بیوگرافی بازیگران فیلم نیوتن هندی با نقش و داستان + عکس

بیوگرافی بازیگران فیلم نیوتن هندی با نقش و داستان + عکس

بیوگرافی بازیگران فیلم سینمایی نیوتن هندی

اسامی بازیگران فیلم سینمایی نیوتن تولید سال ۲۰۱۷ عبارتند از:

  • راجکومار رائو بازیگر نقش نیوتن کومار
  • پانکاج تریپاتی
  • آنجالی پاتیل
  • راغوبیر یاداو

معرفی فیلم نیوتن

فیلم سینمایی نیوتن (به هندی: Newton) از فیلم های تولید سال 1395 میباشد کارگردان این فیلم آمیت وی بوده و بازیگر نقش اصلی آن راجکومار رائو است که نقش نیوتن را بازی میکند.

بیوگرافی بازیگران فیلم نیوتن هندی با نقش و داستان + عکس

خلاصه داستان

نیوتن کومار یک کارمند تازه کار برای انجام وظیفه انتخاباتی به یک شهر تحت کنترل ناکسال در جنگل های شورش زده چاتیسگار، هند فرستاده می شود، زمانی که یکی از افسران وظیفه اصلی در آنجا پیدا می شود. مواجه شدن با مشکلات قلبی در مواجهه با بی‌تفاوتی نیروهای امنیتی پلیس ذخیره مرکزی خسته از جنگ، به رهبری دستیار فرمانده آتما سینگ (پنکاج تریپاتی)، و ترس احتمالی حملات چریکی شورشیان کمونیست، تمام تلاش خود را می‌کند تا آزادانه و عادلانه عمل کند.

بیوگرافی راجکومار رائو بازیگر نقش نیوتن کومار

بیوگرافی راجکومار رائو بازیگر نقش نیوتن کومار

راجکومار یادو که با نام حرفه ای راجکومار رائو معروف یکی از بازیگران برجسته، متفاوت، کاربلد و توانای نسل جدید بالیوود است. می توان او را جزء چهره های محبوب منتقدین سینمایی دانست. او جوایز برجسته و متعددی از سوی معتبرترین جشنواره های سینمایی هند دریافت کرده است. او افتخار دریافت جایزه جشنواره ملی، جشنواره فیلم فیر و « Asia Pacific Screen» را داشته است.

بیوگرافی پانکاج تریپاتی

بیوگرافی پانکاج تریپاتی

پانکاج تریپاتی بازیگر هندی متولد ۵ سپتامبر ۱۹۷۶ در بلزند است که از سال ۲۰۰۴ فعالیت هنری خود را آغاز نمود. او در یک روستای کوچک به همراه پدر و مادر کشاورزش زندگی می‌ کرد و در سن ۱۱ سالگی برای بازیگری مورد تشویق زیادی قرار گرفت. پانکاج تریپاتی پس از اتمام دبیرستان به پاتنا مهاجرت کرد و در آنجا رشته مدیریت هتل خواند.

بیوگرافی آنجالی پاتیل

بیوگرافی آنجالی پاتیل

آنجالی پاتیل بازیگر و کارگردان هندی متولد ۲۶ سپتامبر ۱۹۸۷ است که از سال ۲۰۱۱ فعالیت خود را آغاز نمود. آنجالی پاتیل سابقه فعالیت در آثاری همچون پراوین تمبه کیست؟، نخست وزیر عزیزم، یاغی و نیوتن را در کارنامه هنری خود دارد. از جمله افتخارات آنجالی پاتیل می توان به دریافت یک جایزه جشنواره فیلم هند اشاره کرد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *