بیوگرافی حصین ابلیس و همسرش ژاله +طلاق و عکس پروفایل

بیوگرافی حصین ابلیس و همسرش ژاله +طلاق و عکس پروفایل

بیوگرافی حصین ابلیس

حسین رحمتی معروف به حصین ابلیس رپر ایرانی متولد ۱۲ مرداد ۱۳۶۶ در تهران بوده و دارای فوق لیسانس رشته ارتباطات می‌باشد او مدرک خود را از دانشگاه ارمنستان اخذ کرده است و از چهره‌های شاخص رپ ایرانی بوده که چندین بار هم دستگیر شده است.

بیوگرافی حصین ابلیس و همسرش ژاله +طلاق و عکس پروفایل

از مشهد تا ارمنستان

حصین ابلیس یا حسین رحمتی دوران کودکی خود را در مشهد سپری کرد و تا سن ۱۷ سالگی در مشهد اقامت داشت و زمانی که یکی از آهنگ‌های رپ خارجی را گوش می‌کند به این سبک از موسیقی علاقمند شده و وارد این حرفه می‌شود.

سوابق

حصین ابلیس در سن ۱۷ سالگی کار موسیقی را آغاز کرد و با رضا پیشرو و حسین تهی چند آهنگ را منتشر نمود و کم کم مستقل شد و به صورت تکی کار کرد.

حصین ابلیس با رضا پیشرو و حسین تهی گروهی به نام ۰۵۱ را تشکیل داده بودند که بعد از تولید چند آهنگ هر کدام از آنها به صورت جداگانه به فعالیت خود ادامه دادند.

بیوگرافی حصین ابلیس +طلاق و عکس پروفایل

حسین ابلیس که خواهرش در ارمنستان بود در سن ۲۰ سالگی به نزد خواهرش رفت و در آنجا تصمیم گرفت که به تحصیل بپردازد در آنجا گروهی به نام کمپانی کاغذ را تشکیل داد و با چند خواننده به فعالیت موسیقی ادامه داد.

همچنین ببینید

بیوگرافی مهراد هیدن رپر الان کجاست و همسرش کیست

بیوگرافی گاد پوری رپر خواننده رپ و همسرش و سرنوشت

دستگیر حصین ابلیس

حسین ابلیس زمانی که در مشهد بود توسط وزارت اطلاعات به علت تولید چند آهنگ سیاسی بازداشت شد پخش صدای آیت الله رفسنجانی در یکی از آهنگ‌هایش سبب بازداشت او شده بود

او بعد از مهاجرت به ارمنستان در این کشور نیز به علت خرید و فروش ماری جوانا و تبلیغ آن دستگیر شد.

عکس پروفایل رپر و خواننده رپ

در خانه او مقدار زیادی ماری جوانا یافت شده بود که منجر شد او راهی زندان شود و یک سال در زندان ارمنستان باشد.

آهنگ های حصین ابلیس همیشه در لیست پرطرفدار ترین رپ های فارسی قرار می گیرند. این چهره یک رپر نسل اول است و به همین دلیل به عنوان پدر رپ فارسی شناخته می شود. صدای خش دار و متوازن حصین، موجب شده تا حتی کسانی که به رپ فارسی علاقه ندارند، به شنیدن ترک های این خواننده ترغیب شوند. از سوی دیگر می توان گفت که حصین، یک هنرمند پرکار است و به هیچ عنوان از فعالیت هنری خود فاصله نمی گیرد.

این چهره علاوه بر خوانندگی، در زمینه ترانه سرایی نیز تبحر خاصی دارد و متن اغلب ترک هایش را خودش می نویسد. این امر را می توان وجه تمایز سینگل ترک های حصین با سایر فعالان رپ فارسی دانست. در ادامه با ترک هایی آشنا می شوید که توانسته اند حصین را به شاهکار موسیقی رپ فارسی تبدیل کنند.

عکس پروفایل رپر و خواننده رپ

طلاق

حسین رحمتی معروف به حسین ابلیس در اوایل دهه ۹۰ با خانمی به نام ژاله ازدواج کرد و سال‌ها با این دختر زندگی کرده تا اینکه در خرداد ۱۴۰۳ از هم طلاق گرفتند.

معروف ترین فیت های این رپر کدامند؟

یکی از دلایل محبوبیت حصین ابلیس در بین طرفداران موسیقی رپ فارسی را می توان فیت های این خواننده دانست. فیت، در واقع یکی از اصطلاحات موسیقی سبک رپ است که دو خواننده با همکاری هم یک ترک را ضبط می کنند. حصین نیز در مسیر فیت دادن بسیار موفق بوده و تا کنون توانسته ترک های به یاد ماندنی را در کنار خوانندگان دیگر منتشر کند. معمولا فیت های حصین با همراهی یک رپر سطح سوم یا چهارم ضبط می شود. این امر می تواند رپر های تازه کار را به شهرت و محبوبیت برساند. در ادامه با برخی از بهترین و خفن ترین فیت های حصین در تاریخ رپ فارسی آشنا می شوید.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *