بیوگرافی سعید احمد عباسی آقای گل فوتسال و همسرش و فرزندان +عکس

بیوگرافی سعید احمد عباسی آقای گل فوتسال و همسرش +عکس

بیوگرافی سعید احمد عباسی

سعید احمدعباسی بازیکن فوتسال متولد ۹ مرداد ۱۳۷۱ در تنکابن بوده و عضو تیم ملی فوتسال ایران و عضو باشگاه وینیا آلبالی والدپنیاس در لیگ اسپانیا میباشد او در جام ملت های آسیا 2024 موفق شد با 8 گل زده آقای گل این مسابقات شود و تیم ملی فوتسال ایران قهرمان آسیا شود.

بیوگرافی سعید احمد عباسی آقای گل فوتسال و همسرش و فرزندان +عکس

سعید احمد عباسی کیست و اهل کجاست

سعید احمدعباسی بازیکن فوتسال ایران بوده و در 9 مرداد 1370 در شهر تنکابن به دنیا آمده است او بازیکن تیم ملی فوتبال ایران است و برای باشگاه وینیا آلبالی والدپنیاس در لیگ اسپانیا بازی میکند.

قد سعید احمدعباسی

قد این بازیکن ۱۷۹ سانتی‌متر میباشد.

بیوگرافی کاظم محمدی بازیکن فوتسال

بیوگرافی حسین طیبی بازیکن فوتسال

سوابق

از باشگاه‌هایی سعید احمدعباسی می‌توان به تأسیسات دریایی و گیتی‌پسند اشاره کرد.

بیوگرافی سعید احمد عباسی آقای گل فوتسال و همسرش و فرزندان +عکس

سعید احمدعباسی میگوید متاسفانه هنوز با درخواست من برای تمدید مجوز خروج از کشور به مدت ۶ ماه موافقت نشده است. دوره اول سه ماهه این مجوز تمام شده و من در ایران هستم. فکر می‌کنم سه مسابقه تیم پالما را به این خاطر از دست می‌دهم. شاید این سه بازی بتواند زندگی و سرنوشتم را عوض کند. می‌گویند ما کمک می‌کنیم تا بازیکنان ملی پوش پیشرفت کنند اما در این مورد نه تنها کمک نشده بلکه مشکلاتی ایجاد می‌شود که از همه چیز زده می‌شویم.

به نظرم زور فوتسال از فوتبال کمتر است. کسی در فوتسال دلسوز نیست. شما ببینید برای اسماعیل نژاد بازیکن تیم ملی والیبال وقتی پیشنهادی از ایتالیا آمد و او سرباز بود، همه دست به دست هم دادند و یک کمپین تشکیل دادند تا او را از ادامه خدمت معاف کنند ولی فوتسالی‌ها پشت هم نیستند و هوای هم را ندارند.

شهر پالما که در آن هستیم چندان بزرگ نیست اما مردمش فوتسال را دوست دارند و آن را پیگیری می‌کنند. آنها در لالیگا هم تیم فوتبال دارند اما آن را زیاد پیگیری نمی‌کنند. جو خیلی خوبی در سالن و در مسابقات خانگی ما حاکم است و این مسئله هم به من کمک زیادی کرده است.

بیوگرافی سعید احمد عباسی آقای گل فوتسال و همسرش و فرزندان +عکس

آقای گل فوتسال جام ملت های آسیا

تیم ملی فوتسال ایران باز هم بر بام قاره ایستاد و قهرمانی آسیا را بدست آورد.

شاگردان شمسایی در این دوره توانستند ۲۵ گل بزنند که در این میان احمدعباسی با ۸ گل توانست مقام آقای گلی را هم به خود اختصاص دهد. احمدعباسی همچنین جایزه برترین بازیکن جام را هم از آن خود کرد. مهدی کریمی هم با ۵ گل رتبه دوم آقای گلی ایران را بدست آورد.

ایران در این مسابقات مثل همیشه کوبنده آغاز نکرد اما به مرور بهتر شد و هرچه گذشت، با درس گرفتن از اشتباهات دوره گذشته توانست مسلط‌تر کار کند. ماحصل این عملکرد هم قهرمانی سیزدهم قاره‌ای ما بود.

همسر و فرزندان

سعید احمد عباسی متاهل میباشد البته از زندگی شخصی او اطلاعات چندانی وجود ندارد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *