بیوگرافی شهاب زاهدی فوتبالیست و همسرش +عکس و سوابق و اینستاگرام

بیوگرافی شهاب زاهدی فوتبالیست اهل کجاست +عکس و سوابق و اینستاگرام

شهاب زاهدی کیست

شهاب زاهدی در تاریخ ۲۷ مرداد ۱۳۷۴ ‏در ملایر به دنیا آمده و دارای قد ۱٫۸۷ متر می باشد. شهاب زاهدی در تیر ماه ۱۴۰۲ به پرسپولیس پیوست.

زاهدی نخستین لژیونر ایرانی در لیگ برتر فوتبال ایسلند شمرده می شود.

او سابقه بازی در باشگاه‌های جوانان پیکان، مقاومت تهران، پرسپولیس، ماشین‌سازی، وستمانایا، سوون سامسونگ، المپیک دونتسک، زوریا لوهانسک، پوشکاش آکادمیا و تیم ملی فوتبال ایران را در کارنامه ورزشی خود دارد.

شهاب زاهدی درخصوص لیگ ایسند گفته: شرایط من در ایسلند، فوق العاده بود و در این تیم، رو به رشد بودم ولی از نظر خودم، چنین تصمیم خوبی، کمک بزرگی به آینده و پیشرفتم کرد.

شهاب زاهدی اهل کجاست

شهاب زاهدی اهل ملایر میباشد شهاب زاهدی مهاجم ۲۷ ساله بعد از حضوری قرضی در تیم ماشین‌سازی، در ادامه ترجیح داد با ترک فوتبال ایران در تیم‌های آی‌بی‌وی ایسلند، المپیک دونتسک و زوریا لوهانسک اوکراین و پوشکاش آکادمیای مجارستان توپ زد شهاب زاهدی در سال 1402 به تیم پرسپولیس بازگشت.

بیوگرافی شهاب زاهدی فوتبالیست و همسرش +عکس و سوابق و پیج اینستاگرام او را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

شهاب زاهدی از فوتبالیست های حرفه ای ایرانی بوده که در پست مهاجم بازی میکند او توانسته خیلی زود خود را در میادی فوتبال مطرح کند و از چهره هایی بوده که در چند سال اخیر به عنوان پدیده شناخته میشود او سابقه بازی در پرسپولیس را دارد و مدتی در لیگ اوکراین بازی میکرد. شهاب زاهدی بعد از حضورش در پرسپولیس تصمیم گرفت که فوتبالش را در خارج از کشور ادامه بدهد و برای همین منظور به لیگ اوکراین رفت و در این کشور به فعالیت پرداخت. هرچند که لیگ اوکراین از نظر کیفیت نسبت به لیگ ایران از سطح پایین تری قرار دارد اما چند تیم بسیار حرفه ای و قدرتمند دارد که حضور در این تیم ها میتواند باعث پیشرفت فوتبالیست های ایرانی شود.

بیوگرافی شهاب زاهدی فوتبالیست و همسرش +عکس و سوابق و اینستاگرام

بیوگرافی شهاب زاهدی

شهاب زاهدی فوتبالیست سرشناس ایرانی بوده که در ۲۷ مرداد ۱۳۷۴ در شهر ملایر به دنیا آمده است

او با قد ۱۸۷ سانتی متر به عنوان یک مهاجم قد بلند توانسته عملکرد قابل قبولی از خود نشان دهد.

بیوگرافی شهاب زاهدی فوتبالیست و همسرش +عکس و سوابق و اینستاگرام

شروع فوتبال

شهاب زاهدی در سال ۲۰۰۹ فوتبالش را شروع کرد و با تیم جوانان پیکان موفق شد وارد فوتبال شود.

سپس به تیم جوانان مقاومت تهران آمد و در سال ۲۰۱۴ به تیم جوانان پرسپولیس پیوستدر سال ۲۰۱۵ موفق شد به صورت حرفه ای فوتبال را با تیم پرسپولیس در لیگ برتر تجربه کند .

بیوگرافی شهاب زاهدی فوتبالیست و همسرش +عکس و سوابق و اینستاگرام

یک سال به صورت قرضی به ماشین‌سازی‌تبریز و ۱۲ بازی برای ماشین سازی انجام داد و ۵ گل به ثمر رساند.

سوابق لژیونری

اما باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفت شهاب زاهدی را به اروپا ترانسفر کند و در سال ۲۰۱۷ به تیم وستمانابا ایسلند رفت ۲۳ بازی برای این تیم انجام داد و ۸ گل به ثمر رساند و در سال ۲۰۱۹ به تیم استون سامسونگ کره جنوبی رفت اما به دلیل مصدومیت نتوانست در این تیم بازی کند در نهایت در همان سال به تیم المپیک دونتسک در لیگ اوکراین رفت ۳۴ بازی برای این تیم انجام داد و ۱۴ گل را به ثمر رساند .

بیوگرافی شهاب زاهدی فوتبالیست و همسرش +عکس و سوابق و اینستاگرام

در سال ۲۰۲۱ به تیم لوهانسک اوکراین رفته و ۲۵ بازی برای این تیم انجام داد و ۸ گروه هم به ثمر رساند بازی های بسیار خوب او در این تیم باعث شد که با توجه به بسیاری از رسانه‌های اروپایی قرار بگیرد.

بیوگرافی شهاب زاهدی فوتبالیست و همسرش +عکس و سوابق و اینستاگرام

پس از عملکرد خوبی که در وستمانایا ایسلند داشت مورد توجه تیم سوون سامسونگ کره جنوبی قرار گرفت و در نقل و انتقالات نیم فصل ۲۰۱۹ به این تیم مطرح آسیا پیوست ولی پس از اطلاع تیم کره‌ای از محرومیت گذشته‌اش به دلیل دوپینگ، قراردادشان را با او فسخ کردند و در روز ۲۷ دی ماه زاهدی از این تیم جدا شد. او در سال ۲۰۱۹ به باشگاه المپیک دونتسک اوکراین پیوست و هم‌اکنون در این تیم توپ می‌زند.

بیوگرافی شهاب زاهدی فوتبالیست و همسرش +عکس و سوابق و اینستاگرام

در پی حمله ارتش روسیه به بخش‌هایی از لوهانسک و دونتسک، فوتبال باشگاهی در اوکراین به حالت تعلیق در آمد. با اعلام فدراسیون فوتبال اوکراین، در پی تحمیل جنگ از سوی ارتش روسیه، مسابقات لیگ فوتبال اوکراین تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق در آمد.

همین موضوع سبب شد تا یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس خواستار بررسی شرایط شهاب زاهدی مهاجم ایرانی تیم زوریا لوهانسک اوکراین برای فسخ قرارداد و حضورش در این تیم بشود.

قوانین نقل و انتقالاتی مربوط به فوتبال باشگاهی ایران به صراحت عنوان کرده است اگر بازیکنی که در نیم فصل اول تحت قرارداد با باشگاهی در جهان بوده است باید تا پایان مهلت نقل و انتقالات زمستانی فسخ قرارداد قانونی خود را انجام دهد در غیر این صورت بازیکن آزاد محسوب نمی‌شود و نمی‌تواند در ادامه مسابقات باشگاه خود را تغییر دهد.

بیوگرافی شهاب زاهدی فوتبالیست و همسرش +عکس و سوابق و اینستاگرام

از این رو با توجه به اتمام دوران نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر ایران در فصل جاری شهاب زاهدی اجازه انتقال به باشگاهی از ایران را ندارد. او در صورت فسخ قرارداد نیز باید تا پایان فصل منتظر بماند تا بتواند از فصل آینده بازی کند.

همچنین شهاب زاهدی از مدیر برنامه‌های خود خواسته تا پاسخی به پیشنهادات ایرانی ندهد و فعلاً تصمیم قطعی به ماندن در اروپا گرفته است. از این رو پرونده حضور این بازیکن در پرسپولیس بسته شده و زاهدی فعلاً به تیم سابق خود در ایران باز نمی‌گردد.

بیوگرافی شهاب زاهدی فوتبالیست و همسرش +عکس و سوابق و اینستاگرام بیوگرافی شهاب زاهدی فوتبالیست و همسرش +عکس و سوابق و اینستاگرام بیوگرافی شهاب زاهدی فوتبالیست و همسرش +عکس و سوابق و اینستاگرامبیوگرافی شهاب زاهدی فوتبالیست و همسرش +عکس و سوابق و اینستاگرام

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *