بیوگرافی حمید نیکویی خبرنگار و علت فوت + سوابق

بیوگرافی حمید نیکویی خبرنگار و علت فوت + سوابق

بیوگرافی حمید نیکویی خبرنگار

حمید نیکویی خبرنگارمرحوم حمید نکویی متولد دهه ۴۰ در شهرستان محلات می‌باشد که در 15 اردیبهشت 1403 بر اثر تصادف فوت کرد به مناسبت فوت ایشان مدیر فرهنگ و ارشاد شهرستان محلات پیام تسلیتی را برای اهالی رسانه به خصوص خانواده حمید نکویی ارسال کرد مرحوم نکویی سال‌های زیادی در زمینه خبرنگاری و روزنامه نگاری فعالیت داشته بود که روزنامه جمهوری اسلامی از مهمترین سابقه ایشان به شمار می‌آید.

حمید نیکویی خبرنگار کیست

حمید نیکویی خبرنگار با سابقه و پیشکسوت که در روزنامه جمهوری اسلامی فعالیت می‌کرد متأسفانه در ۱۵ اردیبهشت ماه بر اثر تصادف در جاده نیزار به قم جانش را از دست داد ایشان اهل شهرستان محلات بوده که سال‌ها در روزنامه‌ها و رسانه‌های مختلف فعالیت می‌کرد روزنامه‌های مردم سالاری و شهروند جام جم از جمله نشریاتی بوده که مرحوم حمید نکویی در آن فعالیت می‌کرد

علت فوت

حمید نیکویی، خبرنگار روزنامه جمهوری اسلامی، امروز (شنبه، ۱۵ اردیبهشت ماه) در یک سانحه رانندگی در محور نیزار – قم کشته شد.

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محلات با پیام تسلیت به خانواده ایشان اظهار کرد مید نکویی پیشکسوت عرصه خبر و رسانه شهرستان محلات بوده است و سال‌های زیادی از عمر خود را وقف اطلاع رسانی و خبرنگاری کرده بود و اطلاع رسانی‌های زیادی از شهرستان محلات را انجام داده بود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *