بیوگرافی سید علی موسوی فرمانده اطلاعات سپاه سلمان زاهدان +شهادت

بیوگرافی سردار سید علی موسوی فرمانده اطلاعات سپاه سلمان زاهدان +شهادت

بیوگرافی سید علی موسوی (سید حمیدرضا هاشمی) فرمانده اطلاعات سپاه زاهدان سیستان و بلوچستان +شهادت و سوابق و زندگی شصی او را در این صفحه ببینید.

بیوگرافی سید علی موسوی فرمانده اطلاعات سپاه سلمان زاهدان +شهادت

بیوگرافی سید علی موسوی

سرهنگ علی موسوی از فرماندهان سپاه سیستان و بلوچستان بوده که سالها فعالیت حرفه‌ای داشته است و در مقابله با گروهک‌های تروریستی از جمله جیش الظلم نقش بسزایی داشته است.

سید علی موسوی مسئول اطلاعات سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در طی حملات تروریستی گروه جیش ظلم به شهادت رسید در پی حوادث اخیر زاهدان و اعتراضات مردمی برخی از گروه‌های تروریستی وارد صحنه شدند و با به رگبار بستن نمازگزاران باعث شهادت بسیاری از هموطنانمان شدند و بیش از ۱۹ نفر به شهادت رسیدند.

بیوگرافی سید علی موسوی فرمانده اطلاعات سپاه سلمان زاهدان +شهادت

همچنین این گروه تروریستی به کلانتری ۱۶ زاهدان حمله کرده و تعدادی از عواملی نیروی انتظامی را به شهادت رساندند سرهنگ سید علی موسوی مسئول اطلاعات سپاه سلمان سیستان و بلوچستان نیز در حمله تروریستی به شهادت رسید

سید علی موسوی کیست؟

سید حمیدرضا هاشمی با اسم امنیتی “سید علی موسوی” در دوران خدمت در سپاه پاسداران، خدمات قابل توجهی به مردم منطقه داشته و در تأمین امنیت استان سیستان و بلوچستان و همچنین مقابله به اقدامات ضدامنیتی، ضربات مهلکی به تروریست‌ها وارد کرده بود.

شهید هاشمی، چند سال قبل در حالی که یک افسر جوان بود به مسئولیت مهم معاونت اطلاعات استان سیستان و بلوچستان رسید و در دوران فرماندهی، تحرک ویژه‌ای را در موضوع عملیات‌های موفق علیه گروه‌های تروریستی در منطقه را پایه‌گذاری و با خلاقیت‌ در شناسایی، نفوذ و ضربه به گروهک‌های تروریستی به یکی از فرماندهان موفق اطلاعاتی سپاه تبدیل شد؛ به طوری که تروریست‌ها، که از اقدامات این فرمانده برجسته اطلاعاتی ضربات مهلکی دریافت کرده بودند، برای متوقف کردن این شهید دست به هر اقدام کوری‌ زده بودند.

بیوگرافی سید علی موسوی فرمانده اطلاعات سپاه سلمان زاهدان +شهادت

شهید هاشمی، امنیت را در استان سیستان و بلوچستان حاکم کرده و به تمام فعالیت‌های تروریست‌ها در این استان اشراف اطلاعاتی پیدا کرده بود. تروریست‌ها چندین مرحله برای ضربه به این شهید اقدام کرده بودند اما همه طراحی‌های آنها منجر به شکست و اقدامات کور شده بود و البته که شهادت آرزو و شوق شیرین شهید هاشمی در سال‌‌های اخیر بود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *