بیوگرافی دکتر محدثه خاکپور فوق تخصص نوزادان قوچان +فوت با تب دنگی

بیوگرافی دکتر محدثه خاکپور فوق تخصص نوزادان قوچان +فوت با تب دنگی

بیوگرافی دکتر محدثه خاکپور فوق تخصص نوزادان پزشک قوچانی و علت فوت و مرگ بر اثر تب دنگی به همراه جزئیات و تصاویر و پیج اینستاگرام دکتر محدثه خاکپور را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی دکتر محدثه خاکپور

دکتر محدثه خاکپور متولد دهه هفتاد بوده و دارای فوق تخصص نوزدان بود که متاسفانه در 17 تیرماه 1403 بر اثر ابتلا به بیماری تب دنگی در قوچان درگذشت.

ایشان در حال طی کردن دوره طرح خود در شهر قوچان بوده که بر اثر گزش پشه آئدس به بیماری تب دنگی مبتلا شده و در نهایت فوت کرد.

بیوگرافی دکتر محدثه خاکپور فوق تخصص نوزادان قوچان +فوت با تب دنگی

دکتر محدثه خاکپور کیست و اهل کجاست

دکتر محدثه خاکپور فوق تخصص نوزادان میباشد او برای سپری کردن دوره طرح خود به قوچان رفته بود که به بیماری تب دنگی مبتلا شده و در نهایت فوت کرد.

با اینکه گفته میشد مرگ و میر بیماری تب دنگی خیلی کم از اما خانم دکتر خاکپور از معروف ترین فوتی های این بیماری محسوب میشود.

تب دنگی در ایران

ابتلا به بیماری تب دانگ یا دِنگی در ماه‌های اخیر در ایران افزایش یافته است، بیماری که عامل آن گزش پشه آئدس است، پشه‌ای که در تایرها و آب‌های راکد کوچک تخمگذاری می‌کند و البته مسافرت به کشورهای همسایه به خصوص امارات می‌تواند به گسترش این بیماری در کشور دامن بزند.

یکی از مهمترین علائم این بیماری تب شدید است به همین علت به این بیماری تب استخوان شکن هم می‌گویند. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیر و استوایی دیده می‌شود اما انتقال پشه آئدس به کشورهای دیگر باعث گسترش این بیماری به بیش از ۱۱۰ کشور در دنیا از جمله در اروپا شده است. تب، سردرد، کمردرد، درد در پشت چشم، جوش و حساسیت های پوستی و در مواردی خونریزی به خصوص از لثه از جمله علائم اصلی این بیماری است اما گاهی اشتراک علائم آن با برخی بیماری‌های تنفسی مثل کرونا و آنفلوانزا کار شناسایی ‌آن را سخت می کند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *