بیوگرافی سینا رزاقی بازیگر و همسرش + اینستاگرام و سوابق

بیوگرافی سینا رزاقی بازیگر و همسرش + اینستاگرام و سوابق هنری و سن و تحصیلات او را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی سینا رزاقی

او مشهدی است و در عرصه سینما تلویزیون و تئاتر فعال است ولی با حضورش در مجموعه نوروز رنگی شناخته شد و مشهور شد و با بازی اش نشان داده است که چقدر در حرفه بازیگری طنز با استعداد است .

بیوگرافی سینا رزاقی بازیگر و همسرش + اینستاگرام و سوابق

سینا رازقی از بازیگران جوان تئاتری است که سالهاست در عرصه تئاتر شهر مشهد فعال است و کار تئاتر را از دوران نوجوانی در مشهد آغاز کرده است که از آن جمله می توان به بازیگری در نمایش «نجواهای عاشقانه» به کارگردانی امیر بشیری اشاره کرد که در سال 94 در مشهد روی صحنه رفت.

وی وقتی که دانش آموز بوده در تئاتر مدرسه بازیگری را شروع کرده و توانسته در تئاتر مشهد مشهور شود و تا حالا در نمایش هایی همچون، نجواهای عاشقانه با کارگردانی امیر شیری، نمایش هورا شیر با کارگردانی جواد مولانیا، نمایش دیواکولا که کارگردان این نمایش محمد جهانپا و… نیز بازی کرده است.

سینا رازقی در جشنواره تئاتر دانش آموزی با نمایش ctlrz از شهر مشهد با همکاری مشترک با آقای مهدی رضازاده جایزه بازیگری را گرفته است.

بیوگرافی سینا رزاقی بازیگر و همسرش + اینستاگرام و سوابق

نخستین کار ویدیویی وی بازی در فیلم شرخر می‌باشد وبا کارگردانی و نویسندگی علی خزای.

درخشش در سریال نوروز رنگی

سینا رزاقی در سریال نوروز رنگی نقش سعید را بر عهده داشت

مجموعه نوروز رنگی به کارگردانی علی مسعودی است آقای مسعودی با این مجموعه در ایام نوروز ۱۴۰۰ توانست بینندگان بسیاری را جذب کند و در این مجموعه طنزی بازیگران جوان و با استعدادی ایفای نقش کرده‌اند و به موضوعات اجتماعی و اقتصادی جامعه به صورت طنز بازی کرده‌اند.

بیوگرافی سینا رزاقی بازیگر و همسرش + اینستاگرام و سوابق

یکی از بازیگران این مجموعه سینا رازقی میباشد که او با نقش کمدی دراین سریال توانسته خیلی خوش بدرخشد و یک قدم مهمی را در حرفه بازیگری برداشته است وی در این سریال بسیار مشهور شده است.
سینا رازقی دهه هفتادی میباشد.

پیج اینستاگرام

صفحه شخصی سینا رازقی، آیدی پیج اینستاگرام sina_razeqi می باشد که میتوانید با دنبال کردن پیج او با فعالیت های هنری ایشان بیشتر اشنا شوید

بیوگرافی سینا رزاقی بازیگر و همسرش + اینستاگرام و سوابق

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *