بیوگرافی شعله رزمجو گوینده خبر بیست و سی و همسرش +عکس

بیوگرافی شعله رزمجو گوینده خبر بیست و سی و همسرش +عکس

بیوگرافی شعله رزمجو گوینده خبر بیست و سی و همسرش امید قالیباف و فرزندان و اختلاف سنی شعله رزمجو با همسرش و نحوه شنایی و ازدواج و تصاویر و اینستاگرام امید قالیباف را در ادامه این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی و عکس جنجالی لو رفته شعله رزمجو گوینده خبر بیست و سی

بیوگرافی شعله رزمجو

شعله رزمجو گوینده خبر بیست و سی صدا و سیما متولد ۱۳۶۰ در شهر چالوس می‌باشد او دارای دکتری شیمی و زیست فناوری خاک میباشد در سال ۱۳۸۶ وارد صدا و سیمای استان فارس شده و کار گویندگی را آغاز کرد .

شعله رزمجو  موفق شد به صدا و سیمای مرکزی کشور آمده و حالا به عنوان گوینده اخبار بیست و سی شناخته می‌شود چند که گوینده‌های این خبر موقتی بوده و هر چند ماه تغییر می‌کنند.

عکس شعله رزمجو و پدر همسرشبیوگرافی شعله رزمجو گوینده خبر بیست و سی و پدرش +عکس

از کودکی علاقمند به گویندگی

شعله رزمجو از همان دوران کودکی علاقه زیادی به گویندگی و مجری‌گری داشت و می‌گوید زمانی که کلاس اول بودم به کمک پدر و مادرم روزنامه ی‌خواندم و از همین رو علاقه زیادی به گویندگی خبر پیدا کردم.

شعله رزمجو استاد دانشگاه

شعله رزمجو مدتی در دانشگاه شیراز به عنوان استاد دانشگاه تدریس می‌کرد و به همین دلیل تسلط کاملی در بیان دارد.

عکس شعله رزمجو و پسرشبیوگرافی شعله رزمجو گوینده خبر بیست و سی و پسرش فرزندان +عکس

شروع فعالیت شعله رزمجو

در بیوگرافی شعله رزمجو  آمده است او در سال ۱۳۸۶ وقتی که در حال تماشای تلویزیون بوده متوجه شده که برای جذب گوینده صدا و سیمای مرکزی فارس فراخوان داده است و همین سبب شد تا خانم رزمجو برای تست به صدا و سیما برود و بعد از تست مورد قبول قرار گرفت و وارد صدا و سیما شد.

او ابتدا کار خود را با گویندگی در رادیو آغاز کرد و در سال ۱۳۹۰ به عنوان گوینده خبر در تلویزیون فعالیتش را آغاز کرد.

همچنین ببینید

شله رزمجو می‌گوید که علاقه زیادی به شعر و نقاشی دارد و همیشه اوقات فراغتش را با شعر نوشتن و نقاشی کردن می‌گذراند او علاقه زیادی به شعرهای پروین اعتصامی دارد.

بیوگرافی شعله رزمجو گوینده خبر بیست و سی و همسرش +عکس

همسرش امید قالیباف

شعله رزمجو در سال ۱۳۹۳ با امید قالیباف خبرنگار و گوینده خبر تلویزیون ازدواج کرد و حاصل این ازدواج یک فرزند می‌باشد.

امید قالیباف اختلاف سنی زیادی با شله رزمجو دارد او می‌گوید که همسرم تلاش زیادی برای موفقیت من می‌کند و یکی از حامیان اصلی من در زندگی شخصیم است بسیار مهربان و محترم که علاقه زیادی به او دارم.

امید قالیباف متولد آبان ۱۳۴۸ در آبادان میباشد.

پیج اینستاگرام شعله رزمجو

در اینستاگرام میتوانید با آیدی shoalehrazmjou این خبرنگار را دنبال کنید.

شعله رزمجو با انتشار تصویر بالا نوشت: سال می گذره. دانشگاه #چمران_اهواز و بازدید از گروه #مهندسی_ خاک و دیدار با استاد عزیزم آقای دکتر#لندی. حیف که دیگر استادانم سر کلاس های درس بودند و دیدار دوباره با آنها، نصیبم نشد.
اهواز زیبا… شهر دانشگاهی من؛ که دو سال از بهترین سال های عمرم رو در این شهر بزرگ با مردمی بزرگوار و مهربان سپری کردم.
و البته در این سفر، خوش شانس بودم که فرصت آشنایی با استادان عزیز دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان در شهر #ملاثانی هم دست داد؛ در همایشی مربوط به علوم کشاورزی😍
اگر تا به حال به اهواز سفر نکردین، این فصل رو برای سفر به این شهر زیبا، برای دیدن نخل های سربلند و کارون آرام و ساحل خوش نسیمش توصیه می کنم

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *