بیوگرافی سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت خارجه +سوابق

بیوگرافی سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت خارجه +سوابق و اینستاگرام و جزئیات را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت خارجه

ایشان به مدت 21 سال است که در زمینه دیپلماتیک فعالیت میکند و دارای سابقه زیادی در این زمینه است که باعث شد مورد توجه سازمان های مختلف دولتی قررا بگیرد و از او استفاده کنند.

بیوگرافی سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت خارجه +سوابق و اینستاگرام

وی قبل از اینکه به عنوان سخنگوی وزارت خارجه منسوب شود به عنوان معاون پژوهشی و مطالعاتی مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی وزار امور خارجه فعالیت میکرده است و با موارد مربوط به وزارت خارجه کاملا اشنایی دارد.

او در مدرسه علامه حلی تحصیل کرده تهران است و بعد فارغ التحصیلی در سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان کار خود را آغاز کرد.

ایشا همچنین در رشته علوم سیاسی و روابط بین الملل از دانشگاه تربیت مدرس فارغ التحصیل شده است.

خطیب زاده در سمت‌های مختلف از جمله به عنوان مدیر جلسه انگلیسی وزارت امور خارجه، مدیر مسئول انتشارات وزارت امور خارجه، سرپرست دفتر مطالعات، مشاور معاون آموزش و پژوهش وزارت خارجه، دیپلمات در کانادا و آلمان، و نهایتا به عنوان معاون پژوهشی و مطالعاتی مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی مشغول فعالیت بوده است.

بخشی از سوابق مهم سخنگوی جدید در زمینه دیپلماسی عمومی و اندیشکده‌ای بوده و وی سخنرانی‌های مختلفی را در مجامع بین‌المللی داشته است.

بیوگرافی سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت خارجه +سوابق و اینستاگرام

خطیب زاده چندین کتاب نگاشته است و آخرین کتاب او «مدل آلمانی توسعه» است که توسط انتشارات وزارت خارجه چاپ شده است. کتاب دیگر او تحت عنوان «دیپلماسی اقتصادی ایران: ارزیابی همکاری اقتصادی و تجاری ایران با ژاپن، چین و کره جنوبی» به زبان انگلیسی در کشور ژاپن به چاپ رسیده است. او همچنین مؤلف کتاب سبز آمریکا، یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های انتشارات وزارت خارجه است.

پیج اینستاگرام

آقای سعید خطیب زاده در اینستاگرام هیچگونه پیجی ندارد

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *