بیوگرافی رسول مجیدی مجری شبکه ورزش و همسر و فرزندان +عکس

بیوگرافی رسول مجیدی مجری شبکه ورزش و همسر و فرزندان +عکس

بیوگرافی رسول مجیدی

رسول مجیدی مجری تلویزیون متولد 28 اسفند 1366 در شهر اهواز بود اما اصالتا اهل شیراز است فوق دیپلم مدیریت صنعتی و لیسانس مدیریت بازرگانی دارد او کار خود را در سال 1390 با خبرنگاری آغاز کرد و اولین فعالتیش در روزنامه اعتماد بود و سپس در روزنامه های فرهیختگان، روزگار، شرق، جهان‌صنعت به فعالیت خود ادامه داد.

اوج شهرت و فعالیت رسول مجیدی شبکه ورزش بوده که در کنار جواد خیابانی به فعالیت پرداخت.

تصاویر رسول مجیدی مجری شبکه ورزش + بیوگرافی

سوابق

در بیوگرافی رسول مجیدی آمده است او کار خود را با خبرنگاری برای روزنامه اعتماد آغاز کرد و سپس به فعالیت در روزنامه های فرهیختگان، روزگار، شرق، جهان‌صنعت پرداخت.

ایشان در سال 1392 به دبیر بخش بین‌الملل ماهنامه دنیای فوتبال شد و در در چند ماهنامه دیگر نیز مشغول به کار بوده است.

همچنین ببینید

بیوگرافی کامل علی زرگر مجری خوش نمک و همسرش و فرزندان

بیوگرافی مهدی مهدی قلی مجری مناظره ها و همسرش و فرزندان 

 شروع مجریگری

در سال 1393 فعالیت مجریگری را در سال 1393 آغاز کرد و در مقابل دوربین تلویزیون قرار گرفت اولین برنامه ای که اجرا کرد برنامه «برازوکا» از شبکه ورزش بود که خیلی خوبی از عهده این برنامه برآمد این برنامه مربوط به حواشی جام جهانی 2014 بود سپس به عنوان کارشناس در برنامه میدان حضور یافت.

بیوگرافی و عکس و تصاویر شخصی رسول مجیدی مجری شبکه ورزش

مجیدی در سال ۱۳۹۵ کارشناس ثابت مطبوعات خارجی برنامه فصل‌داغ فوتبال شد که مختص کوپا‌آمریکا و یورو ۲۰۱۶ بود. برنامه‌ای که اجرای آن را محمدحسین میثافی برعهده داشت.

در پاییز سال ۱۳۹۳ رسول مجیدی بخشی از اتاق فکر برنامه حالا‌خورشید به تهیه‌کنندگی رضارشیدپور شد. او درکنار نوشتن آیتم‌ها، بخش آی‌تی را هم اجرا می‌کرد و گزارش‌های فیچری هم برای برنامه می‌ساخت.

حضور مستمر در شبکه ورزش

در دی‌ماه سال ۱۳۹۳ و با اعتماد مدیران شبکه ورزش، او اولین حضورش به عنوان مجری مستر را در برنامه شب‌های فوتبالی تجربه کرد. بعد از آن او تبدیل به یکی از مجریان پرکار شبکه ورزش شد و اجرای المپیک زمستانی ۲۰۱۸، المپیک تابستانی ۲۰۱۸، بازی‌های آسیایی جاکارتا، ویژه‌برنامه جام‌جهانی ۲۰۱۸، بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ و … را برعهده گرفت.

بیوگرافی رسول مجیدی مجری شبکه ورزش و جواد خیابانی و خداداد عزیزی

یکی از درخشان‌ترین برنامه‌هایی که او اجرا کرده٬ ویژه‌برنامه جام جهانی ۲۰۲۲ است که پاییز سال ۱۴۰۱ از شبکه ورزش پخش شد.

همسر و فرزندان

درباره زندگی شخصی رسول مجیدی و همسر و فرزندانش اطلاعاتی وجود ندارد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *