگرافی اکرم شاطریان کیست از مجاهدین خلق تروریست تا مرگ

بیوگرافی

اکرم شاطریان از دوستان صمیمی دوران کودکی مریم رجوی بود که در کارهای تروریستی بعد از انقلاب همکاری زیادی با او میکرد او دو فرزند خود را در عملیات های چلچراغ و فروغ رجوی از دست داد اما دو فرزند دیگرش در اشرف باقی مانده بودند یک دختر و یک پسر.

بیوگرافی اکرم شاطریان کیست از مجاهدین خلق تروریست تا مرگ

مریم رجوی خیلی را اکرم شاطریان رابطه صمیمانه ای داشت سرانجام هم در مسیری که رجوی برایش تدارک دیده بود بدون تشخیص مرز بین حق و باطل مُرد. خودم چندین بار دیده بودم که با چه شور و شوقی غذا درست می کرد و با هماهنگی دو فرزندش را به دور همی دعوت کرده و سه تایی با هم نهار و یا شام می خوردند. هر موقع که آن ها را با هم می دیدم به یاد مادر خودم می افتادم، همین باعث شده بود که سایر افراد نیز با دیدن آنها یاد خانواده کنند و در نشست های موسوم به عملیات جاری به عنوان فاکت حسرت به دلی مطرح کنند.

بیوگرافی اکرم شاطریان کیست از مجاهدین خلق تروریست تا مرگ

مرگ

اکرم‌شاطریان بعد از چند دهه زندگی در کمپ منافقین به درک واصل شد.

این کفتار پیر به واسطه عضویت دو فرزندش وارد گروهک منافقین شد و بعد از به هلاکت رسیدن اونها باقی عمر نکبت بارش رو در کمپ اشرف۳ و خدمت مسعود و مریم گذروند.

همچنین ببینید

ادا قادری کیست بیوگرافی و فیلم خراب و خودکشی

ماجرای عباس بابایی شهردار سمنان +فیلم و حواشی

مشرق نیوز نوشت:

اکرم شاطریان با ۸۵ سال سن و چند دهه زندگی نکبت بار کنار منافقین سقط شد،این پیر کفتار به واسطه عضویت فرزندانش با فریب آنها به عضویت گروهک درآمد که هردو فرزند او نیز مجازات شدند و اگرچه نقشی در تشکیلات نداشت اما بخاطر نداشتن خانواده در اشرف ۳ ماند تا به عمر ننگین خود پایان دهد.

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *