بیوگرافی خسرو حیدری و همسر و فرزندان + ماجرای آشنایی و عکس
خسرو حیدری فوتبالیست و مربی فوتبال متولد ۲۳ شهریور ۱۳۶۲ در تهران میباشد او در سال 1384 وقتی 22 ساله بود با لاله شفیع زاده ازدواج کرد.

بیوگرافی خسرو حیدری و همسر و فرزندان و الان کجاست + عکس

خسرو حیدری کیست و اهل کجاست

خسرو حیدری فوتبالیست و مربی فوتبال متولد ۲۳ شهریور ۱۳۶۲ در تهران میباشد او در سال 1384 وقتی 22 ساله بود با لاله شفیع زاده ازدواج کرد دارای یک فرزند دختر بنام روشنا شدند خسرو حیدری باجناق امید ابراهیمی دیگر فوتبالیست ایرانی میباشد.

خسرو حیدری در پست دفاع بازی میکرد و قدش 174 سانتیمتر است و دارای 57 بازی ملی میباشد.

بیوگرافی خسرو حیدری و همسر و فرزندان + ماجرای آشنایی و عکس

بیوگرافی خسرو حیدری فوتبالیست

خسرو حیدری فوتبالیست ایرانی در 23 شهریور 1362 در تهران پا به عرصه وجود گذاشت. 

وی تحصیلاتش را به دلیل مشغله زیاد فوتبال و حضور در مسابقات تا مقطع دیپلم بیشتر نتوانست ادامه دهد.

او در حال حاضر با دادن ۵۷ پاس گل بهترین پاسور تاریخ باشگاه فوتبال استقلال تهران است.

فعالیت ورزشی و نحوه ورود به فوتبال

حیدری بازیکن فوتبال از کودکی در مدرسه فوتبال برای آموزش حرفه ای شرکت می کرد و اوقات فراغت و تفریحش بازی فوتبال و کلاس های این رشته بود.همسر خسرو

بیوگرافی خسرو حیدری فوتبالیست و همسرش
از سال ۸۰ فعالیت حرفه ای خود را با تیم ابومسلم شروع کرده و با درخشش در این تیم نظر مدیران استقلال را به خود جلب کرده و به نیم بزرگ استقلال تهران پیوست.

وی در باشگاه های پرسپولیس و پاس تهران و پیکان و سپاهان و امید تیم ملی و تیم ملی حضور داشته است.

وی فعلا در باشگاه استقلال توپ می زند.

همچنین بخوانید : بیوگرافی فرشاد احمدزاده

بیوگرافی خسرو حیدری فوتبالیست و همسرش

زندگی مشترک و ازدواج

خسرو حیدری متاهل است و در سال ۸۴ با لاله شفیع زاده ازدواج کرده و همسر حیدری می باشد.
این زوج یک دختر به نام روشنا دارند.

بیوگرافی و عکس دختر خسرو حیدری فوتبالیست

باجناق شدن با امید ابراهیمی

امید ابراهیمی بازیکن فوتبال به تازگی با حیدری باجناق شده و با خواهر همسر حیدری ازدواج کرده است.
رفاقت این دو بازیکن منجر به آشنایی ابراهیمی با خواهر لاله شفیع زاده شده و به ازدواج ختم شده است.

خسرو حیدری و ابراهیمی دو باجناق

بیوگرافی خسرو حیدری فوتبالیست و امید ابراهیمی

عکس امید ابراهیمی و همسرش

با اخلاقترین بازیکن فوتبال ایران

حیدری به دلیل دور بودن از حواشی و حاسبه های زیاد فوتبال و غیره به بازیکن با اخلاق معروف است و وی را در بین فوتبالیست ها بازیکن با اخلاق می شناسند.

همچنین ببینید:

بیوگرافی پیروز قربانی فوتبالیست و همسرش +عکس های 

افتخارات ورزشی

وی با تیم های استقلال تهران و سپاهان و پاس تهران به قهرمانی رسیده است.

عکس اینستاگرام همسر خسرو حیدری

عکس همسر خسرو حیدری

عکس لاله شفیع زاده همسر خسرو حیدری

عکس همسر خسرو حیدری

همسر خسرو حیدری

بیوگرافی خسرو حیدری فوتبالیست و همسرش

 

مصاحبه

حیدری در پاسخ به این سوال که مافیا در فوتبال ایران کیست، از جواب مستقیم طفره رفت و گفت: مافیا یک نفر نیست. همه می دانند چه کسانی قصد ضربه زدن را دارند. شفر ضربه زیادی به من زد اما من هیچ گاه اهل حاشیه سازی نبودم. پژمان منتظری هم به همین شکل بود. اما مافیا اجازه نمی دهد کسانی که دلشان با تیم است بمانند. سال گذشته بازیکنانی مانند تیام و ابراهیمی هم جدا شدند. اما امسال چرا این اتفاق تکرار شد؟

 

بیوگرافی خسرو حیدری فوتبالیست وعکس قدیمی
بازیکن سابق تیم ملی ادامه داد: من همیشه در تست ها اول بودم. چرا باید خداحافظی کنم. چون می دیدم که با وجود شرایط خوب نمی توانم بازی کنم. به تیم دیگری هم قلبا نمی توانستم بروم با وجود این که پیشنهادهایی داشتم. حالا من به کنار اما سایر بازیکنان چرا حفظ نشدند؟ پژمان با یک مصاحبه کنار رفت. دلیل این مساله این بود که او حقایق را گفت. همه دوست دارند به استقلال ضربه بزنند. همین وریا غفوری هم حتی نزدیک بود قراردادش تمدید نشود.

بیوگرافی خسرو حیدری فوتبالیست و همسرش

وی با اشاره به روند استقلال در سال های اخیر گفت: چهار سال است که استقلال همیشه در نیم فصل اول نمی تواند نتیجه بگیرد اما در نیم فصل دوم یا اول یا دوم می شود. دلیل این مساله شخم زدن تیم است. آقای استراماچونی از فوتبال ایتالیا آمده و فوتبال ایران را طبیعتا نگاه نمی کرده است. آیا می تواند در چند جلسه معجزه کند؟ البته به نظر من استراماچونی باید روی ماندن برخی بازیکنان اصرار می کرد.

از سربازی تا استقلال

بعد از دو سال خدمت سربازی در ابومسلم، خسرو بازیكنی شده بود با خواستگاران بسیار. خودش می گوید:” استقلال مرا نخواست. می خواستم برگردم، چون بازیكن استقلال بودم. اما نه من را قبول كردند، نه آندرانیك را. یادم می آید بعد از این كه فهمیدم دیگر نمی توانم به استقلال بروم، رفتم دنبال بالاترین پیشنهاد. من از پرسپولیس، پیكان، پاس و چند تیم دیگر پیشنهاد داشتم.

ولی پیكان از همه برای من بهتر بود”. این شاید اولین اشتباه خسرو بود كه مسیر زندگی اش را تغییر داد. حیدری وقتی به آن روزها برمی گردد با حسرت حرف می زند: ” من اشتباه كردم. شاید به این دلیل كه مشاوران خوبی نداشتم. شاید چون سعی نكردم حرف كسی را خوب بشنوم. یادم می آید وقتی از ابومسلم جدا شدم، به این فكر می كردم كه حالا باید حقم را در تیم ملی بگیرم.

ولی واقعیت این بود كه هیچ وقت دیده نشدم. حتی یادم می آید در آن مقطع زمانی، رفتن به استقلال و پرسپولیس هم برای ملی پوش شدن كافی نبود”.

آن روزهایی كه باید پدیده لیگ می شدم هیچ كسی مرا ندید حالادیگر به چنین القابی فكر نمی كنم! یعنی دیگر اصلاوقت و حوصله فكر كردن به چنین چیزهایی را ندارم خسرو حیدری اما خاطرات تلخی را در آرشیو ذهنی اش جای داده است: «یادم می آید یكی از دوستانم به دیدن من آمد.

به من می گفت خسرو تا كجا می خواهی ادامه بدهی؟ كمی با هم حرف زدیم و به من گفت باید به یكی از كشورهای كوچك خلیج فارس بروم. جایی مثل اردن، كویت یا مثلاً سوریه. می گفت برو آنجا و تبعه آن كشورها بشو! شاید آنجا بتوانی به تیم ملی شان دعوت شوی و چند بازی ملی هم داشته باشی. این حرف ها برایم از هر چیز دیگری عذاب آورتر بود”. بعد از پیكان سه سال در پاس بازی كرد. اما همیشه در آرزوی پوشیدن پیراهن تیم محبوبش بود. در آنجا هم خوب بازی می کرد. اما دیده نشدن بزرگترین مشکل او بود. هر چند امیر قلعه نویی و خیلی های دیگر معتقدند امیرخان تاثیر زیادی در پیشرفت خسرو حیدری داشته و او بوده که خسرو را ستاره کرده، اما خود خسرو میگوید: “من در پاس همدان هم با همین کیفیت بازی می کردم. اما کسی بازیم را نمی دید “.

بیوگرافی خسرو حیدری فوتبالیست و همسر و فرزندش

حضور در استقلال، آرزویی که محقق شد

خیلی دیر به جایی كه می خواست رسید. خودش ادعا می كند فرزند استقلال است و از روزی كه تیم امیدهای استقلال را ترك كرده، به بازگشت می اندیشیده، اما این بازگشت با تاخیر بود. او بارها تیم عوض كرد. به پاس رفت و سرانجام در تغییر و تحولاتی كه فتح الله زاده در تیمش به وجود آورد جذب استقلال شد. «می دانستم یك روز برمی گردم.

تیم ملی، جانشینی برای مهدوی کیا

فصل اول حضورش در استقلال کمتر مورد توجه مربیان تیم ملی بود. با کناره گیری مهدوی کیا از تیم ملی بهترین فرصت برای حضور خسرو در تیم ملی بود. در آن روزها خودش می گفت:” من فكر می كنم امروز بهترین موقعیت است تا یكی مثل من به آن چیزی كه حقش است برسد.

بیوگرافی خسرو حیدری فوتبالیست و همسرش

خب مهدی مهدوی كیا همیشه الگوی من بود، ولی آقا مهدی دیگر از تیم ملی كنار كشیده و می گوید حاضر به بازگشت هم نیست. من می خواهم بدانم قرار است جای او چه كسی بازی كند؟ من حقم را می خواهم و مطمئناً نمی نشینم تا حقم را دم در خانه ام به من تحویل بدهند.”
او دست كم امروز حمایت هواداران و نگاه رسانه هایی را با خود می بیند كه نگاهی دقیق به چگونگی عملكرد استقلال و بازیكنانش دارند. حیدری از آنچه خودش گمنامی و به تبع آن، فراموشی می نامد، رها شده و امیدوار است بتواند به جایگاهی محكم در تیم ملی برسد.

بیوگرافی خسرو حیدری فوتبالیست و عکس قدیم و جدید و همسرش

بازیهای خوبش و حمایت هواداران افشین قطبی را مجاب کرد خسرو را به تیم ملی دعوت کند. در چند بازی اول میدان ندید. اما در بازیهای اخیر خودش را به قطبی تحمیل کرد.  بازی موثر او در برابر تایلند  و سانتر زیبایش در دقیقه 90  که منجر به گل برتری ایران شد، موقتاً قطبی را از خطر برکناری دور کرد. حالا خسرو به روزهای آینده می اندیشد. او در مورد تیم ملی می گوید:” خیلی مهم است که 35 سال است نتوانستیم قهرمان آسیا شویم . من فکر می کنم که با توجه به زمان مناسبی که در اختیار داریم می توانیم با تشکیل یک تیم خوب با ترکیبی از جوانان و با تجربه ها به حسرت 35 ساله پایان دهیم.”

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *