بیوگرافی حمید صفت خواننده رپ و همسرش و مادرش +عکس و ماجرا قتل

بیوگرافی حمید صفت خواننده رپ و همسرش و مادرش و ماجرای قتل ناپدری و عکس های حمید صفت و سن و قد و وزن حمید صفت و خانواده اش را در ادامه مجله شبونه را ببینید .

بیوگرافی حمید صفت خواننده رپ

حمیدرضا امیری صفت معروف به حمید صفت خواننده رپ ایرانی در ۱۸ مرداد ۱۳۷۲ در تهران به دنیا آمده و یک برادر دارد که در آمریکا زندگی می‌کند.

بیوگرافی حمید صفت خواننده رپ و همسرش و مادرش +عکس و ماجرا قتل

سبک خوانندگی و رپ اعتراضی و هیپ هاپ می باشد.
او خواندن را از دوره راهنمایی به همراه دوستانش آغاز کرده الگوی خودش را خواننده ی خارجی به نام امینم قرار داده و به گفته خودش خواندن رپ بیشتر با شخصیت و خلق و گویش سازگاری دارد.

بیوگرافی حمید صفت خواننده رپ و همسرش و خواهرش +عکس و ماجرا قتل

شروع کار

او میگوید هر کسی یه اولویت هایی داره تو زندگیش. هر کسی یه نقشی داره، می تونم پاپ بخونم زندگیمم راحت باشه. من خودم به شخصه مسائل دیگری برام مهمه. برای من مبارزه اولویت داره. ما یه مسئله ای به اسم «چیریک» داریم. چیریک یه مفهومی مثل شهیده. شما می تونی فروشنده سوپرمارکت باشی، کم فروشی نکنی، جنس بَد نَدی، تو هم داری می جنگی با پول پرستا، اگه توی این راه بمیری، تو هم شهیدی. من رپو به خاطر این دوست دارم.رپ خیلی رُک تره نوع اعتراضش. بیشتر می شه به مسایل پرداخت. کار موسیقی پاپ نهایت دوازده بیت داره ولی تو رپ می تونی 100 بیت بگنجونی.

صفت با هنرمندان معروف زیادی همکاری داشته که می توان به امیرعباس گلاب ، محسن بازرگان ، علی لهراسبی ، عرفان خاکی اشاره کرد.

بیوگرافی حمید صفت خواننده رپ

دوست دارم مسائل فرهنگی و اجتماعی را بیان کنم

در آهنگ ها و کار های خود به شکل اعتراض به مسائل روز پرداخته و جدیدترین آهنگ وی بنام قفس است که درباره مشکلات و مسائل روز می باشد

دغدغه های جدید من بحث فرهنگی رو وارد کردم. البته این به معنای اون نیستش که دیگه جنبه سرگرمی موسیقی باید نادیده گرفته بشه.

طبیعتا دغدغه دینی در زندگی ایرانی ها جریان داره و من هم از این موضوع مستثنی نیستم. ولی من تمام مسائل رو نگاه می کنم. مسائل فرهنگی رو نگاه می کنم. مسائل اجتماعی، مسائل روز و…

بیوگرافی حمید صفت خواننده رپبیوگرافی حمید صفت خواننده رپ

جدایی پدر و مادر و ازدواج مجدد مادرش

حمید صفت زمانی که کودک بود پدر مادرش از هم جدا شده و مادرش در سال ۸۴ با مردی به نام هوشنگ ازدواج مجدد می کند و با او در آلمان زندگی می کرد.

بیوگرافی حمید صفت خواننده رپ

بازداشت و حبس به جرم قتل

این خواننده رپ در ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ به قتل شوهر مادرش و ناپدری خود بازداشت و روانه زندان شد.
ناپدری وی بعد از درگیری و دعوای بینشان فوت می کند .
مقتول بعد از زمین خوردن سرش دچار خونریزی مغزی شده و پزشکان علت مرگش را خونریزی و آسیب مغزی در اثر خوردن جسم سخت به ناحیه آهیانه اعلام کردند.

بیوگرافی حمید صفت خواننده رپ

عکس حمید صفت در زندان

بعد از تحقیقات و بررسی های انجام شده مشخص شد که به سابقه بیماری قلبی داشته و ۵۰ درصد مرگ وی به علت بیماری اش بوده است.

از همسر اولش نیز دارای چند فرزند می باشد که همگی در دادگاه رسیدگی به قتل پدرشان حضور داشتند.

عکس بدون ریش حمید صفت

عکس با ریش و بدون ریش حمید صفت

او درباره علت درگیری با ناپدری خود گفت هوشنگ بسیار فرد بعد از طلاق و تندخویی بود و دائم با مادرم دعوا می‌کرد و من چندین بار به به تذکر داده بودم که مادرم را اذیت نکند .

 حمید صفت و مادرش

بیوگرافی حمید صفت خواننده رپ

بیوگرافی حمید صفت خواننده رپ

حکم آزادی رپر ایرانی

حکم آزادی حمید صفت اعلام شده و بر اساس رای کمیسیون ۷نفره پزشکی قانونی که در گزارش خود ۵۰ درصد علت مرگ مقتول را بیماری وی اعلام کردند ، حکم آزادی وی صادر شد و قرار است به زودی آزاد شود.

بیوگرافی حمید صفت خواننده رپبیوگرافی حمید صفت خواننده رپ

از آهنگهای این خواننده رپ می توان به ققنوس و هیهات و فیک و بخشش…. اشاره کرد
صفت علاقه خاصی به شخصیت چرکی دارد و از شهید چمران به گفته خودش درس می‌گیرد و آهنگی نیز با تیپ و شمایل وی خوانده است
ایشان به بازیگری نیز علاقه دارند و دوست دارد یک فیلم کوتاه نیز بسازد.

بیوگرافی حمید صفت خواننده رپ

ازدواج و همسر حمید صفت

حمید صفت مجرد است و با مادرش زندگی میکند .

تاثیر کارهای حمید صفت در جامعه

تا حدی که تو جامعه باشم می بینم. وقتی سعی می کنم موضوعات روز رو مطرح کنم به تبع تاثیر کارم بیشتر هم می شه. مثلا سر کار «فیک/ Fake» مخاطب کاملا آماده شنیدن چنین کاری بود و به موقع اون اثر ارائه شد. بازخورد خوبی هم داشت. از انواع و اقسام افراد.

من کامل نیستم تا درباره رفتار دیگران قضاوت کنم. اما یک عده کار «فیک» را بردن سمت حاشیه. من حقیقت ایران رو توی «فیک» نشون دادم و همه ناراحت شدن، چون خودشون رو توش می دیدن. اونایی که باید می فهمیدن، فهمیدن. من یه اعتقادی دارم باید بگم اگه سیاهم باید حرفمو بزنم اگه سفیدم باید حرفمو بزنم. اما یک عده خواستند بگویند اون کار رو برای مخاطب خاص و سر موضوعات شخصی خوندم.

بیوگرافی حمید صفت خواننده رپ و همسرش و خواهرش +عکس و ماجرا قتل

نمیخواهم به خاطر مجوز عوض شوم

رپ با جواز تناقض داره. من حرفم مشخصه. جواز حرفم رو تغییر می ده. من اگه می خواستم حرفمو تغییر بدم اصلا نمی گفتم. من حاضر نیستم شعرم رو ادیت کنم ولی طبیعتا کسانی که برای این کارها مجوز صادر می کنند برای خودشون قواعدی دارن. کار رپ با این چیزها جور در نمی آید.

بیوگرافی حمید صفت خواننده رپ و همسرش و خواهرش +عکس و ماجرا قتل

مردم بدبخت پسند هستند

مردم ما بدبخت پسندن. هرچی یارو داغون تر بود همه طرفداراشن. ما با مشکل کار می سازیم. ویدئو بعد من 5 بار فیلم برداریش کنسل شده. من ویدیو می سازم تا مردم بهتر کارم و حرفم رو بفهمن. اما من اعتقاد دارم باید خودم محکم باشم تا حرفم رو محکم بزنم. دوست ندارم مشکلاتم را توی بوق و کرنا کنم. از مرد مظلوم نما بدم میاد.

علت مهاجرت نکردن حمید صفت

ملیتم رو دوست دارم. من اینجا دنیا اومدم برای اینکار. اگه بیرونم کنن می رم. اگه بگن کار نکن می رم. من دغدغم از همه چیز برام مهم تره. ولی دوست دارم توی مملکت خودم حرف هام رو بزنم. خیلی از مشکلات الان به خاطر اینه که جرات حرف زدن نداریم. مثل طلاق که بخش زیادیش به خاطر حیای بین پدر و پسر و مادر و دختر زیاد شده. من اگه بخوام حرفمو بزنم باید از همه چیز استفاده کنم. شاید این وسط خجالت زیادی باعث بشه نتونم حرفمو بزنم ولی من کارمو می کنم.

بیوگرافی حمید صفت خواننده رپ و همسرش و خواهرش +عکس و ماجرا قتل

داستان قتل

در روز شنبه ۲۸ مرداد ماه ۹۶ خبری مبنی بر قتل ناپدری حمید صفت توسط وی منتشر شد، ابتدا تصور شد این خبر شایعه است اما ساعتی بعد حمید صفت نسبت به انجام این عمل اعتراف کرد. در این حادثه که ۲۴ مرداد سال ۱۳۹۶ رخ داد، پس از درگیری حمید صفت و ناپدری‌اش مرد ۶۶ ساله راهی بیمارستان و سه روز بعد درگذشت، حمید صفت نیز دستگیر شد اما در تحقیقات قتل را قبول نکرد و گفت: روز حادثه با مقتول بحثم شد و یک گلدان برداشتم و به دیوار کوبیدم تا او را بترسانم. بعد به سمتش رفتم و ضربه‌ای به‌صورتش زدم تا اینکه همسایه‌ها با شنیدن صدای دعوا مقابل خانه ما آمدند و دعوا خاتمه یافت. آن روز همراه مادرم از خانه خارج شدیم، بعد از ساعتی حال هوشنگ بد شد و بعد هم فوت کرد.

بیوگرافی حمید صفت رپر+عکس و ماجرا قتل

پسر کوچک خانواده اسد زاده در ادامه این گفتگو با ابراز ناراحتی زیاد از اتفاقی که برای پدرش افتاده می‌گوید: «حمید و خواهرش سال‌ها در منزل پدر من زندگی کردند و حتی مادر حمید شرط ازدواجش رفت و آمد فرزندانش به منزل پدرم و حق طلاق هم از شروط ضمن عقد بود و پدرم تمام امکانات زندگی را در اختیار آن‌ها گذاشته بود و جر و بحث آن روز انقدر جدی نبوده که حمید با پدرم درگیر شود.»

سهیل به همراه برادرش برای ادامه تحصیل به آلمان می‌روند، زیرا مدرسه سفارت آلمان در ایران به آن‌ها دیپلم نداده بود از این رو آن‌ها بدون پدر به آلمان برمی گردند هر چند سهیل می‌گوید که از اول هم قرار نبود که ما در ایران بمانیم و این را قاطعانه می‌گویم که پدرم حق پدری را در حق حمید صفت تمام کرد، زیرا همه امکانات رفاهی را برای آن‌ها فراهم کرده بود.

بیوگرافی حمید صفت خواننده رپ و همسرش +عکس و ماجرا قتل بیوگرافی حمید صفت خواننده رپ +عکس و ماجرا قتل بیوگرافی حمید صفت خواننده رپ و همسرش و مادرش +عکس و ماجرا قتلغکس دوران کودکی حمید صفت رپر

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *