بیوگرافی زینب جابر مجری لبنانی صداوسیما کیست +همسر و عکس

بیوگرافی زینب جابر مجری لبنانی صداوسیما کیست +همسر و عکس

زینب جابر مجری لبنانی کیست + عکس

زینب جابر مجری برنامه ساعت به وقت قدس در صدا و سیمای کشور ایران است وی ۳۰ ساله می‌باشد و اهل شهر بیروت کشور لبنان است.

ایشان در تاریخ آبان ماه سال جاری در صدا و سیما مشغول به کار شده است و سابقه اجرا در تلویزیون ایران را کسب کرده است و این نخستین مرتبه است که یک خانم لبنانی به عنوان مجری در تلویزیون ایران حضور دارد.

 

زینب جابر در دهه ۶۰ در بیروت کشور لبنان دیده به جهان گشوده است. ایشان چندی هم در کشور ایران ساکن بوده است.

خانم جابر به عنوان مجری در برنامه ساعت به وقت قدس در صدا و سیمای ایران فعالیت می‌کند. وی در دهه ۶۰ در بیروت کشور لبنان متولد شده است و با اجرای برنامه سیاسی به نام ساعت به وقت قدس فعالیت خود را در عرصه اجرا استارت زد و موفق شد در میان مخاطبین مطرح گردد.

بیوگرافی زینب جابر مجری لبنانی صداوسیما کیست +همسر و عکس

بیوگرافی زینب جابر

زینب جابر مجری اهل لبنان در تاریخ دهه ۷۰ در شهر بیروت دیده به جهان گشوده است. ایشان توسط یکی از عوامل صدا و سیما به عنوان مجری در برنامه ساعت به وقت قدس فعالیت خود را آغاز نمود و اکنون به عنوان مجری در این برنامه حاضر شده است که موضوع آن جنگ اسرائیل و غزه است.

خانم جابر دارای مدرک دکترا است و به زبان فارسی کاملا مسلط است.زینب جابر در پرونده کاری خود تجارب مجری گری در تلویزیون لبنان را نیز دارد و اینکه در شبکه‌های الکوثر و العام هم به عنوان مجری حضور داشته است.

برنامه ساعت به وقت قدس شاخص‌ترین تجارب این چهره به حساب می‌آید، که در صدا و سیما به عنوان مجری حضور یافته است.
ایشان به زبان فارسی کاملاً مسلط است و گویا در یک خانواده ایرانی رشد نموده باشد.

بیوگرافی زینب جابر مجری لبنانی صداوسیما کیست +همسر و عکس

مجری برنامه ساعت به وقت قدس

جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی ساعت به وقت قدس که از شبکه یک سیما پخش می‌شود، یک مجری زن به اسم زینب جابر از کشور لبنان در این برنامه مجری گری آن را بر عهده گرفته است.

برنامه ساعت به وقت قدس در این بخش به تحلیل آخرین خبرهای سرزمین اشغالی شروع می‌شود و محمد شاهدی، تحلیلگر موضوعات غرب آسیا و خبرهایی مثل تظاهرات حامیان فلسطین و نزدیکی منزل شخصی بایدن به طور کامل پیگیری می‌شوند.

پس از آن کم کم به موضوع‌های روز در شبکه‌های اجتماعی می‌پردازد که در این قسمت تغییراتی را به دنبال دارد و زینب جابر از کشور لبنان به برنامه ساعت به وقت قدس ملحق شده است. پس از آن مصاحبه با صابر شیخ رضایی، مدرس و هنرمند زمینه مقاومت روی آنتن می‌رود. این قسمت با یک مصاحبه با یوسف اللداوی، نویسنده و پژوهشگر فلسطینی در مورد ماجراهای گذشته و ایام آتی در این کشور به اتمام می‌رسد.

بیوگرافی زینب جابر مجری لبنانی صداوسیما کیست +همسر و عکس

همچنین ببینید:

همسر جواد خواجوی کیست عکس های عروسی و ماجرای ازدواج
بیوگرافی حسین موسوی بازیگر اهل کجاست
بیوگرافی امیر آتشانی بازیگر کیست و اهل کجاست

همسر و فرزندان

زینب جابر متاهل است و فرزند نیز دارد. البته به آن صورت اطلاعی از زندگی خصوصی این چهره در دسترس ما وجود ندارد.

زینب جابر بیان می‌کند با دقت به جنگ نرم و تهاجم فرهنگی که جامعه اسلامی را نشانه گرفته است لازم بود یک برنامه داشته باشیم که دید اجتماعی و فرهنگی در رابطه با مبانی سالم و صحیح را از لحاظ تربیتی به بیننده انتقال نماید.

یکی از شاخص‌ترین برنامه‌ها گسترش آگاهی و فرهنگ خانواده و به وجود آوردن نوع محبت در خانواده می‌باشد، که به تحکیم و انسجام آن یاری می‌رساند. البته هرچه خانواده انسجام بیشتری داشته باشد، نسل‌های سالم‌تری به جامعه داده می‌شود علی الخصوص اینکه هرچه از هم پاشیدگی خانواده بیشتر بشود مشکلات و آفات در جامعه بیشتر خواهد شد و شوربختانه از هم پاشیدگی خانواده یکی از شاخص‌ترین هدف‌های جنگ نرم و تهاجم فرهنگی می‌باشد.

مجری برنامه خلیه حب «خانه عشق» در ادامه افزود: برنامه خلیفه حب اعم از قسمت‌های گوناگونی از قبیل قسمت آموزشی و آگاهی به حساب می‌آید که در آن میزبان متخصصین بسیاری می‌باشیم، قسمت آشپزی، قسمت صنایع دستی که برای همه‌ی سنین است و قسمت کتاب که روحیه را قوی می‌کند. قسمت کتابخوانی مخاطبان را با کتاب‌هایی با موضوع‌های گوناگون در رابطه با خانواده و جامعه آشنا می‌کند و در پایان، قسمت ارتباط با بینندگان از طریق ارسال محتوای تصویری یا صوتی یا پیام و پیشنهاد برای برنامه می‌باشد.

خانم جابر مجری برنامه ساعت به وقت قدس در صدا و سیمای کشور ایران حضور دارد که ۳۰ ساله می‌باشد. او در شهر بیروت در کشور لبنان به دنیا آمده است و در آبان ماه سال جاری برای صدا و سیما کارش را در عرصه اجرا شروع نموده است و سابقه اجرا در تلویزیون ایران را کسب کرده است و این نخستین مرتبه می‌باشد که یک خانم لبنانی به عنوان مجری در تلویزیون کشور ایران حضور پیدا کرده است.

بیوگرافی زینب جابر مجری لبنانی صداوسیما کیست +همسر و عکس

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *