بیوگرافی جعفر سمیعی مدیرعامل پرسپولیس +اینستاگرام و سوابق

بیوگرافی جعفر سمیعی مدیرعامل پرسپولیس +اینستاگرام و سوابق او را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی جعفر سمیعی مدیرعامل پرسپولیس

ایشان متولد دهه چهل بوده و سابقه مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان را در کارنامه خود دارد که بنا به صلاح دید وزیر ورزش و جوانان به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس منصوب شد.

بیوگرافی جعفر سمیعی مدیرعامل پرسپولیس +اینستاگرام و سوابق

بعد از اتفاقاتی که برای مهدی رسول پناه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس رخ داد او ناچار شد که از مدیرعاملی استعفا بدهد .

انتشار مصاحبه ای جنجالی که گویا برای آقای رسول پناه دام گذاشته شد و به صورت مخفیانه از حرفهای او فیلمبرداری گردید و در فضای مجازی منتشر شد.

فسخ قراردادهای بسیاری از بازیکنان کلیدی پرسپولیس آن هم در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا و همچنین انتشار کلیپ مصاحبه و توهین از سوی رسول پناه باعث شد که او برکنار و آقای سمیعی جایگزین او شود.

همچنین ببینید: محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل پرسپولیس کیست؟ 

سوابق

سمیعی، زمانی به عنوان مشاور شهردار و رئیس کل حراست شهرداری تهران منصوب شده بود و سابقه فعالیت در شهرداری پایتخت را نیز دارد.

بیوگرافی جعفر سمیعی مدیرعامل پرسپولیس +اینستاگرام و سوابق

نکته جالب این است که سمیعی در حالی مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان بود که جایگزین محمدجواد عباباف شده بود و این فرد نیز پس از خروج ایرج عرب و حضور در پرسپولیس به این سمت رسیده بود.

هر حال در چند سال گذشته برای دومین بار است که مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس انتخاب می‌شود و باید دید سمیعی چه عملکردی از خود به جای خواهد گذاشت.

سمیعی همچنین یکی از اعضای هیئت رئیسه کمیته پدافند غیرعامل نیز محسوب می‌شود.

پیج اینستاگرام جعفر سمیعی

در اینستاگرام پیج های متعددی با نام جعفر سمیعی ایجاد شده که اکثر آنها فیک هستند و مشخص نیست یپج اصلی ایشان کدام است اگر از پیج اصلی آقای صمیعی اطلاعی داردید در قسمت دیدگاه پایین همین صفحه برای ما ارسال کنید تا مورد بررسی قرار بگیرد

بیوگرافی جعفر سمیعی مدیرعامل پرسپولیس +اینستاگرام و سوابق

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

یک نظر

  1. J.samieezafarghandi
    اینستاگرامشون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *