بیوگرافی سینا رزاقی بازیگر و همسرش + اینستاگرام و سوابق

بیوگرافی سینا رزاقی بازیگر و همسرش + اینستاگرام و سوابق

بیوگرافی سینا رزاقی

سینا رزاقی متولد دهه هفتاد در تهران بوده که تجربه بازی در سریالهای نوروز رنگی و سریال بدل را در کارنامه اش دارد هر دو این سریال توسط علی مسعودی کارگردانی شده است و سینا رزاقی در کارهای این کارگردان به ایفای نقش پرداخته است سریال نوروز رنگی و بدل هر دو داستان طنز و کمدی دارند و سینا رزافی نقش های کمدی را خیلی خوب اجرا میکند.

سینا رزاقی کیست و اهل کجاست

او مشهدی است و در عرصه سینما تلویزیون و تئاتر فعال است ولی با حضورش در مجموعه نوروز رنگی شناخته شد و مشهور شد و با بازی اش نشان داده است که چقدر در حرفه بازیگری طنز با استعداد است .

بیوگرافی سینا رزاقی بازیگر و همسرش + اینستاگرام و سوابق

سینا رازقی از بازیگران جوان تئاتری است که سالهاست در عرصه تئاتر شهر مشهد فعال است و کار تئاتر را از دوران نوجوانی در مشهد آغاز کرده است که از آن جمله می توان به بازیگری در نمایش «نجواهای عاشقانه» به کارگردانی امیر بشیری اشاره کرد که در سال 94 در مشهد روی صحنه رفت.

وی وقتی که دانش آموز بوده در تئاتر مدرسه بازیگری را شروع کرده و توانسته در تئاتر مشهد مشهور شود و تا حالا در نمایش هایی همچون، نجواهای عاشقانه با کارگردانی امیر شیری، نمایش هورا شیر با کارگردانی جواد مولانیا، نمایش دیواکولا که کارگردان این نمایش محمد جهانپا و… نیز بازی کرده است.

سینا رازقی در جشنواره تئاتر دانش آموزی با نمایش ctlrz از شهر مشهد با همکاری مشترک با آقای مهدی رضازاده جایزه بازیگری را گرفته است.

بیوگرافی سینا رزاقی بازیگر و همسرش + اینستاگرام و سوابق

نخستین کار ویدیویی وی بازی در فیلم شرخر می‌باشد وبا کارگردانی و نویسندگی علی خزای.

درخشش در سریال نوروز رنگی

سینا رزاقی در سریال نوروز رنگی نقش سعید را بر عهده داشت

مجموعه نوروز رنگی به کارگردانی علی مسعودی است آقای مسعودی با این مجموعه در ایام نوروز ۱۴۰۰ توانست بینندگان بسیاری را جذب کند و در این مجموعه طنزی بازیگران جوان و با استعدادی ایفای نقش کرده‌اند و به موضوعات اجتماعی و اقتصادی جامعه به صورت طنز بازی کرده‌اند.

بیوگرافی سینا رزاقی بازیگر و همسرش + اینستاگرام و سوابق

یکی از بازیگران این مجموعه سینا رازقی میباشد که او با نقش کمدی دراین سریال توانسته خیلی خوش بدرخشد و یک قدم مهمی را در حرفه بازیگری برداشته است وی در این سریال بسیار مشهور شده است.
سینا رازقی دهه هفتادی میباشد.

بیوگرافی ماهان عبدی بازیگر و همسرش + عکس و سوابق

  • پیج اینستاگرام

صفحه شخصی سینا رازقی، آیدی پیج اینستاگرام sina_razeqi می باشد که میتوانید با دنبال کردن پیج او با فعالیت های هنری ایشان بیشتر اشنا شوید

بیوگرافی سینا رزاقی بازیگر و همسرش + اینستاگرام و سوابق

سینا رزاقی در سریال بدل

سینا رزاقی در سال 1403 در سرایل بدل بازی کرده است سریالی که توسط علی مسعودی کارگردانی شده است. سریال بدل 26 قسمت است و برای ساخت آن در سه روستای استان همدان کار شده اما داستان در روستایی خیالی به اسم چشمه قل قل اتفاق می افتد.

داستان سریال بدل درباره ی محله و خانواده ای است که شغل عطاری را از جدشان به ارث برده اند و ادامه میدهند اما در این زمان با چالش هایی رو به رو شده اند و با لحن طنز به مشکلات و مسائل این خانواده پرداخته میشود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *