بیوگرافی حسین اوجاقلو بازیگر نوجوان سریال فرار +سوابق و عکس

بیوگرافی حسین اوجاقلو بازیگر نوجوان سریال فراری +سوابق و عکس

بیوگرافی حسین اوجاقلو بازیگر نوجوان سریال فراری با سوابق و عکس و تصاویر و اسامی فیلم ها و سریال های حسین اواقلو و مصاحبه و گفتگوی خواندنی با این بازیگر را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

حسین اوجاقلو کیست و اهل کجاست

حسین اوجاقلو بازیگر نوجوانی سینما و تلویزیون ایران است که مهمترین تجربه بازیگری او سریال فراری میباشد که توانست خیلی زود پا به عرصه بازیگری بگذارد او در اولین تحربه بازیگری اش نقش نوجوانی یک شهید به نام هادی را بازی کرد که خیلی خوب از عهده این نقش بر امد.

بیوگرافی حسین اوجاقلو

حسین اوجاقلو بازیگر نوجوان متولد ۱۳۸۹ بوده و در سن نوجوانی اولین تجربه حرفه‌ای خود را در عرصه بازیگری با سریال فراری به دست آورد سریالی که در سال ۱۴۰۳ پخش شد و مورد استقبال علاقمندان به تلویزیون قرار گرفت.

بیوگرافی حسین اوجاقلو بازیگر نوجوان سریال هادی فراری +سوابق و عکس

حسین اوجاقلو بسیار با استعداد در عرصه بازیگری است و نشان داده میتواند آینده بسیار خوبی در این حرفه داشته باشد.

سوابق

سریال فراری اولین و مهم‌ترین تجربه بازیگری حسین اجاقلو بوده تا در کنار بازیگران شناخته شده‌ای از جمله شهین تسلیمی و هدایت هاشمی و نسرین بابایی و حسین رفیعی بازی کند.

بیوگرافی حسین اوجاقلو بازیگر نوجوان سریال فراری +سوابق و عکس

بازیگر نوجوانی هادی سریال فراری

حسین اوجاقلو در سریال فراری نقش نوجوانی هادی را بازی میکند داستان سریال فراری درباره شهید مدافع مصطفی صدرزاده بوده که در یک خانواده ز نظر اقتصادی متوسط به دنیا آمده است و علاقه زیادی به حضور در جبهه و دفاع از حرم اهل بیت دارد او همه تلاش خود را می‌کند تا بتواند وارد سپاه و نیروی بسیج شود تا بتواند به نطقه جنگی اعزام شود و با گروه‌های تکفیری مبارزه کند در نهایت او موفق می‌شود که وارد بسیج شود و هادی در نقش جوانی در سوریه و عراق رنوشت شهادت نصیبش می‌شود.

بیوگرافی حسین اوجاقلو بازیگر نوجوان سریال فرار +سوابق و عکس

امیر مهدی‌ پوروزیری تهیه‌کننده سریال فراری از اضافه شدن فرداد صفاخو و مصطفی ساسانی به گروه بازیگران این سریال خبر داد.

وی همچنین افزود بیش از هشتاد درصد فیلمبرداری فاز دوم سریال تمام شده است که به تازگی بازی این دو بازیگر شروع شده است.این مجموعه در واقع نگاهی آزاد به زندگی یکی از شهیدان مدافع حرم و کار اقتباس آزاد، نگاه زیستی و سبک زندگی شهدای مدافع حرم و قصه‌ای اجتماعی است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. سلام
    متولد 1387 هستش نه 89

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *