بیوگرافی حسام رحیمی منش بازیگر +سوابق و خانواده و عکس

بیوگرافی حسام رحیمی منش بازیگر +سوابق و خانواده و عکس

بیوگرافی حسام رحیمی منش

حسام رحیمی منش بازیگر سینما و تلویزوین متولد ۲۵ شهریور ۱۳۸۷ در شهرستان شیروان واقع در استان خراسان شمالی میباشد. او از سن 3 سالگی وارد عرصه بازیگری شد و در کارنامه اش 4 فیلم سینمایی و چند سریال تلویزیونی دیده میشود مهمترین تجربه بازیگری او نقش طاها در سریال هشت و نیم دقیقه است.

بیوگرافی حسام رحیمی منش بازیگر +سوابق و خانواده و عکس

سوابق

حسام رحیمی منش زمان که 3 ساله بود تجربه بازیگری را به دست آورد و تا کنون در چند فیلم و سریال بازی کرده است. در آثاری همچون فیلم سینمایی «بمب؛ یک عاشقانه»، فیلم سینمایی «مرگ ماهی» فعالیت داشته است.

حسام رحیمی منش با بازی روان و معصومانه خود در این سریال، توانسته نظر بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کند.

بیوگرافی حسام رحیمی منش بازیگر +سوابق و خانواده و عکس

ماجرای بازیگری شدن

حسام رحیمی منش در سن سه سالگی وقتی با مادرش به یک رستوران رفته بود،‌ توسط علی فاضلی (تصویربردار) برای بازی در فیلم مستند مربوط به آتش‌نشانی انتخاب و به کارگردان معرفی شد و تست داد. پس از این کار با توجه به تلاش و استعدادش توانست مورد توجه قرار گیرد و با وجود سن کمش در چند فیلم سینمایی بازی کند. خانواده حسام رحیمی‌منش بعد از دیدن استعداد فرزندشان در بازیگری او را در کلاس بازیگری ثبت نام کردند و در همین کلاس‌ها برای بازی در فیلم سینمایی «کوچه بی‌نام» به کارگردانی هاتف علیمردانی از بین 50 بچه‌ای که تست دادند، انتخاب شد.

بیوگرافی حسام رحیمی منش بازیگر +سوابق و خانواده و عکس

اولین تستی که از وی گرفتند صحنه‌ای بود که توی چاه می افتاد. او در این رابطه گفته ‌است: “کارگردان گفت که حسام یه صحنه هست که خیلی سخته اگه بتونی این رو انجام بدی تمومه و تو انتخاب میشوی. من هم این صحنه رو براشون بازی کردم و کارگردان گفت دیگه از بچه‌ها تست نگیرین حسام رو انتخاب کردم.

نقش طاها در سریال هشت و نیم دقیقه

حسام رحیمی منش در سریال “هشت و نیم دقیقه” نقش طاها، پسر یکتا (با بازی شبنم قلی خانی) را بازی می‌کند. طاها پسری کم‌سن و سال است که در شرایط سختی زندگی می‌کند و مادرش برای حضانت او با چالش‌های زیادی روبرو می‌شود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *