بیوگرافی رضا شیخی مدیر فیلمبرداری سینما +علت فوت

بیوگرافی رضا شیخی مدیر فیلمبرداری سینما +علت فوت

بیوگرافی رضا شیخی مدیر فیلمبرداری

رضا شیخی فیلمبردار، تصویربردار و نورپرداز متولد دهه 50 در تهارن بوده و سالها در سینما فعالیت داشت از جمله مهمترین فعالیت های رضا شیخی  در سینما فیلم‌های سینمایی «جا به جا»، «مرهم» و «کنعان» میباشد که به بهترین شک فیلمبرداری و تصویربرداری این فیلم ها انجام شده بود.

بیوگرافی رضا شیخی مدیر فیلمبرداری سینما +علت فوت

سوابق

رضا شیخی فعالیت هنری خود را در زمینه فیلمبرداری در سال ۱۳۸۷ آغاز کرد سریال گل‌های گرمسیری اولین سریالی بود که مرحوم رضا شیخی در قامت فیلمبردار حضور داشت فیلمی که توسط  محمدمهدی عسگرپور کارگردانی شده بود.

بیوگرافی نصرالله شیرین آبادی فراهانی آهنگساز و نوازنده +علت فوت

رضا شیخی تجربه بازیگری را هم در کارنام اش داشته است و در فیلم «سفر مردان خاکستری» به ایفای نقش پرداخته است اما بیشتر تجارب او در سینما به عنوان فیلمبردار بوده است .

رضا شیخی مدیر فیلمبرداری سریال‌های بچه مهندس، تنهایی لیلا و جراحت نیز بوده است. مرحوم دستیار مهرداد فخیمی بود و به عنوان مدیر فیلمبرداری در چندین فیلم و سریال فعالبت کرده بود.

درگذشت به علت بیماری

رضا شیخی شب گذشته در پی مدت‌ها ابتلا به بیماری دار فانی را وداع گفت. در پی حاد شدن بیماری این فیلمبردار فقید طی روز‌های گذشته، بانی فیلم خبر از درگذشت او در شب گذشته داد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *