بیوگرافی شرمین دختر شهناز تهرانی کیست عضو ارتش اسرائیل +عکس

بیوگرافی شرمین دختر شهناز تهرانی کیست عضو ارتش اسرائیل +عکس

شرمین دختر شهناز تهرانی است. این ادعا با توجه به اینکه خانم تهرانی دو بار ازدواج کرده اما هیچگاه فرزندی نداشته، بعید به نظر می‌رسد.

شهناز تهرانی بازیگر قدیمی سینمای قبل از ایران در اینستاگرامش تصویری از یک دختر ارتش اسرائیل به نام شرمین به اشتراک گذاشت و برای او آرزوی موفقیت کرد کاربران شبکه های اجتماعی مدعی هستند این دختر عضو ارتش اسرائیل دختر شهناز تهرانی است.

شهناز تهرانی، بازیگر قدیمی سینمای ایران، در سال‌های اخیر در اسرائیل زندگی می‌کند. او در اینستاگرامش تصویری از یک دختر ارتش اسرائیل به نام شرمین به اشتراک گذاشت و برای او آرزوی موفقیت کرد. این اقدام خانم تهرانی با واکنش‌های مختلفی از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی مواجه شد.

برخی کاربران مدعی شدند که

بیوگرافی شرمین دختر شهناز تهرانی کیست عضو ارتش اسرائیل +عکس

شرمین دختر شهناز تهرانی کیست

شهناز تهرانی دوبار ازدواج کرده اما هیچگاه بچه دار نشد و فرزندی ندارد این بازیگر چند سالی در اسرائیل زندگی کرده است و دوستان زیادی دارد و انتشار عکس یک دختر عضو ارتش اسرائیل به نام شرمین در اینستاگرامش و آرزوی موفقیت برای او همین دلیل میباشد که این دختر یکی از همسایگان و یا فرزند دوستانش در اسرائیل باشد.

همچنین ببینید:

بیوگرافی جمشید ورزنده همسر شهناز تهرانی کیست

در بیوگرافی شهناز تهرانی امده است که این زن دو بار ازدواج کرده است که هر دو بار به طلاق ختم شده است و در اخرین رابطه اش با شخصی به نام حجی بوده که چند سال پیش فوت کرد.

ماجرای عضویت دختر شهناز تهرانی در ارتش اسرائیل

همانطور که ذکر کردیم شهناز تهرانی در دو ازدواجش هیچگاه بچه دار نشد اما 6 سال در اسرائیل زندگی کرده است و گفته میشود با یک مرد اسرائیلی نیز رابطه داشته است این زن مدتی که در اسرائیل بوده دوستان زیادی پیدا کرده است و تصویر به اشتراک گذاشته شده توسط خانم تهرانی مربوط به فرزند یکی از دوستانش است که در ارتش اسرائیل عضویت دارد.

بیوگرافی شرمین دختر شهناز تهرانی کیست عضو ارتش اسرائیل +عکس

بیوگرافی

شهناز تهرانی متولد 1329 در تهران است و 73 سال سن دارد او قبل از انقلاب در سینمای ایران بازیگر بود و عمده شهرت او برای مجموعه فیلم های صمد به کارگردانی پرویز صیاد میباشد.

وی فعالیتش را در سال ۱۳۴۵ با سریال‌های اختاپوس، صمد و سرکار استوار آغاز کرد و نخستین فیلم سینمایی وی بازی در فیلم صمد و قالیچه حضرت سلیمان در سال ۱۳۵۰ بود او بعد از انقلاب به آمریکا مهاجرت کرد.

شهناز تهرانی، از بازیگران و‌ خوانندگان پیش از انقلاب که سال‌هاست در خارج از کشور از زندگی می‌کند در اقدامی عجیب با انتشار تصویری شطرنجی از دخترش در لباس ارتش اسرائیل برای او آرزوی موفقیت کرده است!

در ساعات اخیر حملات متقابلی میان حماس و نیروهای مقاومت فلسطین و اسرائیل در جریان است. در حالی که متن توئیت شهناز تهرانی قابل انتشار نبود، اقدام جنجالی این بازیگر مورد تمسخر کاربران و تاثر آنان قرار گرفته است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *