بیوگرافی حسام صالحی بازیگر سریال ترش و شیرین الان کجاست +عکس

بیوگرافی حسام صالحی بازیگر سریال ترش و شیرین الان کجاست +عکس

بیوگرافی حسام صالحی

حسام صالحی متولد 1375 در تهران میباشد و پسرعموی مجید صالحی است که این نسبت فامیلی باعث شد او در سن ۱۱ سالگی بازیگری را تجربه کند و در سریال ترش و شیرین نقش نوید بازیگر خردسال را بر عهده بگیرد او همچنین در سریال سه در چهار بازی کرده است.

بیوگرافی حسام صالحی بازیگر سریال ترش و شیرین و سه در چهار +اینستاگرام

حسام صالحی کیست و الان کجاست

حسام صالحی بعد از اینکه در سریال ترش و شیرین و سه در چهار بازی کرد از دنیای بازیگری فاصله گرفته و دیگر را در هیچ فیلم و سریالی ندیدیم به گفته خودش درس و تحصیل باعث شد که از بازیگری دور شود و به سوی تولید کلیپ و ویدیو در یوتیوب یپردازد.

زمانی که کودک بود در چند سریال پربیننده مثل ترش و شیرین و سه در چهار بازی کرده و تجربه مهمی را در کنار بسیاری از بازیگران سرشناس کشورمان به دست آورد.

بیوگرافی حسام صالحی بازیگر سریال ترش و شیرین و سه در چهار +اینستاگرام

سوابق هنری

ایشان در سال ۱۳۸۶ در سریال ترش و شیرین بازی کرد سریال که توسط رضا عطاران کارگردانی شد و در آن بازیگران شناخته شده‌ای همچون مجید صالحی و رضا شفیعی جم و آناهیتا همتی و حمید لولایی و مریم امیرجلالی بازی می کردند آقای مجید صالحی او را به رضا عطاران معرفی کرد تا در این سریال بازی کند ایشان همچنین در سریال ۳ در ۴ به هنرنمایی پرداخت

بیوگرافی حسام صالحی بازیگر سریال ترش و شیرین و سه در چهار +اینستاگرام

سید حسام صالحی در سال 1387 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم سید حسام صالحی در این سال، بازیگری در سریال سه در چهار به کارگردانی مجید صالحی محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی سید حسام صالحی بازی در سریال سه در چهار بوده است. سید حسام صالحی سال 1387 سریال سه در چهار نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با مجید صالحی همکاری داشته است.

اخرین خبر از  حسام صالحی

آقای صالحی در حال حاضر در عرصه مجریگری فعالیت میکند که کارهای او را میتوانید در آپارات ببینید.

حسام صالحی در یوتیوب چند سالی فعالیت داشت  کلیپ های خبری تولید میکرد که البته از این عرصه نیز فاصله گرفت و به نظر میرسد از ایران مهاجرت کرده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *