بیوگرافی دکتر سید احمد نصراللهی پدر سید اسماعیل نصراللهی نخبه +فوت

بیوگرافی دکتر سید احمد نصراللهی پدر سید اسماعیل نصراللهی نخبه +فوت

بیوگرافی دکتر سید احمد نصراللهی و پسرش سید اسماعیل نصراللهی نخبه کنکور مازندرانی و ماجرای فوت و درگذشت انها بر اثر گاز گرفتگی را در این صفحه از مجله شبونه بخوانید.

بیوگرافی دکتر سید احمد نصراللهی

دکتر سید احمد نصراللهی جراح دندانپزشک و از پزشکان بیمارستان امام خمینی ساری بوده که در دهه ۵۰ متولد شده است و متاسفانه در ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ بر اثر گاز گرفتگی به همراه فرزند معلولش درگذشت فرزند ایشان اسماعیل نصراللهی نخبه و دارنده رتبه ۲۵ کنکور سراسری علوم انسانی بود ه سال گذشته حسابی مورد توجه علاقه‌مندان به کنکور و دانشگاه قرار گرفته بود.

بیوگرافی دکتر سید احمد نصراللهی پدر سید اسماعیل نصراللهی نخبه +فوت

ماجرای فوت و درگذشت

دکتر سید احمد نصراللهی در حالی که روز جمعه به همراه خانواده به ویلای شخصی خود در ساری رفته بودند متاسفانه بر اثر گاز گرفتگی جان خود را از دست داد فرزند او نیز که معلول بود درگذشت همسر ایشان نیز دچار گازگرفتگی شدید شده بود که با حضور به موقع امدادگران و احیای او توانست جان سالم به درد ببرد در ابتدای گاز گرفتگی سطح هوشیاری ایشان بسیار پایین بود.

سید احمد نصراللهی کیست

سید احمد نصراللهی بیشتر به دلیل فرزند معلولش شهرت داشت فرزند ایشان سید اسماعیل نصراللهی دارای معلولیت شدید جسمی و حرکتی بود که سال گذشته یعنی سال ۱۴۰۲ توانست رتبه ۲۵ کنکور سراسری علوم انسانی را به دست بیاورد تا جایی که حتی وزیر علوم و تحقیقات از او تقدیر کرد.

همچنین استاندار سابق مازندران همراه با مدیرکل آموزش و پرورش استان و فرماندار ساری نیز پارسال با حضور در منزل این نخبه جوان با او دیدار کردند و قول مساعد برای تسهیل برخی شرایط تحصیلی او را دادند و استاندار مازندران نیز یک سفر زیارتی عتبات عالیات به این خانواده سه نفره هدیه کرد.

سید اسماعیل نصراللهی در سن ۱۸ سالگی است و در سال ۱۳۸۴ در روستایی به نام ساروی مرودشت در استان فارس به دنیا آمده است. در زمانی که اسماعیل تنها ۹ ماهه بود، والدینش متوجه شدند که او دارای معلولیت است و قادر به حرکت نیست.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *