بیوگرافی رسول شهریاری رییس کانون مداحان شاهین شهر +علت قتل

بیوگرافی رسول شهریاری رییس کانون مداحان شاهین شهر +علت قتل

بیوگرافی رسول شهریاری

بیوگرافی رسول شهریاری رییس کانون مداحان شاهین شهر بوده که امروز۲۲ بهمن ۱۴۰۲ توسط افراد ناشناس به قتل رسید.

ایشان همچنین رئیس آرامستان بهشت معصومه در شاهین شهر بود.

بیوگرافی رسول شهریاری رییس کانون مداحان شاهین شهر +علت قتل

افراد مسلح که به نظر میرسد مشکل شخص با ایشان داشته بود اقدام به قتل او کرده و متاسفانه به علت خون ریزی زیاد فوت کرد.

ماجرای قتل

این حادثه در خیابان پرستار شاهین شهر رخ داد و چند نفر با اسلحه به سوی او تیراندازی کرده و متواری شدند.

بیوگرافی رسول شهریاری رییس کانون مداحان شاهین شهر +علت قتل

برخی از رسانه ها مدعی هستند افراد ناشناس سوار بر خودرو بدون پلاک با اسلحه به مرحوم شهریاری تیراندازی کرده و فرار کردند به نظر میرسد که خودرو سرقتی بوده است.

کانون مداحان یک تشکل مردمی و میانی است و واسطه بین دستگاه های دولتی و مداحان است و امر نظارت بر مداحان را طبق فرمایشات مقام معظم رهبری دنبال می کند. وی ادامه داد: آسیب زدایی مداحی، تولید محتوا، شناسایی استعدادهای مداحی، ظرفیت یابی و هدایت ظرفیتهای موجود از جمله وظایف کانون مداحان است.

خانه مداحان با حضور محمدباقر قالیباف شهردار تهران و حجت‌الاسلام سید مهدی خاموشی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی فعالیت خود را از شامگاه 15 آبان ماه 1388 آغاز کرد تا به عنوان پاتوقی برای مداحان اهل ‌بیت (ع) مطرح شود. مرحوم حاج «علی آهی» مؤسس و رئیس خانه مداحان و نیز عضو هیأت مدیره بنیاد دعبل بود که هم اکنون محسن طاهری ریاست این خانه را در محله فخرآباد و عمارت فخرالدوله بر عهده دارد.

جزئیات تازه از قتل

فرماندار شاهین‌شهر گفت: با تلاش پلیس و ماموران امنیتی روز گذشته «یکشنبه، ۲۲ بهمن ماه ۱۴۰۲» قاتلِ رئیس رسول شهریاری، کانون مداحان شهرستان شاهین‌شهر دستگیر شد.

سید محمدرضا کاظمی‌طبا، فرماندار شاهین‌شهر اعلام کرد: دو شب پیش رسول شهریاری، رئیس کانون مداحان شاهین‌شهر روبروی منزل خانواده همسرش توسط فردی ناشناس در خودرو خود هدف گلوله قرار می‌گیرد و به قتل می‌رسد.

او افزود: از همان ساعات ابتداییِ ارتکابِ جرم، پلیس و ماموران امنیتی به دنبال دستگیری ضارب بودند که نهایتاً روز گذشته موفق شدند قاتل را دستگیر کنند.

فرماندار شاهین‌شهر درباره انگیزه فرد قاتل برای ارتکاب به این قتل، گفت: در بازجویی از متهم مشخص شد که اختلاف خانوادگی انگیزه او برای دست زدن به این جنایت بوده است. اکنون فرآیند قضایی این پرونده در حال طی شدن است و بازپرس ویژه قتل در حال رسیدگی به پرونده است و نتایج این بررسی‌ها اطلاع‌رسانی خواهد شد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *