بیوگرافی حاج محمد ببریان مداح و همسر و فرزندان +علت فوت

بیوگرافی حاج محمد ببریان مداح و همسر و فرزندان +علت فوت

بیوگرافی حاج محمد ببریان مداح

حاج محمد ببریان از مداحان اهل بیت بوده که چند روز پیش به همراه همسرش راهی مشهد مقدس می‌شود تا به پابوس امام رضا برود که متاسفانه در مسیر بازگشت دچار سانحه شده و در یک تصادف لخراش جان خود را از دست می‌دهد.

همسر او نیز به دلیل جراحات بسیار زیاد راهی بیمارستان شد.

سوابق

حاج محمد ببریان در یک خانواده مذهبی به دنیا آمد و سال‌ها به همراه پدرش در مراسم عزاداری اهل بیت حضور پیدا می‌کرد و به مداحی برای اهل بیت علاقمند شد.

مرحوم ببریان به همراه پدرش از صدای بسیار گوش نوازی برخوردار بودند که در راه اهل بیت از آن استفاده می‌کردند هیئت عزاداری حاج ببریان در تهران نیز یکی از معروف‌ترین‌ها بوده و در ایام محرم میزبان بسیاری از عزاداران حسینی هستند که با نوای ایشان به سوگواری برای امام حسین می‌پرداختند که متاسفانه عمر ایشان برای ماه محرم ۱۴۰۳ به دنیا باقی نبود و فوت کرد.

ماجرای تصادف

حاج محمد ببریان نیز که در این ایام به مشهد رفته بود، هنگام بازگشت و در مسیر شاهرود به دامغان، دچار سانحه تصادف شد و در دم جان سپرد.

او به علت خواب‌آلودگی و ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه، از پشت با یک دستگاه تریلر برخورد کرد و در صحنه تصادف جان خود را از دست داد.

همسر این مداح نیز به دلیل عوارض متعدد جسمانی در بیمارستان به سر می‌برد.قرار است پیکر آن مرحوم، فردا جمعه ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۹ صبح از مقابل حسینیه صنف کارگران کفاش واقع در خیابان خیام، مقابل پاچنار، کوچه مستوفی تشییع و در قطعه ۳۶ ردیف ۱۲۱ شماره ۲۷ به خاک سپرده شود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *