سعید جعفری بروجردی کیست بیوگرافی و سرگذشت عجیب او در دبی +عکس

تاریخ انتشار 3 آذر 1400 – Study time 3 minutes

سعید جعفری بروجردی کیست بیوگرافی و سرگذشت عجیب او در دبی +عکس او را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

سعید جعفری بروجردی کیست بیوگرافی و سرگذشت عجیب او در دبی +عکس

سعید جعفری بروجردی کیست

سعید جعفری بروجردی یکی از کسبه های ایرانی بوده که برای مهاجرت به دبی تلاش زیادی کرد و در نهایت موفق شد در دبی اقامت بگیرد و کسب و کاری با صنایع دستی برای خود ئست و پا کند اما بعد از گذشت چند سال روزگار بسیار بدی را سپری کرد و در نهایت تصمیم گرفت که به ایران برگردد.

فعالیت هنری اش را در صنایع دستی انجام داد اما نتوانست در دبی پیشرفت داشته باشد و در نهایت ورشکست شد .

او می‌گوید به ایران بازگشتم و صنایع دستی قیمتی هم را با خودم آوردم چرا که می دانستم که اینها را هم بفروشم چیزی برای زندگی نخواهند داشت.

سعید جعفری بروجردی کیست بیوگرافی و سرگذشت عجیب او در دبی +عکس

او می گوید دیگر پیر شده ام در گوشه خانه ام در تهران میز کاری دارم که وقتی ابزار دست میگیرم بر اثر لرزش دستان نمی‌توانم دقت کافی برای انجام کار داشته باشم.

علاقه به تدریس

او می گوید علاقه زیادی به این حرفه دارد و اگر شرایط کار برایش فراهم شود حتماً ادامه خواهد داد علاقه دارد که در دانشگاه تدریس کند و تجارب خود را در اختیار کارآموزان قرار دهد

سعید جعفری بروجردی کیست بیوگرافی و سرگذشت عجیب او در دبی +عکس

بازگشت از دبی

این هنرمند پیشکسوت در آخر داستان رد شدن آثارش توسط ارشاد را شرح داد: «وقتی از دُبی برگشتم، پیر شده بودم و با خودم گفتم که حداقل بروم درجه‌ هنری ام را بگیرم. وقتی رفتم درجه‌ام را بگیرم، گفتند که شما باید دوباره آثارتان را برای ارزشیابی بیاورید. همه کارهایم را بردم و ارزشیابی کردند و به من گفتند که برای شما درجه یک رد کردیم. بعد به ارشاد فرستادند چون ارشاد هم باید بررسی می‌کرد. بعد از چند وقت که رفتم جواب بگیرم، گفتند که ارشاد رد کرده است. گفتم به چه دلیل؟ اگر کسی بهتر کار کرده است، خب حداقل من ببینم. نامه اعتراض نوشتم اما به کرونا خورد و نتوانستم پیگیری کنم.»

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *