بیوگرافی خزر معصومی بازیگر و همسرش + سوابق هنری

بیوگرافی خزر معصومی بازیگر و همسرش + سوابق هنری او را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی خزر معصومی

خانم غزل معصومی از بازیگران شناخته شده کشورمان بوده که در سال ۱۳۶۰ به دنیا آمده است

بیوگرافی خزر معصومی بازیگر و همسرش + سوابق هنری

او در سال ۱۳۸۳ تا ۸۶ در عرصه بازیگری فعالیت داشته و در حال حاضر مشخص نیست که چه فعالیتی دارد و سال‌های زیادی است که در عرصه بازیگری به دور مانده است.

این خانم هنرمند با نقش ارغوان در فیلم سینمایی به رنگ ارغوان به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا اولین گام خود را در بازیگری برداشت.

فیلمی که درباره یکی از گروه سیاسی بوده که در اوایل انقلاب از ایران خارج میشوند بعد از سال ها تصمیم میگیرند که مجدداً برای دیدن دخترش ارغوان به ایران بیاید و برای همین منظور مخفیانه به ایران باز میگردد یکی از مأمورین امنیتی به نام «هوشنگ»، به عنوان دانشجو وارد دانشکده می‌شود و از امکانات مدرن امنیتی استفاده می‌کند تا با کنترل ارغوان، شفق را به دام اندازد. در این میان بین او و ارغوان رابطه‌ای عاطفی به‌وجود می‌آید…

بیوگرافی خزر معصومی بازیگر و همسرش + سوابق هنری

فیلم سینمای به رنگ ارغوان در بیست و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر سیمرغ بلورین جایزه نگاه مردمی را از آن خود کند و بازی خانم معصومی به خوبی دیده شد اما شهرت این خانم هنرمند در سریال یک مشت پر عقاب به کارگردانی از سال هاشمی در سال ۱۳۸۶ بود که از شبکه دوم سیما بر روی آنتن رفت او در این سریال در کنار هنرمندانی همچون رضا کیانیان و حامد بهداد و پرویز پور حسینی بازی کرده و تجربه بسیار خوبی در عرصه بازیگری به دست آورد خانم ازمون بعد از بازی در سریال یک مشت پر عقاب دیگر در میادین بازیگری حضور پیدا نکرد.

بیوگرافی خزر معصومی بازیگر و همسرش + سوابق هنری

بازیگر نقش غزاله در سریال یه مشت پر عقاب

خزر معصومی، بازیگر و کارگردان سینما، تئاتر و تلویزیون ایرانی در ۱۳۶۰ در تهران متولد شد. او فارغ التحصیل رشته حقوق می باشد. وی بشدت بازیگر کم حاشیه ای می باشد به طوریکه یک دهه از او هیچ خبری در دنیای بازیگری نبود تااینکه در شهریور ۹۹ در تئاتر “در انتظار گودو” به کارگردانی امیررضا کوهستانی حضور پیدا کرد.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *