بیوگرافی سامان یاسین خواننده کرد و همسرش و فرزندان +اینستاگرام و عکس

سامان یاسین کیست زندگینامه او را اینجا بخوانید

بیوگرافی سامان یاسین خواننده کرد و همسرش و فرزندان با اینستاگرام و عکس و سوابق و زندگینامه و تصاویر او ار در این صفحه ببینید.

بیوگرافی سامان یاسین خواننده کرد و همسرش و فرزندان +اینستاگرام و عکس

بیوگرافی سامان یاسین

سامان یاسین از خواننده های کُرد زبان بوده و اهل کرمانشاه می باشد تا به حال آهنگ های متعددی را به زبان کردی منتشر کرده آهنگ هایی همچون غم و نامداری و حاجی و اتفاقیه از جمله آهنگ های او در سال ۱۴۰۱ بوده است.

آهنگ های سامان یاسین بیشتر در زمینه رپ کُردی بوده که در غرب کشور طرفداران خاص خود را دارد.

برخی از آهنگ های خود را با روح الله کرمی اجرا کرده است و موضوع آهنگ هایش معمولاً اجتماعی و عاشقانه است او در اوایل دهه ۹۰ کار خود را در زمینه خوانندگی استارت زده است و همچنان در زمینه خوانندگی فعالیت دارد.

سامان یاسین سه سال است که وارد دنیای موزیک شده است ولی هواداران زیادی را جذب کرده است و همه دنبال ملودی های تازه اش میگردند او از طلایه داران جوان سبک های تلفیقی و منفرد موسیقی و از مدرسین به نام این رشته و متدینی حاذق است که تحصیلات خود را در زمینه آهنگسازی گذرانده است

بیوگرافی سامان یاسین خواننده کرد و همسرش و فرزندان +اینستاگرام و عکس بیوگرافی سامان یاسین خواننده کرد و همسرش و فرزندان +اینستاگرام و عکس پشت پرده کلیپ های محمد عمرانی (بازیگر) علیه نظام چیست؟ بیوگرافی سامان یاسین خواننده کرد و همسرش و فرزندان +اینستاگرام و عکس بیوگرافی سامان یاسین خواننده کرد و همسرش و فرزندان +اینستاگرام و عکس بیوگرافی سامان یاسین خواننده کرد و همسرش و فرزندان +اینستاگرام و عکسبیوگرافی سامان یاسین خواننده کرد و همسرش و فرزندان +اینستاگرام و عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا