بیوگرافی اکس بند و علت ماسک زدن اعضای گروه اکس بند +عکس

تاریخ انتشار 25 شهریور 1400 – زمان مطالعه 8 دقیقه

بیوگرافی اکس بند و علت ماسک زدن اعضای گروه اکس بند +عکس و جزئیات را در این بخش از مجله شبونه را مشاهده نمایید.

بیوگرافی اکس بند

گروه اکس بند یکی از گروه های موسیقی با خواننده های جوان می باشد، که هواداران بسیاری پیدا نموده است.

این گروه در سال های گذشته چندین موزیک زیبا انتشار نموده اند وخیلی از افراد این موزیک ها را دانلود نموده اند.

بیوگرافی اکس بند و علت ماسک زدن اعضای گروه اکس بند +عکس
گروه اکس بند مثل گروه های کوچک دیگر مدتیست که وارد عرصه موسیقی شده‌اند و موزیک های بسیاری هم انتشار نموده اند.

صدای خوب و جذاب خواننده های آن که به عنوان سلبریتی های اینستاگرام نیز معروف می باشند، خیلی تاثیر گذار بوده و در همین زمان کم هواداران بسیاری پیدا کرده اند.

سبک خوانندگی خوانندگان این گروه موسیقی اهل ایرانی در سبک موسیقی پاپ است و با موسیقی کلاسیک و محلی فرق دارد و بسیاری از افراد می‌توانند وارد این سبک از موسیقی شوند و فقط با صدای خوب و تاثیرگذار به موفقیت برسند.

امروزه گروه های خواننده کوچکی آغاز به فعالیت نموده اند و افراد بسیاری خواننده شده‌اند.

گروه های کوچک و جوانی که با یک دنیا و آرزو وارد این حرفه می شوند و همه‌ی تلاش خودشان را می‌کنند تا جایگاهی را کسب کنند و ادامه تلاش شان برای حفظ این جایگاه و شکست نخوردن است.

گروه‌ها یا بندهایی که هرکدام نامی برای خودشان میگذارند و خوانندگان جوان و تازه کاری در آنان شرکت نموده اند.

صدای خوب و جذاب این ایام، مثل اینکه فقط موفقیت به شمار می‌آید و هچکس به محتوا و سبک موزیک دقت نمی کند.
موزیکی با ریتم خوب که، احساس آنان را برانگیزد در این عرصه کافی می باشد.

می توان بیان کرد که گروه اکس بند در این سبک خیلی موفق است و در بسیاری از مراسم‌های شاد موزیک های آنان به گوش می‌خورد.

بیوگرافی اکس بند و علت ماسک زدن اعضای گروه اکس بند +عکس

اعضای اکس بند

این گروه چهار خواننده اصلی که دو دختر و دوپسر می‌باشند متشکل شده، که هر چهار نفر صدای خیلی عالی داشته و با هم همکاری خیلی خوبی نیز دارند.

گروهی که اسمش از حرف اول نام های آنان گرفته شده و اسم های هنری آنان در گروه می‌باشد، که دو دختر به اسم های هنری میسیز اکس را دارند و دو پسر اسم های مستر اکس و مستر وینک را دارند.

شروع فعالیت هنری

آغاز فعالیت هنری این گروه به همان صورت که بیان شد، تازه کار هستند و از فروردین ماه، سال ۱۳۹۹ وارد دنیای خوانندگی شده اند و موزیک های خودشان را انتشار نموده اند و با این وجود خیلی زود معروف شده‌اند.

گروه اکس بند از فروردین ماه، سال ۱۳۹۹ تا به حال فقط سه موزیک ویدیو انتشار نموده اند و با این وجود، توجه بسیاری را به خود جلب نموده اند و خیلی موزیک هایشان در میان مردم جا افتاده است.

نخستین موزیک این گروه تابستان سرد می باشد، که نخستین بار در ماه اردیبهشت، سال ۱۳۹۹ از طریق رادیو جوان پخش شد و موزیک ویدئوی این ترانه نیز از این طریق وبسایت رادیو جوان در روز ۱۹ خردادماه، سال ۱۳۹۹ انتشار و پخش شد و خیلی زود هواداران بسیاری، این ترانه و موزیک ویدیو یشان را دانلود نموده اند و این نشانه موفقیت این گروه در گام نخست بود، ولی در ادامه کار دختر خوب دومین آهنگ گروهی است، که بیشترین دانلود را در میان موزیک های این گروه جوان داشته است. این موزیک را هم رادیو جوان در روز ۱۳ تیرماه، سال ۱۳۹٩ انتشارنمود وموزیک ویدیوی این ترانه با ساخته‌ی بابک منصوری برای بار دیگر به واسطه رادیو جوان انتشار شد.

دو مدل ایرانی به اسم های آنا و مندی وکیلی که دو مدل انگلیسی هستند در این موزیک ویدیو گروه اکس باند حاضر می باشند.

دواتیشه نام سومین آثار این گروه است، که ساسان سورانی آن را تنظیم نموده و در روز ۱۷ شهریورماه، سال ۱۳۹۹ انتشار شد.
این گروه از هوادارانشان درخواست کردند، که با این موزیک فیلم ساخت و برای آنان ارسال نمایند.

بیوگرافی اکس بند و علت ماسک زدن اعضای گروه اکس بند +عکس

گروه اکس بند با تولید موزیک ویدیویی از ویدیوهای ارسالی طرفدارانشان موزیک ویدیو سوم خودشان را ساختند و در روز ۱۹ مهرماه، سال ۱۳۹٩ به واسطه رادیو جوان انتشار نمودند.

چرا اعضای گروه اکس بند نقاب می زنند؟

البته کسی به طور حتم و قطعی جواب این سوال را نمیداند، حتی هیچ یک از اعضای گروه اکس بند هم به این سوال پاسخ ندادند. البته برخی ها حدس هایی در رابطه به پاسخ این سوال زدند:

  1. مثلا شاید برای رفت و آمد به ایران مشکلی برایشان پیش بیاید.
  2. برخی ها هم حدس می زنند که اعضای گروه، یکی از فرزندان نمایندگان مجلس ایران هستند.

سایمان خواننده اکس بند

سایمان یکی از افراد گروه اکس بند زایمان میباشد، که در سال ۱۳۷۶ در شهر تهران به دنیا آمده است و حال ۲۳ سال سن دارد و یکی از خواننده های جوان این گروه است و آغاز فعالیت ایشان از طریق اینترنت و بازخوانی موزیک های دیگر بود، که «منه بی جنبه» یکی از آثار این خواننده جوان است.

وی دانشجوی است ودر رشته آهنگسازی در دانشگاه تهران تحصیل نموده و در حال حاضر در گروه اکس بند حضور دارد و یکی از خواننده های این گروه تازه کار است.

یکی از خصوصیات صدای این خواننده جوان درمحدوده صدای تنور اجرای نت های بالا می باشد و ایشان گروه کر ه ای «bts» را خیلی دوست دارد و همه موزیک های این گروه کره ای را دنبال می کند.

آمیا

«آمیا» یکی دیگر از افراد گروه اکس بند از خواننده های این گروه می باشد، که قسمت های بسیاری به واسطه این خواننده خوانده می‌شود و صدای خیلی زیبا هم دارد.
تن صدایش خیلی مناسب این گروه است.

کاوه

کاوه یکی دیگر از خواننده های گروه اکس بند کاوه می باشد، که بعضی از موزیک ها به واسطه ایشان خوانده می‌شود و در آهنگسازی هم خیلی کمک می‌کند و صدای خیلی خوبی هم دارد.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *