بیوگرافی سردار محسن کاظمینی کیست رابطه اش با چای دبش چیست؟
سردار محسن کاظمینی متولد 1340 در کاشان فرمانده سابق سپاه تهران و خوزستان میباشد.

بیوگرافی سردار محسن کاظمینی کیست و ماجرای چای دبش چیست؟

سردار محسن کاظمینی کیست و اهل کجاست

سردار محسن کاظمینی یکی از فرماندهان سپاه پاسداران بوده و متولد ۱۳۴۰ در کاشان است وی فرمانده سابق سپاه محمدرسول الله(ص) تهران بوده و مهمترین پست ایشان قائم مقامی وزیر جهاد کشاورزی در قرارگاه امنیت غذایی می‌باشد او در سال ۱۳۵۹ وارد سپاه پاسداران شد و سال‌ها در جبهه حضور داشته است همچنین مدتی در لبنان فعالیت نظامی می‌کرد یکی دیگر از مهم‌ترین سوابق ایشان می‌توان به فرماندهی لشکر ۷ زرهی ولیعصر و فرمانده سپاه ولیعصر خوزستان اشاره کرد.

بیوگرافی سردار محسن کاظمینی کیست رابطه اش با چای دبش چیست؟

بیوگرافی سردار کاظمینی

سردار محسن کاظمینی در سال ۱۳۴۰ در شهر کاشان به دنیا آمده است و در سوابق خود فرماندهی سپاه ولیعصر خوزستان و لشکر ۷ زرهی ولیعصر را در کارنامه دارد او همچنین از سال ۱۴۰۰ تا سال ۱۴۰۲ قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در قرارگاه امنیت غذایی بوده است.

سوابق

مجله شبونه – سردار محسن کاظمینی در سال ۱۳۵۹ به عضویت سپاه پاسداران درآمد و بعد از حمله عراق به ایران به جبهه رفت و عضو لشکر ۲۷ محمد رسول الله بود.

در بیوگرافی ایشان امده است که سردار کاظمینی بعد از جنگ مینی در سپاه پاسداران فعالیت‌های گسترده‌ای داشت تا اینکه در سال ۱۳۸۱ به مدت ۷ سال فرماندهی لشکر ۷ زرهی ولی عصر بر عهده او گذاشته شد و سپس فرمانده قرارگاه کربلا را نیز عهده‌دار شد سپس در سال ۱۳۸۸ به خوزستان رفت و فرمانده سپاه ولیعصر گردید.

بیوگرافی سردار محسن کاظمینی کیست رابطه اش با چای دبش چیست؟

شایعات رابطه سردار کاظمینی و چای دبش

خبرگزاری تابناک نوشت: یکی از حواشی که پیرامون سردار کاظمینی به وجود آمد مربوط به سال ۱۴۰۲ بوده که نام او توسط رسانه‌های معاند به عنوان یکی از اعضای دخیل در پرونده چای دبش مطرح شد خبری که هیچ منبع موثقی برای آن وجود نداشت و صرفاً در حد ادعای رسانه‌های معاند بود . سردار کاظمینی در دوران دفاع مقدس و بعد از آن خدمات جهادی و انقلابی زیادی برای کشور انجام داده است البته همیشه درباره مسائل اقتصادی و اختلاس‌هایی که به وجود می‌آید رسانه‌های معاند سعی می‌کنند که از فرماندهان سپاه برای بدنام کردن سپاه نزد مردم استفاده کنند.

بیوگرافی سردار محسن کاظمینی کیست رابطه اش با چای دبش چیست؟

همچنین ببینید:

بیوگرافی سردار رادان فرمانده فراجا و همسر و فرزندان +سوابق و عکس

بیوگرافی سردار سید علی موسوی فرمانده اطلاعات سپاه سلمان زاهدان

همسر و فرزندان

درباره زندگی شخصی و فرزندان سردار محسن کاظمینی اطلاعاتی وجود ندارد.

منبع تابناک

بیوگرافی سردار محسن کاظمینی کیست رابطه اش با چای دبش چیست؟ بیوگرافی سردار محسن کاظمینی کیست رابطه اش با چای دبش چیست؟ بیوگرافی سردار محسن کاظمینی کیست رابطه اش با چای دبش چیست؟

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *