بیوگرافی سعید والکور یوتیوبر و آیا فوت کرده است؟ +جزئیات

بیوگرافی سعید والکور یوتیوبر و آیا فوت کرده است؟ +جزئیات و درماد

بیوگرافی سعید والکور

سعید اعظمی معروف به سعید والکور یوتیوبر متولد 1383 در مشهد میباشد و در حال حاضر 20 الی 21 سال سن دارد و در یوتیوب ویدیو هایش بیش از 70 میلیون بیننده داشته است او با ساخت کلیپ های چالشی به شهرت رسید و خیلی زود در یوتیوب و سایر شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفت.

سعید والکور ساکن مشهد است.

بیوگرافی سعید والکور یوتیوبر و آیا فوت کرده است؟ +جزئیات

سوابق

سعید والکور کار خود را در سن 14 سالگی در آپارات آغاز کرد و کم کم به سمت یوتیوب امد و موفق شد با ساختن کلیپ های چالشی به شهرت برسد و دنبال کننده هایش را افزایش بدهد.

بیوگرافی وینی ویدز (viny) یوتیوبر و همسرش کیست

بیوگرافی بنیامین چالش (یوتیوبر) کیست + درامد

سبک کاری و علاقه وی ژانر وحشت و تولید ویدیو ترسناک در یوتیوب است. او با تولید ویدیو در ژانری که کمتر کسی ویدیویی برای آن ساخته بود به موفقیت رسید. در حال حاضر، تمام ویدیوهای منتشرشده توسط سعید والکور با استقبال خوب مخاطبانش همراه است.

بیوگرافی سعید والکور یوتیوبر و آیا فوت کرده است؟ +جزئیات

آیا سعید والکور فوت کرده است

خیر چند ماهی میشود که سعید والکور در کانال یوتیوبش هیچ کلیپی را منتشر نکرده است و همین باعث شده برخی از دنبال کننده هایش مدعی شوند که او فوت کرده و یا اتفاق بدی برایش رخ داده است.

سعید در حال حاضر در سلامت کامل به سر میبرد و فقط به دلیل امتحاناتش مدتی از یوتیوب فاصله گرفته است و دوباره به شبکه های اجتماعی باز خواهد گشت.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *