بیوگرافی ایمان افشاری قاضی پرونده امیر تتلو کیست +سوابق

بیوگرافی ایمان افشاری قاضی پرونده امیر تتلو کیست +سوابق

ایمان افشاری قاضی کیست

ایمان افشاری قاضی رئیس شعبهٔ ۲۶ دادگاه انقلاب اسلامی تهران میباشد که در این دادگاه امیر تتلو و محمد رسول‌اف فیلم‌ساز ایرانی و مژگان ایلانلو محاکمه شدند که پرونده های انها از مهمترین ها بوده است که حسابی خبرساز شدند این قاضی تتلو را به 20 سال زندان محکوم کرد که برخی ها نسبت به اینکه چرا حکم اعدام برای تتلو صادر نشده انتقاد کردند.

بیوگرافی ایمان افشاری قاضی

حجت الاسلام ایمان افشاری قاضی دادگستری و رئیس شعبهٔ ۲۶ دادگاه انقلاب اسلامی تهران میباشد که تا به حال پرونده های جنجالی زیادی را حکم داده است.

بیوگرافی ایمان افشاری قاضی پرونده امیر تتلو کیست +سوابق

پرونده هایی معروف قاضی ایمان افشاری

قاضی پرونده محمد رسول‌اف فیلم‌ساز ایرانی

قاضی پرونده امیر تتلو

ویدا ربانی، در دی ۱۴۰۱ به اتهام «اجتماع و تبانی علیه امنیت کشور» به شش سال حبس و به اتهام «تبلیغ علیه نظام» به پانزده ماه حبس محکوم شد.

مژگان ایلانلو، کارگردان مستند و نویسنده در ۲۶ دی ۱۴۰۱ به اتهام «اجتماع و تبانی علیه امنیت کشور» به مدت ۶ سال، «فعالیت تبلیغی علیه نظام» به مدت ۱۵ ماه، «اخلال در نظم عمومی» به مدت ۱۵ ماه و «بابت تشویق به اعمال منافی» به مدت ۱۵ ماه حبس تعزیری محکوم شده‌است. او همچنین به ۷۴ ضربه شلاق و پرداخت ۸۰ میلیون ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شد.

سپیده سالاروند نویسنده در دی ۱۴۰۱ به اتهام «اجتماع و تبانی به قصد ارتکاب جرم علیه امنیت کشور» به دو سال حبس تعزیری و به عنوان مجازات تکمیلی به دو سال ممنوعیت خروج از کشور، منع عضویت در گروه‌ها و دسته‌جات سیاسی اجتماعی و تهیه ۸۰ صفحه تحقیق محکوم شد.

فریبا اسدی در پاییز ۱۴۰۱ به اتهام درگیری با مأمور به ۳ ماه حبس محکوم شد.

بیوگرافی ایمان افشاری قاضی پرونده امیر تتلو کیست +سوابق

لیلا منصور در ۱۹ دی ۱۴۰۱ به اتهام اخلال در نظم عمومی به ۱ سال حبس تعزیری، ۵۰ ضربه شلاق تعزیری، منع عضویت در احزاب، گروه‌ها و دستجات سیاسی یا اجتماعی، ممنوعیت خروج از کشور و منع اقامت در استان تهران به مدت ۲ سال محکوم شده‌است.

محمد رسول‌اف، فیلم‌ساز به یک سال حبس تعزیری و دو سال ممنوعیت خروج از کشور و محرومیت از عضویت در احزاب، گروه‌ها و دسته‌جات سیاسی و اجتماعی محکوم شد.

هنگامه قاضیانی بازیگر که با اتهامات ارتباط با رسانه‌های بیگانه و دشمن و همچنین نشر ویدیو کشف حجاب بازداشت شد توسط قاضی افشاری محاکمه شده‌است.

حکم امیر تتلو

بر این اساس امیرحسین مقصودلو معروف به تتلو در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران پس از بررسی و تحقیقات نهایی، بابت تشویق مردم به فسادوفحشا به تحمل ۱۰ سال حبس تعزیری، از بابت دعوت مردم به قمار به ۲ سال حبس تعزیری و از بابت فعالیت تبلیغی مغایر و مخل شرع مقدس اسلام به تحمل ۵ سال حبس تعزیری محکوم شده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. قاضی پرونده حبیب فرج الله چعب سرکرده گروه تجزیه طلب و تروریستی حرکه النضال العربي لتحریر الاحواز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *