بیوگرافی دکتر سما خزراییان از تهران تا آمریکا +سرنوشت و فیلم

بیوگرافی سما خزراییان نخبه رشته حمل و نقل از تهران تا آمریکا +سرنوشت

دکتر سما خزراییان کیست

دکتر سما خزراییان نخبه ایرانی بوده که در رشته حمل و نقل دانشگاه علم و صنعت تهران قبول شد و ویدیوهایی از او سخنرانی و دفاعیه پایان نامه او مربوط به سال 2013 در فضای مجازی منتشر شد او بعد از مدتی به آمریکا مهاجرت کرد و حالا در بین زنان تاثیرگذار در صنعت حمل و نقل آمریکا قرار گرفته است و در جلسه که ای که برای انها برگزار شد در حال سخنرانی میباشد.

بیوگرافی دکتر سما خزراییان از تهران تا آمریکا +سرنوشت و فیلم

بیوگرافی

دکتر سما خزراییان از نخبه های دانشگاه علم و صنعت تهران به شمار می آمد که پروژه های او در این دانشگاه همیشه مورد تحسین قرار میگرفت او بعد از اینکه از این دانشگاه فارغ التحصیل شد برای ادامه تحصیل راهی آمریکا شد و این کشور مهاجرت کرد.

همچنین ببینید

بیوگرافی زهرا جلیلیان دانشجوی نخبه دانشکده برق تهران کیست

بیوگرافی سارا جمشیدی نخبه بجنوردی +اینستاگرام

این زن نخبه در امریکا موفق شد افتخارات زیادی را به دست آورد و حالا  به عنوان استاد دانشگاه در کارج های امریکا تدریس کند.

بیوگرافی دکتر سما خزراییان از تهران تا آمریکا +سرنوشت و فیلم

خانم خزراییان در اینستاگرام خود ویدئویی به اشتراک گذاشت که مربوط به جلسه دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی عمران در رشته حمل و نقل دکتر سما خزراییان در دانشگاه علم و صنعت مربوط به سال ۲۰۱۳ و همچنین ۱۰ سال بعد از آن که او در جمع زنان تاثیرگذار در صنعت حمل و نقل آمریکا سخنرانی می‌کند در فضای مجازی پربازدید شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *