بیوگرافی شهید بهرام رجبی اهل زنجان + نحوه شهادت و عکس

بیوگرافی شهید بهرام رجبی اهل زنجان + نحوه شهادت و عکس

بیوگرافی شهید بهرام رجبی اهل زنجان

شهید بهرام رجبی که به نام یدالله در بین هم‌رزمانش معروف بود متولد ۴ شهریور ۱۳۴۴ بوده و در ۲۳ اسفند ۱۳۶۳ در عملیات بدر به شهادت رسید .

ایشان با وقوع انقلاب و در سال ۱۳۵۸ عضو بسیج شد و سال‌ها در بسیج و سپاه پاسداران فعالیت کرد شهید رجبی با وقوع جنگ ایران و عراق راهی جبهه شد.

بیوگرافی شهید بهرام رجبی اهل زنجان + نحوه شهادت و عکس

ماجرای شهادت

شهید بهرام رجبی در ۲۳ اسفند ۱۳۶۳ در عملیات بدر به شهادت رسید شهید رجبی در شرق دجله و در عملیات بدر شهید شد اما هیچگاه نام و نشانی از وی یافت نشده و بعد از تفحص مناطق عملیاتی پیکر او پیدا شد اما پلاک شناسایی همراهش نبود و چند سال پیش به عنوان شهید گمنام در امامزاده شاه میر حمزه اصفهان به خاک سپرده شد.

اما در 16 خرداد 1403 آزمایش‌های دی‌ان‌ای که از خانواده ایشان هویت این شهید مشخص شده و به خانواده‌اش اطلاع رسانی شد مادر این شهید با پابرجا ماندن محل تدفین موافقت کرده و سنگ مزار ایشان تغییر پیدا کرد.

سردار کرمی ادامه داد:پیکر وی در مهرماه سال ۱۴۰۲ در امامزاده شاه میرحمزه اصفهان دفن شد با انجام DNA و نمونه خون‌های دریافت شده از خانواده شهدا پیکر این شهید شناسایی شده بود و خبر شناسایی و تدفین پیکر این شهید بزرگوار به خانواده وی به ویژه مادر این شهید اعلام شد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *