بیوگرافی خاطره قره داغی همسر امیرحسین شریفیان مدیر کوروش کمپانی

بیوگرافی خاطره قره داغی همسر امیرحسین شریفیان مالک کوروش کمپانی

خاطره قره داغی کیست و کجاست

خاطره قره داغی متولد دهه هشتاد همسر امیرحسین شریفیان مالک کلاهبردار کوروش کمپانی میباشد که به عنوان مدیر امور داخلی این شرکت فعالیت داشت و در حال حاضر به همراه همسرش فرار است گفته میشود که انها به دبی رفته و سپس میخواهد به آمریکا بروند نام انها در لیست پلیس اینترپل به عنونا مفسد اقتصادی قرار گرفته است و در صورت شناسایی توسط پلیس کشورهای اروپایی دستگیر میشود.

البته گفته شده که او و امیرحسین شریفیان با پاسپورت و هویت جعلی در خارج از کشور هستند و شناسایی انها کمی دشوار به نظر میرسد.

بیوگرافی خاطره قره داغی همسر امیرحسین شریفیان مالک کوروش کمپانی

بیوگرافی خاطره قره داغی همسر امیرحسین شریفیان

خاطره قره داغی همسر امیرحسین شریفیان مدیر کوروش کمپانی بوده که به همراه همسرش اقدام به کلاهبرداری میلیاردی نموده و از ایران خارج شدند. انها در محله فردوسی تهران با پیش فروش کردن گوشی های آیفون 20 میلیونی پول های مردم را بالا کشیدند و فرار کردند.

با بررسی های صورت گرفته مشخص شد که اعضای این شرکت با تبلیغات گسترده و سوءاستفاده از برخی چهره های شناخته شده (سلبریتی‌ها) با تبلیغ فروش گوشی تلفن همراه به قیمت پایین با دریافت مبالغی با وعده تحویل ۴۵ روزه اقدام به ثبت نام از شهروندان کرده اند.

بیوگرافی خاطره قره داغی همسر امیرحسین شریفیان مدیر کوروش کمپانی

کوروش کمپانی که با تبلیغات گسترده سلبریتی‌ها ادعا می‌کرد گوشی آیفون را 20میلیون تومان می‌فروشد با فراری شدن مدیرعاملش تعطیل شد تا سرمایه صدها مالباخته به باد برود. به‌گزارش همشهری، چند ماهی می‌شد که نام کوروش کمپانی سر زبان‌ها افتاده بود؛ شرکتی که در زمینه خرید و فروش گوشی موبایل فعالیت‌ می‌کرد و حتی مجوز قانونی هم داشت. این شرکت ادعا می‌کرد مثلا گوشی آیفون13 را به قیمت 20میلیون تومان می‌فروشد و در مدت 45روز به مشتریان تحویل می‌دهد؛ ادعایی عجیب که تبلیغات گسترده این شرکت باعث شد خیلی‌ها فریب آن را بخورند.

بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهد مدیر فراری این شرکت امیرحسین شریفیان نام دارد. جوانی متولد سال75 که حالا در 27سالگی نامش به‌عنوان یکی از کلاهبردار‌های جنجالی کشور مطرح شده است. او در این شرکت از نزدیکانش شامل پدر و همسرش کمک گرفته بود و از تبلیغات و جنجال بیش از هر چیز برای جلب اعتماد طعمه هایش استفاده می‌کرد. در روزهای منتهی به حراج معروف به جمعه داغ دفتر این شرکت به‌دلیل بدحجابی مشتریانش پلمب شد؛ اتفاقی که شریفیان از آن برای شهرت بیشتر استفاده کرد. او با انتشار فیلم‌های کوتاه در اینستاگرام شروع به مظلوم نمایی کرد و از مشتریانش خواست از او حمایت کنند. او برای اینکه نشان دهد همیشه در دسترس است به برخی مشتریانش گفته بود که پاسپورت ندارد و هیچ وقت از ایران خارج نمی‌شود. ادعایی که حالا با فرار او به خارج از کشور رنگ باخته است.

بیوگرافی خاطره قره داغی همسر امیرحسین شریفیان مالک کوروش کمپانی

کلاهبرداری با کوروش کمپانی

شرکت کوروش پردازان آی سا (با نام تجاری کوروش کمپانی) ، شرکتی بود که در بهمن 1402 خبر کلاهبرداری آن از طریق فروش گوشی آی فون منتشر شد و مدیر این مجموعه از کشور متواری گردید. براساس تصاویر منتشرشده او ظاهراً به ترکیه یا دبی فرار کرده است.برآورد های متفاوتی از مقدار بدهی این شرکت تخمین زده شده است.

این شرکت که در حوزه بازرگانی تلفن همراه فعالیت داشت ، مدعی بود آیفون را (که بین 35 تا 40 میلیون تومان در بازار دادوستد می شد) از طریق حذف واسطه ها به قیمت 20 میلیون تومان (نصف قیمت جهانی آن) به دست مصرف کننده می رساند و در این خصوص تبلیغات گسترده ای در فضای مجازی کلید زده بود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. اینا اصالتا ترک هستند اهل فریدن . شریفیان ها و قره داغی ها اهل منطقه رزوه و داران فریدن اصفهان هستند و ترک زبان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *