بیوگرافی بازیگران فیلم به دنیا آمدن + خلاصه داستان و دانلود فیلم

بیوگرافی بازیگران فیلم به دنیا آمدن + خلاصه داستان و دانلود فیلم با کیفیت عالی را در این صفحه ببنید

«به دنیا آمدن» دومین ساخته بلند سینمایی «محسن عبدالوهاب» بعد از فیلم “لطفا مزاحم نشوید!!” به تهیه کنندگی” محمد احمدی» سرانجام 4 سال بعد از نمایش در جشنواره فیلم فجر به اکران عمومی در آمده است. فیلم روایتگر تردیدها، ترس‌ها، امیدها و ناامیدهای یک زوج جوان و چالش بزرگ آنها در رویارویی با مسئله بچه دار شدن است.

بیوگرافی بازیگران فیلم به دنیا آمدن + خلاصه داستان و دانلود فیلم

نمایش فیلم به دنیا آمدن در جشنواره فجر با استقبال ویژه ای روبرو شد و توانست در سه بخش بهترین بازیگر نقش اول زن ، بهترین تدوین و بهترین موسیقی متن نامزد دریافت جایزه شود.

بیوگرافی بازیگران فیلم به دنیا آمدن

بازیگران فیلم به دنیا آمدن عبارتند از : هدایت هاشمی ، الهام کردا ، بهناز جعفری ، سپهراد فرزامی ، رضا مرتضوی ، رویا جاوید نیا و…بازی می کنند.

بیوگرافی بازیگران فیلم به دنیا آمدن + خلاصه داستان و دانلود فیلم

خلاصه داستان فیلم (به دنیا آمدن)

داستان این فیلم در مورد یک زوج است که پس از ۱۴ سال در حال پدر و مادر شدن هستند اما در زندگی با مشکلات زیادی مواجه شدند آنها دچار مشکلات سخت اقتصادی هستند. فرهاد یک جوان فیلمساز است که آثارش در جامعه دیده نمی‌شود و پری یک بازیگر تئاتر است که نمایش جدیدش با مشکلاتی روبرو شده در واقع کارگردان با یک تیر دو نشان زده و روایت زندگی سخت زوج هایی که هنرمند هستند و همچنین سقط جنین را به تصویر کشیده است.

بیوگرافی بازیگران فیلم به دنیا آمدن + خلاصه داستان و دانلود فیلم

به دنیا آمدن فیلمی اجتماعی و متناسب با رنگ و بوی این سالهای ایران است. داستان درباره پری و فرهاد، زوجی از طبقه ی متوسط جامعه است که درگیر سقط جنین هستند. این دو که پسری در آستانه ی نوجوانی نیز دارند در ابتدا برای از بین بردن جنین اتفاق نظر داشته و در این راستا اقدام می کنند اما از جایی به بعد برای حفظ یا سقط کردن جنین به اختلاف می خورند.

 

 

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده است در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا اینجا کلیک کنید و به مدیر سایت پیام بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.