بیوگرافی دانیال مقدم بازیگر و خواننده کیست و الان کجاست +حواشی

بیوگرافی دانیال مقدم بازیگر و خواننده کیست و الان کجاست +حواشی

دانیال مقدم خواننده و بازیگر اهل تهران در 27 مهر 1372 بوده که در اردیبهشت 1403 به دلیل تولید آهنگ علیه نظام و تبلیغ علیه نظام دستگیر شد او به همراه وفادار خواندن هرپ یک آهنگ تهدید نظام و تشویق مردم به شورش علیه نظام تولید کردند که موزیک ویدیو آن در رسانه های ضدانقلابی حسابی بازنشر شد.

بیوگرافی دانیال مقدم Danial Moghaddam

دانیال مقدم خواننده پاپ و بازیگر سینما میباشد او متولد 1372/07/27 در تهران بوده و سابقه بازی در فیلم من دیوانه نیستم به کارگردانی علیرضا امینی را در کارنامه اش دارد و تا به حالا چنین اهنگ را هم خوانده است که مهمترین آن همکاری با کویتی پور مداح سرشناس است.

بیوگرافی دانیال مقدم بازیگر و خواننده کیست و الان کجاست +حواشی

سوابق

در بیوگرافی دانیال مقدم آمده است او فعالیت خود را در سینما در سال 1395 با فیلم «من دیوانه نیستم» استارت زد فیلمی که توسط علیرضا امینی کارگردانی شده بود که علاوه بازیگری در زمینه نویسندگی نیز در فیلم فعالیت داشته بود و نشان داد استعداد و هنر بالایی در سینما دارد.

بیوگرافی دانیال مقدم بازیگر و خواننده کیست و الان کجاست +حواشی

در خلاصه داستان «من دیوانه نیستم» آمده است. تعدادی بیمار روانی در آسایشگاهی وسط جزیره ای در شمال کشور زندگی را روایت می کنند و… او در این فیلم در کنار بازیگرانی نظیر مهران احمدی، مجید صالحی، محمدرضا هدایتی و پژمان جمشیدی به بازیگری پرداخت.

 سابقه خوانندگی

دانیال مقدم سابقه خوانندگی نیز داشته و تک آهنگ های زیادی را تولید کرده است که نشان داده دارای صدای بسیار خوبی است آهنگهای “عذابش نده” و “یک نفره” از معروف ترنی کارها او میباشد.

دانیال مقدم و کویتی پور

احضار به دادگاه

دانیال مقدم در فروردین 1403 به دادگاه احضار شده بود که در ویدیویی اعلام کرد تصمیمی ندارد به دادگاه برود صحبت هایی که قطعا برایش گران تمام میشود.

دستگیری

در اردیبهشت 1403 به دلیل تولید آهنگ علیه نظام و تبلیغ علیه نظام دستگیر شد او به همراه وفادار خواندن هرپ یک آهنگ تهدید نظام و تشویق مردم به شورش علیه نظام تولید کردند که موزیک ویدیو آن در رسانه های ضدانقلابی حسابی بازنشر شد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *