بیوگرافی رها اعتمادی و همسرش

بیوگرافی رها اعتمادی و همسرش کیست ماجرای ازدواج با گوگوش +عکس

رها اعتمادی کیست و اهل کجاست

رها اعتمادی متولد ۱۲ آبان ۱۳۶۳ در تهران بوده و مجری تلویزیونی است که مدتی در شبکه ماهواره ای من و تو به فعالیت میپرداخت او در سال ۱۳۹۵ با گوگوش خواننده ازدواج کرد اختلاف سنی انها ۳۱ سال بود آنها سعی کردند این ازدواج را مخفی نگهدارند اما در نهایت رسانه ای شد و در سال ۱۴۰۲ محمود قربانی اولین همسر گوگوش نیز به آنها واکنش نشان داد و خطاب به گوگوش گفت خودش را در دوران پیری اش اصلاح کند و دست از هوسبازی بردارد.

خانواده رها اعتمادی از اقشار مرفه جامعه به شمار می رفت. علت ثروت نیز وجود عمویی مهربان (آرش) بود که با کمک های مختلف توانسته بود تقریبا افراد زیادی از اقوام را از فقر نجات داده و به زندگی آنها سر و سامانی بدهد. آرش (عموی رها اعتمادی) از ریخت و پاش های پهلوی کمال بهره را برده و در مدت زمان کوتاهی توانسته بود بار خود و اقوامش را ببندد.

ازدواج با گوگوس

همچنان که خبر ازدواج گوگوش و رها اعتمادی در فضای مجازی دست به دست می چرخد و با واکنش بسیاری از کاربران در فضای مجازی همراه است، گوگوش و رها اعتمادی چندین بار به این شایعه ها واکنش نشان دادند و این خبر را تکذیب کردند تا اینکه گوگوش در مصاحبه با هما سرشار به طور غیر رسمی از رها اعتمادی گفت و از او تعریف و تمجید کرد. همچنین در بخشی از این گفت‌وگو گوگوش می‌گوید در طول زندگی‌اش دو اشتباه خیلی بزرگ انجام داده است، یکی ازدواج با محمود قربانی و دیگری همکاری با مهرداد آسمانی به مدت پنج سال.

رها اعتمادی کیست و اهل کجاست

رها اعتمادی متولد 12 آبان 1363 در تهران لوده و مجری تلویزیونی است که مدتی در شبکه ماهواره ای من و تو به فعالیت میپرداخت او در سال 1395 با گوگوش خواننده ازدواج کرد اختلاف سنی انها 31 سال بود آنها سعی کردند این ازدواج را مخفی نگهدارند اما در نهایت رسانه ای شد و در سال 1402 محمود قربانی اولین همسر گوگوش نیز به آنها واکنش نشان داد و خطاب به گوگوش گفت خودش را در دوران پیری اش اصلاح کند و دست از هوسبازی بردارد.

بیوگرافی رها اعتمادی و همسرش

بیوگرافی رها اعتمادی و همسرش

کارگردان، خواننده و تهیه‌ کننده و ترانه سرا و مجری ایرانی مقیم خارج از کشور در ۱۲ آبان ۱۳۶۳ در تهران به دنیا آمده و ساکن آمریکا می باشد و فارغ‌التحصیل رشتهٔ جامعه‌ شناس و روان‌ شناسی از دانشگاه آمریکایی می باشد.مجری مرد

بیوگرافی رها اعتمادی و همسرش

سوابق و فعالیت های شغلی و هنری

از مشهورترین اجراهایی که منجر به شهرت و معروف شدنش گشته اجرای برنامه استعداد یابی در برنامه آکادمی موسیقی گوگوش است که بعد از آن مخاطبان شبکه های ماهواره ای مخصوصا من و تو او را شناختند.فیروز مشعوف
از دیگر برنامه هایی که مجری و گوینده آن بوده مستند از تهران تا قاهره و برنامه موسیقایی استیج، گریتست هیتس، در تبعید، رضا شاه، جواب، بهترین‌ها و مستند پیشوای آلمان و “شب بود می باشد.
همچنین ترانه آهنگ گوگوش به نام اعجاز را خوانده سروده است.بیوگرافی و زندگینامه افراد معروف

بیوگرافی رها اعتمادی و همسرش

چه سالی از ایران مهاجرت کرد

بیوگرافی رها اعتمادی آل آقا زمانی که شش ماهه بود به همراه خانواده به کشور سوئد مهاجرت کرد و تا ۱۹ سالگی در این کشور زندگی می کرد.
در ۱۹ سالگی به قصد تحصیل در دانشگاه آمریکا روانه این کشور شد و تحصیلاتش را تا مقطع لیسانس در آمریکا داده و بعد از اخذ مدرک تحصیلی روانه لندن شد‌.

بیوگرافی رها اعتمادی و همسرش

عکس رها اعتمادی

بیوگرافی رها اعتمادی می‌خوانیم که ایشان علاوه بر اجرا و مجری گری و گویندگی در رشته‌های ورزشی نیز فعالیت داشته به عنوان ورزشکار حرفه‌ای محسوب می‌شود .سروش جمشیدی
از همان کودکی در رشته تنیس حالیت داشته و در ۱۶ سالگی برای حضور در مسابقات تنیس به ایران می آید که مقام سوم را کسب میکند.
در طول زندگی خود فقط یک بار به ایران سفر کرده است.

بیوگرافی رها اعتمادی و همسرش

اینستاگرام رها اعتمادی

بیوگرافی رها اعتمادی ،همچنین دوره‌های مربیگری تنیس را نیز در لندن گذرانده است.تقی توکلی
درباره دیگر فعالیت های ایشان باید گفت که از ۱۴ سالگی استعداد و علاقه خاصی به گفتن شعر و ترانه سرایی داشت و در انجمن های شعر و ترانه سرایی شرکت می کرد.

بیوگرافی رها اعتمادی و همسرش

قطع همکاری با شبکه من و تو

بیوگرافی رها اعتمادی ،مجری من و تو در سال ۲۰۱۷ پس از ۷ سال همکاری با شبکه ماهواره ای من و تو از این شبکه استعفا داده و بیرون آمد و همکاری خود را قطع کرد.

ازدواج با گوگوش و رابطه های عاشقانه

در مدت اجرای برنامه استیج و آکادمی گوگوش حواشی زیادی برای وی به وجود آمد .
در سال ۲۰۱۹ نیز خبر ازدواجش با گوگوش خواننده لس آنجلسی ایرانی منتشر شده است که تا کنون هیچ کدام واکنشی به این خبر نشان ندادند وی مجرد است و هنوز به طور رسمی ازدواج نکرده است.بیوگرافی رها اعتمادی

بیوگرافی رها اعتمادی و همسرش

رها اعتمادی و همسرش گوگوش

وی در واکنش به خبر ازدواجش گفته که خانم گوگوش مثل یک استاد همیشه در کنارم بوده است.

البته این مجری سابق شبکه من و تو قبلا رابطه های عاشقانه ای داشته و حواشی زیادی نیز داشته است.

پدر رها اعتمادی نیز بعد از سال ها خوش خدمتی علیه این شبکه قد علم کرد!!

پدر رها ، حسن اعتمادی که خود قبلا مجری و تهیه کننده این شبکه و سردبیر اتاق خبر بوده می گوید بودجه شبکه منو تو دولتی است و از طرف پنتاگون تامین می شود .او بارها گفته باید پسرش به مردم واقعیت را بگوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *