بیوگرافی داوود قچاق تهیه کننده و همسرش +عکس و علت فوت

بیوگرافی داوود قچاق تهیه کننده و همسرش +عکس و علت فوت

بیوگرافی داود قچاق تهیه کننده کیست

داود قچاق تهیه کننده و تدوینگر سینما متولد دهه 40 بوده که در 23 اسفند ماه بر اثر ایست قلبی فوت کرد.

ایشان سریال های «فاخته» و «مثل من مثل تو» را کار کرده بود آخر فعالیت هنری و در زمینه تهیه کنندگی سریال فاخته در سال 1393 میباشد.

ماجرای فوت از زبان فرزند

بنیامین قچاق فرزند داوود قچاق تهیه کننده سینما و تلوزیون در گفت‌وگو با ایرنا ضمن تایید فوت این هنرمند بیان کرد: پدرم صبح امروز ۲۳ اسفندماه بر اثر ایست قلبی درگذشت.وی گفت: به احتمال زیاد مراسم تشییع او روز شنبه ۲۶ اسفندماه برگزار شود.داوود قچاق، تهیه کننده سینما و تلویزیون، در آثاری همچون سریال تلویزیونی «فاخته» و «مثل من مثل تو» فعالیت داشته است.

بیوگرافی داوود قچاق تهیه کننده و همسرش +عکس و علت فوت

سوابق

در سوابق داود قچاق تهیه کنندگی تهیه کنندگی سریال فاخته و مثل من مثل تو دیده میشود که در سال 1393 تولید شد.

تهیه کنندگی سریال فاخته

فاخته یک مجموعه تلویزیونی به کارگردانی محمود معظمی و تهیه کنندگی داود قچاق است که در سال ۱۳۹۳ از شبکه دو در ماه رمضان پخش شد داستان دختری از یک خانواده فرهیخته که درست اول ماه رمضان به سن تکلیف رسیده و تمام اعمال دینی بر او واجب شده است.

تهیه کنندگی سریال مثل من مثل تو

“مثل من، مثل تو” سریالی که در سال 1391 تولید شد این سریال روایت‌گر یک خانواده‌ی سنتی است که پسر ۱۱ساله این خانواده قهرمان آن است. او با توجه به اینکه هنوز به سن بلوغ نرسیده سعی می‌کند روزه بگیرد و هر روز داستان‌هایی در مدرسه، خانه و مسجد محل برایش رخ می‌دهد.

بیوگرافی داوود قچاق تهیه کننده و همسرش +عکس و علت فوت

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی بنیامین قچاق فعالیت در سریال مثل من مثل تو بوده است. بنیامین قچاق کار حرفه‌ای خود را از تلویزیون آغاز کرده و سال 1391 سریال مثل من مثل تو به عنوان تدوینگر فعالیت داشته است که توانست با مهارتش، جای خود را میان اهالی فضای تلویزیون مطرح کند. بنیامین قچاق توانست با فعالیت در سریال مثل من مثل تو تجربه حرفه‌ای موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگران بزرگ و باتجربه‌ای نظیر کمند امیرسلیمانی، عبدالرضا اکبری، متین ستوده و سپیده کاشانی توانست سطح کاری او را متحول کند.

مرحوم داوود قچاق درباره تاثیرات پرداختن به خانواده در آثار تلویزیونی گفت: اگر خانواده خوب داشته باشیم به دنبال آن جامعه و کشور خوب خواهیم داشت، حتی می‌توان گفت پرداختن به خانواده در فیلم‌های سینمایی نوعی پیشگیری آسیب‌های اجتماعی است، چون اگر ریشه تمام اتفاقات و معضلات دقیق ارزیابی شود، سرمنشا برخی کاستی‌ها در خانواده است.

بیوگرافی داوود قچاق تهیه کننده و همسرش +عکس و علت فوت

این تهیه کننده ادامه داد: تلویزیون به تازگی بحث اعتماد به جوانان را آغاز کرده است که البته هنوز تا رسیدن به شرایط ایده آل فاصله دارد، اما مطمئن باشید این راه نتیجه خواهد داد، چون نگرشی که جوان به موضوعات مختلف به ویژه مفاهیم دینی دارد کار را از کلیشه و سطحی نگری دور می کند.

قچاق درباره ویژگی کارهای معظمی (کارگردان) چنین توضیح داد: یکی از مهم‌ترین ویژگی کارهای محمود معظمی توجه به مخاطب است، برای همین این کار توانسته در جذب تماشاگر به موفقیت لازم دست پیدا کند، هرچند که این کار ساعت پخش نامناسبی داشت، ولی با این حال مخاطب خود را هم داشت، البته میزان مخاطبان این کار را نباید با دو سریال دیگر ماه رمضان مقایسه کرد، چون استانداردها در هر یک متفاوت است.

بیوگرافی داوود قچاق تهیه کننده و همسرش +عکس و علت فوت

علت فوت و درگذشت

بنیامین قچاق فرزند داوود قچاق تهیه کننده سینما و تلویزیون ضمن تایید فوت این هنرمند بیان کرد: پدرم صبح امروز ۲۳ اسفندماه بر اثر ایست قلبی درگذشت.وی گفت: به احتمال زیاد مراسم تشییع او روز شنبه ۲۶ اسفندماه برگزار شود.این تهیه کننده سینما و تلویزیون، در آثاری همچون سریال تلویزیونی «فاخته» و «مثل من مثل تو» فعالیت داشته است.

بیوگرافی داوود قچاق تهیه کننده و همسرش +عکس و علت فوت

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *